Teraz jest 29 kwi 2024, o 02:30

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nasze gleby, szlify, upadki...
PostNapisane: 24 lip 2012, o 13:12 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 wrz 2011, o 14:09
Posty: 1895
Sprzęt: YZF-R6 RJ15
Imie: Marcin
Lokalizacja: Warszawa
LukaszSe napisał(a):
No to sobie dzisiaj polatalem :lol: Odrazu sie tlumacze, dobrze wiem co zjebalem.
Po pierwsze, zlapalem gume jak wracalem z wczasow z norwegii wiec zalozylem praktycznie kompletnie zuzyta opone na tyl, byle zeby trzymala powietrze...
Po drugie, przez dwie ostatnie noce robilem po 13 godzin i ledwo co spalem, bylem mega zmeczony i za bardzo nie kontaktowalem.... po trzecie, w wyniku dwoch pierwszych ponktow, jak mi kolo zablokowalo podczas redukcji spanikowalem i patrzylem tam gdzie nie trzeba. Kompletnie zapomnialem o przeciw skrecie i wszystkim o czym do tej pory sie uczylem. Mysle ze gdyby nie zmeczenie nie pisal bym tego posta. Jechalem w jeansach i kurtce motocyklowej. Jedyne zniszczenia na ciele to tyle ze mnie lewa stopa boli. jesli chodzi o moto to tez raczej kosmetyka oprocz wygietego stelaza tylniego. Ogulnie mam mega banana na ryju od gleby, mam w dupie moto, dziwie sie ze nie polamalem sie, moto przeszlifowalo kawalek opierajac caly swoj ciezar na mojej lewej stopie w normalnych butach...
Koniec pierdolenia, macie filmik zebyscie sie mieli z czego posmaic :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=j0IWkFngnXs


Nie kumam jak do tego doszło? Rzuciło ci kierą na nierówności? Czy się przestraszyłeś i kierownice skręciłeś w lewo (tak to wygląda)? Pytam wyłącznie z ciekawości. Dobrze że nic Ci się nie stało poważnego.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Nasze gleby, szlify, upadki...
PostNapisane: 24 lip 2012, o 13:16 
marcinrednose napisał(a):
LukaszSe napisał(a):
No to sobie dzisiaj polatalem :lol: Odrazu sie tlumacze, dobrze wiem co zjebalem.
Po pierwsze, zlapalem gume jak wracalem z wczasow z norwegii wiec zalozylem praktycznie kompletnie zuzyta opone na tyl, byle zeby trzymala powietrze...
Po drugie, przez dwie ostatnie noce robilem po 13 godzin i ledwo co spalem, bylem mega zmeczony i za bardzo nie kontaktowalem.... po trzecie, w wyniku dwoch pierwszych ponktow, jak mi kolo zablokowalo podczas redukcji spanikowalem i patrzylem tam gdzie nie trzeba. Kompletnie zapomnialem o przeciw skrecie i wszystkim o czym do tej pory sie uczylem. Mysle ze gdyby nie zmeczenie nie pisal bym tego posta. Jechalem w jeansach i kurtce motocyklowej. Jedyne zniszczenia na ciele to tyle ze mnie lewa stopa boli. jesli chodzi o moto to tez raczej kosmetyka oprocz wygietego stelaza tylniego. Ogulnie mam mega banana na ryju od gleby, mam w dupie moto, dziwie sie ze nie polamalem sie, moto przeszlifowalo kawalek opierajac caly swoj ciezar na mojej lewej stopie w normalnych butach...
Koniec pierdolenia, macie filmik zebyscie sie mieli z czego posmaic :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=j0IWkFngnXs


Nie kumam jak do tego doszło? Rzuciło ci kierą na nierówności? Pytam wyłącznie z ciekawości. Dobrze że nic Ci się nie stało poważnego.


Tak jak napisalem, przy redukcji zablokowalo mi tylnie kolo (lysa opona), wytracilo mnie to z rytmu i jak jeszcze mialem szanse sie zlozyc w zakret zaczelem patrzec w krzaki czyli typowy blad poczatkujacy mimo ze poczatkujacy to ja bylem 5 lat temu :shock: Glupi blad spowodowany zmeczeniem, nie znam tej drogi tak dobrze ale wlasnie patrzylem na filmik jak tam jechalem 2 miesiace temu i mialem 130 km/h w zakrecie na luzie a przed wczoraj sie wyjebalem majac 80 na blacie :?


