Teraz jest 3 maja 2024, o 20:42

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wasze nawyki
PostNapisane: 11 mar 2010, o 18:30 
A ja niestety mam nawyk ostrego hamowania przednim :shock: gdy np. coś wyskakuje albo auto przede mna niespodziwanie się zatrzymuje, taki mój odruch często kończy się zblokowaniem koła i biorąc moje kobiece ;) gabaryty pod uwagę robie BAM:) :o :oops:

Kilka razy już tak niestety miałam, nawet przy okragłym na chodniku :lol: :lol: to był ubaw mało nie walnełam w Pitera :D :oops:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wasze nawyki
PostNapisane: 11 mar 2010, o 20:35 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sty 2010, o 20:08
Posty: 139
Lokalizacja: Wadowice
Sprzęt: YZF R1 RN19
Imie: Piotr
Kobiece gabaryty? ;) chyba lepiej jest sie zatrzymac wczesniej niz później :)

_________________
Na tym właśnie polega piękno życia że jestem autorem sytuacji nie do przebicia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wasze nawyki
PostNapisane: 3 lip 2010, o 10:30 
Nawyki? Same złe! :lol: Pcham się w korkach, pierwsza do świateł, jak mi ktoś zajedzie drogę, to go doganiam, sprzęgło i walę z wydechu, czasem aż pójdzie marcheweczka, bo mivv daje radę, przypominam kierowcom o lusterkach... :twisted: i dalej już może nie będę wymieniała. :lol:

Z dobrych, to często patrzę w lusterka, poznałam co to "martwy punkt" (na szczęście nic się nie stało), jak wymijam, to staram się odwrócić głowę, przed pasami, skrzyżowaniem, wzniesieniem, jak nie znam drogi, to odpuszczam z gazu, przećwiczyłam dobrze hamowanie awaryjne, na czerwonym nigdy nie przejeżdżam, jak zmieniam pas, to najpierw jak najbliżej linii, aby w razie "w" zawsze mogło coś mnie ominąć z lewej lub prawej i się we mnie nie wpakowało, jeżdżąc po mieście, w szczególności jak jest korek, to 2 palce na klamce, slalomik na rozgrzanie oponek, używam kierunków (choć czasem nawet ich nie da się już zauważyć :P ). Ogólnie staram się mimo wszystko nie utrudniać jazdy innym. :mrgreen:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wasze nawyki
PostNapisane: 3 lip 2010, o 21:05 
nawyki wiekszosc ma podobne

z takich smieszniejszych, ktore pewnie sporo z was ma:

jak jade to czasem co chwile wylaczam kierunek kontrolnie, chociaz np. nie byl w ogole wlaczony :D ot taki nawyk klikania w ten guzik

stojac na swiatlach czasem bebnie w bak, albo bawie sie ta "zaslepka" od zamka wlewu :D

z nudow puszczam kierownice albo wezykuje

komentuje glosno w kasku wszystko albo jak jade czasem cos sobie gadam - i tak nikt nie slyszy :P

na swiatlach jeszcze lubie otwierac wlot powietrza w kasku, ktory i tak zawsze jest otwarty :lol:

majac czas i dojezdzajac do swiatel zwykle poprawiam sobie rekawiczki

jadac (spokojniej) juz na 6tce czasem szukam 7mki :)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wasze nawyki
PostNapisane: 3 lip 2010, o 21:19 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2010, o 21:04
Posty: 203
Lokalizacja: SI-SH-SK
Sprzęt: R1
Imie: Gosia
Dla mnie czerwone światło to świętość , reszta w granicach rozsądku :-)

_________________
A w sercu wyryte, tych 6 magicznych liter i kamertonów znak , co przysłania cały świat.....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wasze nawyki
PostNapisane: 3 lip 2010, o 21:37 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 gru 2009, o 20:09
Posty: 743
Lokalizacja: Nowy Sącz
Sprzęt: Sprzedany :(
Imie: Mateusz
Cytuj:
jak jade to czasem co chwile wylaczam kierunek kontrolnie, chociaz np. nie byl w ogole wlaczony ot taki nawyk klikania w ten guzik

stojac na swiatlach czasem bebnie w bak, albo bawie sie ta "zaslepka" od zamka wlewu

z nudow puszczam kierownice albo wezykuje

komentuje glosno w kasku wszystko albo jak jade czasem cos sobie gadam - i tak nikt nie slyszy

jadac (spokojniej) juz na 6tce czasem szukam 7mki


:lol: :lol: Myślałem że tylko ja tak mam :ugeek:
Trafiony zatopiony :D
Ja jak postawię moto na nóżkę to jeszcze sprawdzam kilka razy :D Odejdę i za chwile podchodzę sprawdzić znowu i tak kilka razy :D

