Teraz jest 15 maja 2024, o 20:13

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Co za idiotyzm-Znalezione w necie..
PostNapisane: 23 kwi 2012, o 18:02 
Offline
kursant

Dołączył(a): 17 lis 2010, o 10:33
Posty: 174
Sprzęt: R6 2005
Imie: Łukasz
Panowie i Panie, przypadkiem natknąłem się dzisiaj na (moim zdaniem) idiotyczny wątek który ktoś założył na nie mniej idiotycznej stronie...Sami przeczytajcie..

http://pytamy.pl/title,motocyklista-z-s ... caid=6e532

Bo ja pierwszy raz słysze żeby ktoś sie przywiązywał do moto żeby lecieć razem z nim.. :shock: ...i że w ścigaczu jest "diabeł zaklęty"... :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Co za idiotyzm-Znalezione w necie..
PostNapisane: 23 kwi 2012, o 20:09 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2011, o 20:09
Posty: 160
Lokalizacja: Łódź
Sprzęt: RJ05 SE
Imie: Robert
a pamietacie mit o czarnej wołdze bez klamek czy coś w tym stylu co dzieci porywała... jak dla mnie miedzy bajki ...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Co za idiotyzm-Znalezione w necie..
PostNapisane: 23 kwi 2012, o 20:14 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2011, o 10:45
Posty: 308
Lokalizacja: Kamień Pomorski
Sprzęt: YAMAHA R1
Imie: SEBASTIAN
Co ma być to i tak jest :D

_________________
Lepiej YAMAHA niż na wielbłądzie , bo wielbłąd turysta nie śmiga po 300


Ostatnio edytowano 24 kwi 2012, o 07:28 przez sebastian26920, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Co za idiotyzm-Znalezione w necie..
PostNapisane: 23 kwi 2012, o 20:20 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2011, o 20:09
Posty: 160
Lokalizacja: Łódź
Sprzęt: RJ05 SE
Imie: Robert
a jakie jest podobieństwo paraliżu przy wypadku ktos to matematycznie obliczał? w niektórych sytuacjach linka ujebie głowe a mozna by było wyjść tylko ze złamaniem nogi. Ja myśle ze jest to dla ludzi którzy chcą sie targnąć i jest im wszystko jedno tylko chcą sobie jeszcze pojeździc :mrgreen:

ps. też mam żone i dziecko i tez kocham zapierdalać, ale tak samo kocham życie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Co za idiotyzm-Znalezione w necie..
PostNapisane: 23 kwi 2012, o 21:08 
Co za bajki, ten mit zyje wlasnym zyciem od ladnych kilkunastu lat, i co roku nakrecaja go ci co "niby znaja kogos co tak jezdzi" albo "kolega im mowil" :lol: :lol: :lol: Ludziom to jednak wszystko mozna wmowic, lacznie z tym ze zyja w wolnym kraju :lol: :lol: :lol:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Co za idiotyzm-Znalezione w necie..
PostNapisane: 23 kwi 2012, o 21:48 
Offline
kursant

Dołączył(a): 17 lis 2010, o 10:33
Posty: 174
Sprzęt: R6 2005
Imie: Łukasz
kolego masiek zgadzam się z Tobą.. w przypadku kolizji linka mogłaby też udusić co powoduje jeszcze większe męki...
być może my nie wiemy a Ci którzy używają tego mają też katapulte- jak widzą że będzie BUM to wciskają i wtedy głowa zostaje i jedzie dalej a reszta leci do góry:D
baje, baje, baje..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Co za idiotyzm-Znalezione w necie..
PostNapisane: 24 kwi 2012, o 14:08 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 wrz 2011, o 00:11
Posty: 119
Lokalizacja: Zambrów
Sprzęt: R6
Imie: Piotr
Bezsensowne pierniczenie ludzi, którzy nie zasmakowali tego co to znaczy motor ;P To uzależnia gorzej niż narkotyk, a siadając za kierownicą każdy z nas zna ryzyko swojego wyboru co do jazdy jednośladem. Zabić to się można nawet na skuterze i linka nie będzie potrzeba (o czym już większość nie pamięta, ze 50 ccm też może być niebezpieczne).

