Teraz jest 3 maja 2024, o 11:50

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: W r6 odcięcie następuje przy różnych obrotach
PostNapisane: 11 mar 2011, o 22:28 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2010, o 09:33
Posty: 68
Lokalizacja: Dublin/Kraków
Sprzęt: R46 + CBR 1000 RR
Imie: Jakub
dokładnie na zegarach możesz sobie ustawić tylko przy jakich obrotach zapala się światło lampki i rodzaj czy świeci ciągle czy miga itp , ustawiasz to w tym samym miejscu co jasność podświetlenia zegarów .
PS " Nie ma opierdalania sie " czyść ten czujnik :D
co do odczytów to tak ,nie masz błędów i historia błędów tez wyczyszczona jest


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: W r6 odcięcie następuje przy różnych obrotach
PostNapisane: 11 mar 2011, o 23:50 
he, własnie wróciłem z garażu, czujnik wyczyszczony, popelniłem jeden błąd i po prostu załamka...... wyczyściłem go ale nie ustawilem chce zapalać a tu awaria- nie chce :o no ale wreszcie ustawiłem czujnik na 17,.... reasumując czujnik był czyściutki ale prysnąłem go wd-40 i przeczyścilem, obroty bez zmian delikatnie falują i muszę je trzymać lekko powyżej 1500, hmm także już nie wiem,... a jeśli chodzi o tą lampkę możesz mi objaśnić jak ją ustawić?? i jeszcze jedno pytanko czy na serwisie ustawią mi to odcięcie? aby cielo pod czerwonym polem??? tu nie chodzi o to że się nie zbiera, czy nie wchodzi na obroty, po prosty tnie prądem przy 12500 czasem dalej......


Góra
  
 
 Tytuł: Re: W r6 odcięcie następuje przy różnych obrotach
PostNapisane: 12 mar 2011, o 09:48 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2010, o 09:33
Posty: 68
Lokalizacja: Dublin/Kraków
Sprzęt: R46 + CBR 1000 RR
Imie: Jakub
cholera już sam nie wiem co z twoimi obrotami :/ co do ustawień lampki to tu masz krok po kroku jasność zegarów i lampka http://www.youtube.com/watch?v=3drkcdxoGl0


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: W r6 odcięcie następuje przy różnych obrotach
PostNapisane: 12 mar 2011, o 17:34 
dzięki za wszytskie rady, prób było wiele, więc oprę się o serwis...., zobaczymy co "fachowcy" powiedzą hehe


Góra
  
 
 Tytuł: Re: W r6 odcięcie następuje przy różnych obrotach
PostNapisane: 12 mar 2011, o 17:56 
kurcze własnie przestawiłem lampkę, odpaliłem maszyne i co się okazało mój problem z wczesniejszym odcięciem przy 12500 znikł, r6 kreci pod czerwone pole tak jak ustawiłem, od razu włożyłem kask i wyleciałem, długo się nie cieszyłem gdyż zaczeło odcinać tak jak przedtem, ale zastanawia mnie że na biegu jałowym kreci tak jak ustawiłem,.. hmm może można coś jeszcze pokombinować z tym odcięciem? czy po prostu trzeba podjechać na serwis aby nową mapę wgrali??


Góra
  
 
 Tytuł: Re: W r6 odcięcie następuje przy różnych obrotach
PostNapisane: 21 mar 2011, o 22:51 
jedz na ten serwis bo samemu tracisz czas a czas to pieniadz a serwis tak jak juz pisalem wbrew pozorom nie jest az taki drogi9samo podpiecie pod kompa)


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1