Zawsze staram się dziękować każdemu kto jakoś ułatwia jazdę na moto(przesuwa się na drodze, robi miejsce na światłach itp).
Staram się jak najczęściej robić to samo (wpuszczam do ruchu itp). Dużo czasu nie stracę a jakoś lepiej się czuję :mrgreen: I tak zawsze po 100 metrach jestem juz przed nim 8-)
LWG!

_________________
Każdy ma taki moment, kiedy musi zamknąć pewien etap
Nie po to, żeby siedzieć; Po to, żeby iść dalej
Po to, żeby sięgnąć dalej; Po to, żeby zrobić więcej!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wasze nawyki
PostNapisane: 3 lip 2010, o 22:46 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 kwi 2010, o 09:54
Posty: 142
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: R6
Imie: Michał
Ivory napisał(a):
nawyki wiekszosc ma podobne

z takich smieszniejszych, ktore pewnie sporo z was ma:

jak jade to czasem co chwile wylaczam kierunek kontrolnie, chociaz np. nie byl w ogole wlaczony :D ot taki nawyk klikania w ten guzik

stojac na swiatlach czasem bebnie w bak, albo bawie sie ta "zaslepka" od zamka wlewu :D

z nudow puszczam kierownice albo wezykuje

komentuje glosno w kasku wszystko albo jak jade czasem cos sobie gadam - i tak nikt nie slyszy :P

na swiatlach jeszcze lubie otwierac wlot powietrza w kasku, ktory i tak zawsze jest otwarty :lol:

majac czas i dojezdzajac do swiatel zwykle poprawiam sobie rekawiczki

jadac (spokojniej) juz na 6tce czasem szukam 7mki :)


iwo mam identycznie tylko zamiast bawienia się tym dzyndzołem od wlewu paliwa bawię się klamką od przedniego hebla- naciskam puszczam i tak w kółko( wiara za mną pewnie szału dostaje zwłaścza jak już ciemno hahah):-P

_________________
http://szajbik.fotosik.pl/zdjecia/1.html

"zabija nas to co naprawdę kochamy..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wasze nawyki
PostNapisane: 4 lip 2010, o 16:58 
Ja też bębnie w bak na światłach i bawię się dzyndzelkiem... :lol:

Wielokrotnie szukałam 7... :roll: (dobrze, że nie wstecznego ;) )

Zdarza mi się omsknąć paluszek i przy włączaniu kierunku zatrąbię, i od razu patrzę wtedy który to na mnie. :P

Co do komentowania i gadania samej do siebie lub śpiewania - zdarza się. Ufff jak dobrze, że nikt tego nie słyszy. :mrgreen:

Tym co ustępują staram się zawsze podziękować, ale nie zapominam także "podziękować" tym co nie ustąpią. Tylko jakoś wtedy nie chce mi się wyciągać całej ręki tylko jeden paluszek. :oops:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wasze nawyki
PostNapisane: 4 lip 2010, o 19:32 
Ivory napisał(a):
nawyki wiekszosc ma podobne

z takich smieszniejszych, ktore pewnie sporo z was ma:

jak jade to czasem co chwile wylaczam kierunek kontrolnie, chociaz np. nie byl w ogole wlaczony :D ot taki nawyk klikania w ten guzik

stojac na swiatlach czasem bebnie w bak
jadac (spokojniej) juz na 6tce czasem szukam 7mki :)

To chyba nasza choroba "zawodowa" :lol:
... i myślałam,że tylko ja mam manię "wyłączania" kierunków :mrgreen:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wasze nawyki
PostNapisane: 4 lip 2010, o 19:40 
Offline
kursant

Dołączył(a): 21 sty 2010, o 11:09
Posty: 188
Sprzęt: -Bmws1000rr
Imie: s
Lokalizacja: Jarocin
a mój nawyk to spoglądanie na lamke rezerwową paliwa kiedy sie paliwo skończy i tankowanie :)

_________________
V max 100 150 200 250 270 280 300


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1