Teraz jest 4 maja 2024, o 01:51

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wasze nawyki
PostNapisane: 6 lip 2010, o 15:58 
a ja wychodzac z pokoju musze wlaczyc i wylaczyc swiatlo 23 bo inaczej ktos umrze :P

a tak serio to mam nawyk poprawiania wypelnien baku nawet po tym jak je zdjąłem :)

zabawa wlem paliwa podstawa

a poza tym czesto nuce sobie w kasku albo nawet spiewam ale nie uwazam tego za zly nawyk :)

Iwo zapomnial dodac ze wystarczy obok niego podjechac i leciutko przegazowac zeby sie zaczal popisywac marchewami z tlumika ( wiadomo gazniki ) :P


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wasze nawyki
PostNapisane: 6 lip 2010, o 16:02 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sty 2010, o 20:08
Posty: 139
Lokalizacja: Wadowice
Sprzęt: YZF R1 RN19
Imie: Piotr
hehe ja tez sobie spiewam jak jade... :D

_________________
Na tym właśnie polega piękno życia że jestem autorem sytuacji nie do przebicia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wasze nawyki
PostNapisane: 18 wrz 2010, o 15:07 
Widzę że śpiewanie to normalka :mrgreen:
Ja też tak mam :ubaw:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wasze nawyki
PostNapisane: 9 lis 2010, o 21:13 
Offline
przyszły mistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 cze 2010, o 20:06
Posty: 823
Sprzęt: yamaha r1 RN20
Imie: czervony
hmmmmmm czytam i czytam te wasze nawyki .................. ja szczerze napisze ze nie mam takich szczególnych nawyków ......... po prostu jestem dobrej myśli ze będzie wszystko dobrze i wrócę cały i zdrowy bo dla mnie jada ma być przyjemna z nutka adrenaliny ........ "jestem uważny na drodze , czujny i nic nie robię na farta ......... a co najważniejsze nikomu nie ufam na drodze żadnemu kierowcy na drodze " to mam we krwi

"wszystko czym jesteśmy jest rezultatem tego, o czym myśleliśmy ”Budda” "

mój nawyk to... .ja sie witam to zdejmuję kask w czasie jazdy jak czapke niewitke :haha: :haha: :ubaw: :ubaw: żartuje :haha:

witam się na drodze podnosząc rękę :witam:

_________________
Yamaha Wild Star........Tam gdzie wolność jest standardem.


Ostatnio edytowano 22 lis 2010, o 22:57 przez czervony r1, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wasze nawyki
PostNapisane: 11 lis 2010, o 19:08 
ja mam głupi nawyk sprawdzania czasem kilka razy czy wyłączyłem kierunkowskazy, nawet nie wiem czemu tak robię to chyba podświadomość, choć nie zawsze :mrgreen: :haha: ja mam ten nawyk z kierunkowskazami chyba od egzaminu na prawo jazdy na moto kiedy miałem tylko jeden błąd zapomniałem wyłączyć kierunek. no i później się już kontrolowałem he he

Edit
połączyłem twoje dwa posty w jeden
KACZY


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wasze nawyki
PostNapisane: 11 lis 2010, o 20:07 
Moim nawykiem jest sprawdzanie (przy każdym zatrzymaniu na światłach) czy kieszenie mam pozapinane bo w zeszłym roku jadąc na moto bazar z kumplem na dwa sprzęty gdzieś wywiało mi portwel z kiermany ze wszystkimi kwitami , :x niezłe ciśnienie .


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wasze nawyki
PostNapisane: 16 lut 2011, o 18:51 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 wrz 2010, o 13:20
Posty: 1769
Lokalizacja: Konin
Sprzęt: YZF R6 2007
Imie: Karol
Lokalizacja: konin
Moje nawyki największe to oczywiście lusterka, w tunelach sprzegło i obroty do końca lubie ten ryk :D jak mam plecak co co chwile sprawdzam czy mi gdzieś nie spadł łapiąc za kolano i od niedawna jak gdzieś jadę to muszę mieć zawsze magiczną liczbę 2 z przodu chociaż na chwilę i gdy stoję np na światłach to klepie rękoma w bak :)

_________________
YAMAHA R6 07r. Żyć chwilą nie chwilę...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wasze nawyki
PostNapisane: 16 lut 2011, o 20:40 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2011, o 19:40
Posty: 237
Lokalizacja: FZ
Sprzęt: RN12
Imie: Emil
Jak Pajak mam nawyk klepania w bak na swiatlach :lol: Nawykiem tez mozna chyba nazwac ciagla jazde na dlugich. Ciagle zerkanie w lusterka to juz chyba skrzywienie :P takowe posiadam :P Przed gumowaniem rowniez rozgladam sie do okola czy aby napewno miskowoz nie siedzi mi na tylku :) juz 10pkt zebralem za to zas kolega mial mniej szczescia i na rok dostal rower :P Poniezej link, milego ogladania :P

http://www.youtube.com/watch?v=W-pgjfd5zJ0

_________________
Bo na luzie trzeba zyc.. A nie jezdzic..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wasze nawyki
PostNapisane: 16 lut 2011, o 21:05 
Grelo napisał(a):
Jak Pajak mam nawyk klepania w bak na swiatlach :lol: Nawykiem tez mozna chyba nazwac ciagla jazde na dlugich. Ciagle zerkanie w lusterka to juz chyba skrzywienie :P takowe posiadam :P Przed gumowaniem rowniez rozgladam sie do okola czy aby napewno miskowoz nie siedzi mi na tylku :) juz 10pkt zebralem za to zas kolega mial mniej szczescia i na rok dostal rower :P Poniezej link, milego ogladania :P

http://www.youtube.com/watch?v=W-pgjfd5zJ0



Hehe ładnie poszedł, taki filmik to pamiątka na całe życie wnukom pokazywać jaki to dziadek był kiedyś szalony;) a tak na poważnie szkoda że stracił prawko ale znając życie pewnie nadal jeździ. W sumie można by założyć nowy temat przygody z policja, pewnie niektórzy maja ciekawe historie.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wasze nawyki
PostNapisane: 16 lut 2011, o 21:12 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2011, o 19:40
Posty: 237
Lokalizacja: FZ
Sprzęt: RN12
Imie: Emil
Odkad zdal ponownie egz jezdzi juz znacznie spokojniej. Nie gumuje, nie przekracza predkosci etc. Szkoda uziemili mi dobrego ridera z ktorym fajnie bylo pogonic w trase :|

.. a odnosnie pamiatki to ma kilka :) zalaminowane artykuly z dwoch gazet, trzy nagrania z TV w tym TVN Turbo :P

_________________
Bo na luzie trzeba zyc.. A nie jezdzic..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1