Teraz jest 2 maja 2024, o 01:04

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Chcę kupić nową rn22 - OCENA RN22
PostNapisane: 7 sty 2011, o 21:23 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 15 sty 2010, o 17:54
Posty: 81
Lokalizacja: WPN
Sprzęt: zx10r
Imie: Artur
Jak w tytule,jak pierwszy raz zobaczylem R1 z 2009roku to stwierdzilem ze to jest brzydkie ale jakos teraz mysle inaczej(ma swoj urok ;),kominy do wymiany i jest OK ) tylko ze nigdy na niej nie jezdzilem i nie wiem jak ten motor sie prowadzi czy jest duza roznica w stosunku do RN19 jak ten silnik reaguje na gaz itp.Chcialbym niebawem kupic sobie jakis nowy sprzet a teraz o jezdzie probnej raczej nie ma mowy. Moze ktos kto dosiadal taki sprzet by opisal odczucia z jazdy.Mam po prostu dylemat bo wiadomo-to ku... kasy.

_________________
ZX10R


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Chcę kupić nową rn22
PostNapisane: 9 sty 2011, o 16:34 
Offline
przyszły mistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 cze 2010, o 20:06
Posty: 823
Sprzęt: yamaha r1 RN20
Imie: czervony
witam :twisted:
śmigałem tą maszyną rn 22 aktualnie mam piękną bestie r1 rn20 z 2007 roku :P ..ogólnie rn 22 tez mi sie niektóre elementy nie podobają a zwłaszcza dupa wygląda jak hiena no i te tłumiki..BE.. , wyświetlacz prędkosci tez taki duży nie postarali się oczy dość fajnie taki szczurek zupełnie odbiegają od poprzednich w eR ŁĄnach .. porównanie ? jak dla mnie to jest krótsza miedzy siedzeniem a kierownica bak węższy,, lekko się prowadzi a w zakrętach to ona sama cie ciągnie do gleby mówiąc "potrawie więcej" ALE jazda to bajka inny układ silnika i praca silnik pochylony o 90stopni http://www.youtube.com/watch?v=NYYlmLFa ... _embedded#! co daje kopa od samego dołu jak silnik V tylko ze nowa r1 to ma kopa od samego dołu aż do końca , dobre jest to ze ma w kierownicy D-mode map czyli ustawiasz sobie jazdę spokojna lub NA OSTRO hamulce yamaha r1 zawsze miała dobre hamulce powiem ze są bardzo dobre jak i w modelach 2004-2006 , 2007-2008 i 2009

pozdrawiam :twisted: :twisted:

_________________
Yamaha Wild Star........Tam gdzie wolność jest standardem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Chcę kupić nową rn22
PostNapisane: 9 sty 2011, o 17:21 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sty 2010, o 12:48
Posty: 350
Lokalizacja: Koło
Sprzęt: R1 RN22
Imie: jarek
czervony r1 napisał(a):
... inny układ silnika i praca silnik pochylony o 90stopni :

No tutaj trochę popłynąłeś :)
Sprecyzujmy: silnik z wałem korbowym przestrznnym, czyli wykorbienia nie co180st a co 90st. Nieregularne cykle pracy, z charakterystyczną dziurą między zapłonami co objawia się gangiem podobnym do silnika V (ale chyba bardziej V4 niż V2).
A tak w ogóle to też się w niej zakochałem i tym sezonie będzie stała w moim grażu :twisted: . Pomimo jej ewidentnych braków w urodzie :)

_________________
R1 RN22 + Ducati Monster. R1 RN19, R1 RN12, R1 RN09, CBR1100XX, ThunderAce, ZX1000, DR650, DR600, XT600, W16, KLR600, CB, XS, ETZ,


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Chcę kupić nową rn22
PostNapisane: 9 sty 2011, o 17:32 
Offline
przyszły mistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 cze 2010, o 20:06
Posty: 823
Sprzęt: yamaha r1 RN20
Imie: czervony
he he masz racje za szybko pisalem bundes "Wał korbowy o krzyżowym układzie rozwarcia czopów powoduje, że cylindry pracują w niespotykanej dotąd kolejności - 270º - 180º - 90º - 180º. Yamaha zapewnia, że takie rozwiązanie znacznie polepsza płynność silnika i przyrost mocy.

_________________
Yamaha Wild Star........Tam gdzie wolność jest standardem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Chcę kupić nową rn22
PostNapisane: 10 sty 2011, o 20:11 
brzmi interesująco, gdybym miał kasę sam bym się skusił


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Chcę kupić nową rn22
PostNapisane: 10 sty 2011, o 20:56 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 30 gru 2010, o 15:40
Posty: 22
Sprzęt: Suzuki DR 650
Imie: Dolek
Ja też bym się skusił, ale na razie to mogę sobie tylko pomarzyć. Chciałem się chociaż przejechać testówką i zapisałem się na jazdę ale jak doszło co do czego to nie dali mi się bujnąć.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Chcę kupić nową rn22
PostNapisane: 11 sty 2011, o 19:24 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwi 2010, o 19:33
Posty: 152
Lokalizacja: W-wa
Sprzęt: Diablica
Imie: Krzysztof
Miałem ten sam problem :lol: Zawsze coś przeszkadzało. Może w tym roku się uda sterroryzować panią w salonie :twisted:

_________________
Obrazek
IROC-Z 350 TPI - 4wheel dream...

only ONE

[*] life is brutal :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Chcę kupić nową rn22
PostNapisane: 12 sty 2011, o 15:31 
osobiście bym wolał juz BMW 1000RR


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Chcę kupić nową rn22
PostNapisane: 12 sty 2011, o 16:28 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 30 gru 2010, o 15:40
Posty: 22
Sprzęt: Suzuki DR 650
Imie: Dolek
Lord Steinmetz napisał(a):
Zawsze coś przeszkadzało. :twisted:


Czy z tym przeszkadzaniem to pewnie w salonie mieli jakieś przeszkody żeby dać się karnąć testówką.
Nie wiem dlaczego w salonach Yamahy mają takie podejście z jazdami testrowymi, w Kawasaki nie było problemu z jazdą testowa na ZX10.
Jak pojechałem do serwisu Kawy ze swoja jedyną to w poczekaniu plątałem się i stała testówka i zapytałem czy można siąść na niej i koleś z salonu sam zaproponował mi jazdę nie pytając czy chce kupić czy nie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Chcę kupić nową rn22
PostNapisane: 12 sty 2011, o 18:01 
a tu jeszcze kilka technicznych informacji, o których wspominaliście ;)

http://www.youtube.com/watch?v=0Y8DcrGW ... ature=fvwp


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1