Niektórzy ludzie to jednak mają wyobraźnię :lol:

_________________
Adrenalina!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Co za idiotyzm-Znalezione w necie..
PostNapisane: 24 kwi 2012, o 15:26 
Offline
kursant

Dołączył(a): 17 lis 2010, o 10:33
Posty: 174
Sprzęt: R6 2005
Imie: Łukasz
mają mają...ale mogliby używać jej do czegoś innego a nie wymyślanie bajek o NAS...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Co za idiotyzm-Znalezione w necie..
PostNapisane: 24 kwi 2012, o 15:47 
TheGun napisał(a):
Bezsensowne pierniczenie ludzi, którzy nie zasmakowali tego co to znaczy motor ;P To uzależnia gorzej niż narkotyk, a siadając za kierownicą każdy z nas zna ryzyko swojego wyboru co do jazdy jednośladem. Zabić to się można nawet na skuterze i linka nie będzie potrzeba (o czym już większość nie pamięta, ze 50 ccm też może być niebezpieczne).

Niektórzy ludzie to jednak mają wyobraźnię :lol:

To ze kazdy z nas zna ryzyko swojego wyboru sie absolutnie nie zgodze! Tez tak mowilem az sie nie wyjebalem raz, potem znowu i znowu...nic mi sie nie stalo wiec tak prawde mowiac nadal nie wiem jak to jest lezec na asfalcie z urwana reka czy polamanymi nogami. Sporo osob sobie przypisuje do jazdy na moto jakas chora ideologie ze "nie boi sie smierci ani kalectwa itd itp" a jak przyjdzie co do czego i zrobi sobie male kuku instynkt przetrwania sie zalacza i moto zostaje szybko sprzedane. Juz nie raz z tym sie spotkalem i sie nikomu nie dziwie. Dlatego nie wieze ze ktokolwiek kiedykolwiek wsiadal by na motocykl z linka na szyje chyba ze naprawde chce sie zabic ale wtedy sa tansze i szybsze sposoby niz kupowanie sportowego motocykla :? Rowniez smiac mi sie chce z malolatow co daja swoje sweet focie na swoim nowym plastiku, oczywiscie czarno biale, z jakims tam strasznie glebokim wierszykiem jak to smierc ich nie powstrzyma przed bla bla bla :P :haha:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Co za idiotyzm-Znalezione w necie..
PostNapisane: 24 kwi 2012, o 21:07 
Offline
przyszły mistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2012, o 22:21
Posty: 917
Sprzęt: xv 750
Imie: Krzyś
LukaszSe napisał(a):
TheGun napisał(a):
Bezsensowne pierniczenie ludzi, którzy nie zasmakowali tego co to znaczy motor ;P To uzależnia gorzej niż narkotyk, a siadając za kierownicą każdy z nas zna ryzyko swojego wyboru co do jazdy jednośladem. Zabić to się można nawet na skuterze i linka nie będzie potrzeba (o czym już większość nie pamięta, ze 50 ccm też może być niebezpieczne).

Niektórzy ludzie to jednak mają wyobraźnię :lol:

To ze kazdy z nas zna ryzyko swojego wyboru sie absolutnie nie zgodze! Tez tak mowilem az sie nie wyjebalem raz, potem znowu i znowu...nic mi sie nie stalo wiec tak prawde mowiac nadal nie wiem jak to jest lezec na asfalcie z urwana reka czy polamanymi nogami. Sporo osob sobie przypisuje do jazdy na moto jakas chora ideologie ze "nie boi sie smierci ani kalectwa itd itp" a jak przyjdzie co do czego i zrobi sobie male kuku instynkt przetrwania sie zalacza i moto zostaje szybko sprzedane. Juz nie raz z tym sie spotkalem i sie nikomu nie dziwie. Dlatego nie wieze ze ktokolwiek kiedykolwiek wsiadal by na motocykl z linka na szyje chyba ze naprawde chce sie zabic ale wtedy sa tansze i szybsze sposoby niz kupowanie sportowego motocykla :? Rowniez smiac mi sie chce z malolatow co daja swoje sweet focie na swoim nowym plastiku, oczywiscie czarno biale, z jakims tam strasznie glebokim wierszykiem jak to smierc ich nie powstrzyma przed bla bla bla :P :haha:



Dobrze mówisz jak ktoś chce się zabić na motocyklu to niech kupi sznurek koszt około 10zl a to co ma na motocykl wydać załóżmy 10-20tyś to niech zostawi na księdza, kościelnego, grabarza, łapiduchów, trumienkę i na nowe M na cmentarzu.

A co do tych linek to spotkałem się z nimi koleś mi kiedyś mówił że linkę zakłada ale na nadgarstek która w przypadku szlifa ma odciąć zapłon żeby silnik się nie zatarł nim się ogarnie i wstanie i wyłączy silnik, ale to też raczej nie jest jakaś mocna linka tylko jakaś żyłka albo plecionka wędkarska żeby krzywdy nie zrobiła.

_________________
Lewy pas i gaz, przednie koło w górze nie daj się wyprzedzić furze:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1