Teraz jest 24 kwi 2024, o 04:32

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: PowerCommander
PostNapisane: 16 lut 2010, o 19:32 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2010, o 19:15
Posty: 145
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: R1
Imie: Jarek
bundes napisał(a):
To i tak jesteś dobry. Ja na R1 zabieram tylko śpiwór i metalowe kieliszki


A ja się cały czas łudziłem, że "sportowcy" nie piją .... ;)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=M1IZObuZ1iU


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: PowerCommander
PostNapisane: 17 lut 2010, o 08:20 
No dobra, zmiana planow. Jednak pojde w tym roku w naped i slip-ony (jeszcze sie nie zdecydowalem ktore) a w przyszlym roku doloze Y pipe i PCIII. Co do filtra powietrza to na wielu forach do R1 nie zaleca sie jego wymiany na szybko przeplywowy wiec filtr raczej zostawie.

Co myslicie, mozna polaczyc Y-pipe ze slip-on'ami bez PC. Mam juz zamowiona i nie wiem czy montowac...
Jaki naped polecacie?

Pzdr


Góra
  
 
 Tytuł: Re: PowerCommander
PostNapisane: 17 lut 2010, o 09:50 
Osek22 napisał(a):
No dobra, zmiana planow. Jednak pojde w tym roku w naped i slip-ony (jeszcze sie nie zdecydowalem ktore) a w przyszlym roku doloze Y pipe i PCIII. Co do filtra powietrza to na wielu forach do R1 nie zaleca sie jego wymiany na szybko przeplywowy wiec filtr raczej zostawie.

Co myslicie, mozna polaczyc Y-pipe ze slip-on'ami bez PC. Mam juz zamowiona i nie wiem czy montowac...
Jaki naped polecacie?

Pzdr


Sławek

na temat napędu dowiesz się tutaj viewtopic.php?f=36&t=253

ten temat zostawmy dla PCIII


Góra
  
 
 Tytuł: Re: PowerCommander
PostNapisane: 19 mar 2010, o 16:30 
Stwierdzam z cała stanowczoscią,że jest mocniesza po zapodaniu PC, bardzo chętnie idzie na gume nawet na 3 biegu, troche to uciazliwe w ruchu miejskim, trzeba delikatnie obchodzić sie z manetka gazu,nie byłem jeszcze na hamowni,ale w kwietniu skocze do Ratki do Mikołowa to sie wszysyko dostroi bo mape wgrywałem sam więc do końca pewien nie jestem czy wszystko jest OK. ale napewno nie jest to motocykl dla nerwowych ludzi bo długo na nim nie pojeżdżą


Góra
  
 
 Tytuł: Re: PowerCommander
PostNapisane: 9 lip 2010, o 14:38 
Masz te wyniki z hamowni? ;) Zastanawiam się nad założeniem do r6 tylko nie wiem czy to prawda co mówią z tym przyrostem mocy :mrgreen:
Pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł: Power Commander III
PostNapisane: 7 mar 2012, o 08:28 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 gru 2010, o 19:41
Posty: 209
Lokalizacja: Slask
Sprzęt: Rn22
Imie: RR_MM
Witam. Mam pytanie jak sie przelancza PC, motor musi byc odpalony czy wylaczony?Jak dodaje gazu to zaczynaja swiecic diody na tym takim pasku, a jak przelanczam na LOW-MID-HIGH to nie czuje zadnej roznicy podczas jazdy!

Pozdr

polaczylem watki
darekR1

_________________
Rn09-Rn12-Rn22

--->> M3-R1 <<---


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Power Commander III
PostNapisane: 7 mar 2012, o 08:31 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 wrz 2010, o 13:20
Posty: 1769
Lokalizacja: Konin
Sprzęt: YZF R6 2007
Imie: Karol
Lokalizacja: konin
najlepiej to sie robi jak masz podlonczonego kompa do moto a te 3 przyciski sa od dawki paliwa na niski srednich i wysokich obrotach

_________________
YAMAHA R6 07r. Żyć chwilą nie chwilę...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Power Commander III
PostNapisane: 7 mar 2012, o 19:59 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sty 2010, o 12:48
Posty: 350
Lokalizacja: Koło
Sprzęt: R1 RN22
Imie: jarek
No może bardziej: optimum działania jest w dolnym/średnim/wysokim zakresie obrotów. Ale optimum w przypadku PC bez innych modyfikacji to jak już pewnie wiesz max 2-3 KM. Czyli wartości nie do zauważenia podczas normalnej jazdy, jedynie hamownia to wykaże. Ale na temat wydajności PC napisano już na tym forum tyle poematów i doktoratów, że nawet nie za bardzo już mi się chce coś dodawać. A bajki typu 15-20KM więcej, pretendują ewentualnego pacjenta do leczenia terapią wstrząsową.

_________________
R1 RN22 + Ducati Monster. R1 RN19, R1 RN12, R1 RN09, CBR1100XX, ThunderAce, ZX1000, DR650, DR600, XT600, W16, KLR600, CB, XS, ETZ,


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Power Commander III
PostNapisane: 7 mar 2012, o 21:05 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 gru 2010, o 19:41
Posty: 209
Lokalizacja: Slask
Sprzęt: Rn22
Imie: RR_MM
Jak naciskam na te przyciski co sa na PC to zero reakcji i wlasnie nie wiem czy jak sie np naciska to ma cos mignac czy moze te diody jakos inaczej pokazywac maja?

A to wiem ze jakies 2-3km wiecej tylko.

Dzieki za pomoc!

_________________
Rn09-Rn12-Rn22

--->> M3-R1 <<---


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Power Commander III
PostNapisane: 7 mar 2012, o 21:15 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2011, o 20:55
Posty: 106
Sprzęt: s1000rr
Imie: Mariusz
Lokalizacja: Sławno
Przekręć zapłon wciśnij wszystkie trzy przyciski i wtedy odpalaj powinny się świecić wszystkie trzy diody po chwili. Jak już będą się świeciły wtedy możesz każdym po kolei kombinować,tylko nie dawaj wszystkich na maksa bo to chyba najgorsze z ustawień...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1