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Nasze gleby, szlify, upadki...
PostNapisane: 24 lip 2012, o 14:50 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 wrz 2011, o 14:09
Posty: 1895
Sprzęt: YZF-R6 RJ15
Imie: Marcin
Lokalizacja: Warszawa
Ja nie raz zblokowałem (na sekundę, czy dwie) tylne koło mimo że mam nowe opony. Tyle że redukuje zawsze przed zakrętem i wtedy zblokowanie nie jest problematyczne. Z tego co widać na filmie to minęła chwila od zablokowania i puszczenia do wywrotki. Jakbyś go pociągnął w lewo ciałem i nie dawał kierownicy w stronę zakrętu to byś przejechał. Ale mądry Polak po szkodzie.

Nie wiem jak się wypowiedzą mądrzejsi, ale też miałem sytuacje gdzie robiło się cieplej a nie miałem odwagi mocniej pociągnąć moto. Pomogło mi przynajmniej 2 razy delikatne odjęcie gazu (bez hamowania).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Nasze gleby, szlify, upadki...
PostNapisane: 25 lip 2012, o 06:43 
Gowno zrobisz jak patrzysz w krzaki, moto pojedzie tam gdzie patrzysz i tyle. Wiele razy juz jakis zakret mnie zaskoczyl i zaczynalem sie gapic na pobocze i czuc jak motocykl sie prostuje, na szczescie mam odruch zeby szybko patrzec w strone zakretu i nie raz mi to tylek uratowalo. Niestety tym razem najwidoczniej bylem zbyt zmeczony i dalem ciala...:roll:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Nasze gleby, szlify, upadki...
PostNapisane: 25 lip 2012, o 08:52 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 wrz 2011, o 14:09
Posty: 1895
Sprzęt: YZF-R6 RJ15
Imie: Marcin
Lokalizacja: Warszawa
Spoko, nie oceniam, po prostu wole nauczyć się (przynajmniej teoretycznie) na czyiś błędach (w tym wypadku Twoim :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Nasze gleby, szlify, upadki...
PostNapisane: 25 lip 2012, o 11:29 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2011, o 20:22
Posty: 5411
Lokalizacja: ʍoʞɐɹʞ ________ Niepołomice
Sprzęt: RN23
Imie: MIŚ
Lokalizacja: MałoPOLSKA
z tego co ja widze to w ogole bardzo mocno i długo było zablokowane to koło tylne. Szok. :cry:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Nasze gleby, szlify, upadki...
PostNapisane: 27 lip 2012, o 15:21 
Mnie stopa nadal lekko napierdala i boje sie czy czegos malego nie zlamalem/nadkruszylem...niestety w srode ide robic licencje na skoki spadochronowe a nie zwracaja kasy jesli teraz sie wycofam wiec pierdole, do lekaza pojde po (jesli sobie jeszcze wiekszego sajgonu nie zrobie w stopie :lol: )

EDIT---
Ogladajac film zaczynam myslec ze jednak chyba nieswiadomie uzywalem tylnie chamulca, przewaznie nie uzywam go wcale no ale ciezko mi sobie wyobrazic zeby az tak je zablokowalo tylko od redukcji mimo tego ze opona byla na max zjechana...slady chamowania podobno na gole oko jakies 60 metrow maja, mowil mi koles co tam jechal niedawno...


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Nasze gleby, szlify, upadki...
PostNapisane: 27 lip 2012, o 17:23 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 wrz 2011, o 14:09
Posty: 1895
Sprzęt: YZF-R6 RJ15
Imie: Marcin
Lokalizacja: Warszawa
60 metrów... o kur... nie wiem czy redukcja może zblokowac na tak długo??? Mi się czasem blokuje ale na moment tylko.
Patrząc na film mi się wydawało że zblokowałeś na sekundę to koło. Daj czas filmu w którym wg Ciekie jedziesz na zblokowanym kole.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Nasze gleby, szlify, upadki...
PostNapisane: 2 paź 2012, o 20:53 
Offline
przyszły mistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2010, o 21:26
Posty: 990
Lokalizacja: TBG
Sprzęt: R1 RN02
Imie: Rafał
mi ani razu nie zblokowało przy redukowaniu. ale mam pytanie z innej beczki. Jaka masz kamerke i uchwyt. jak mozesz to wrzuc foty i symbole.

_________________
Regulamin pkt 16 ZA NIE STOSOWANIE SIE NOWYCH USEROW DO TEGO OD 2012 DAJE BANA NA TYDZIEN I OSTRZEZENIE


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Nasze gleby, szlify, upadki...
PostNapisane: 7 sty 2013, o 23:50 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 gru 2009, o 20:09
Posty: 743
Lokalizacja: Nowy Sącz
Sprzęt: Sprzedany :(
Imie: Mateusz
Nikt już się nie przyznaje do swoich przygód? :P

_________________
Każdy ma taki moment, kiedy musi zamknąć pewien etap
Nie po to, żeby siedzieć; Po to, żeby iść dalej
Po to, żeby sięgnąć dalej; Po to, żeby zrobić więcej!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1