Teraz jest 23 kwi 2024, o 12:35

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: O gumie nauka
PostNapisane: 11 sty 2010, o 21:24 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sty 2010, o 15:20
Posty: 241
Sprzęt: *
Imie: *
w temacie tym umieszczam szkolenie na temat latania na kole :twisted: http://www.supermoto.pl/2009/12/interne ... mie-nauka/ piszcie prosze jak wam idzie nauka

_________________
Panować nad maszyną , to tak jakby panować nad bezmyślnym zwierzęciem . Więc panuj nad jego siłą , by ona nie opanowała ciebie , ponieważ byłoby to twoją porażką !!! ( Ta siła , to wszystko co nas w nich kusi )


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: O gumie nauka
PostNapisane: 12 sty 2010, o 12:18 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2010, o 20:43
Posty: 95
Lokalizacja: Limanowa
Sprzęt: r6
Imie: Dawid
to chyba na wiosnę;] ale temat ciekawy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: O gumie nauka
PostNapisane: 21 sty 2010, o 11:51 
Kaczy ja kawy niemoglam podniesc na koło chyba ze bym musiała stanąc na podnóżkach :)) cieżka jest... ale na r1.... on sam na kolo idzie :)) lekka delikatna:)))

kaczy bedziecie mnie szkolili w tym :)))) koło koło guma guma:))) a wy jak podrywacie na koło???


Góra
  
 
 Tytuł: Re: O gumie nauka
PostNapisane: 21 sty 2010, o 13:27 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2010, o 16:45
Posty: 455
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: YZF R6
Imie: Piotr
Monia_R_one napisał(a):
Kaczy ja kawy niemoglam podniesc na koło chyba ze bym musiała stanąc na podnóżkach :)) cieżka jest... ale na r1.... on sam na kolo idzie :)) lekka delikatna:)))

kaczy bedziecie mnie szkolili w tym :)))) koło koło guma guma:))) a wy jak podrywacie na koło???


Bo nie umiałaś,ona normalnie idzie z gazu jak siedzisz nie trzeba wstawać... W R6 jest tak, ruszasz wiadomo bieg 1 dochodzi powiedzmy do 7/8 tys.obrotów zamykasz manetę i otwierasz i idzie tak na koło,że plecy można zaliczyć czyli tzw. system zero jedynkowy 1.0.1. A na 2 jest tak ,że już trzeba kierą mocno szarpnąć do siebie ,żeby się uniosła podobno bo jeszcze na dwójce osobiście nie próbowałem podnosić.Więc na twojej kawie idzie zrobić to samo koleżanko. :)
Ps.Można jeszcze ze sprzęgła strzelać...

_________________
http://www.arachnea.org/
"Przeciwko kur**twu i upadkowi zasad !!!"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: O gumie nauka
PostNapisane: 21 sty 2010, o 13:30 
po pierwsze tez blokowało mnie brach skóry na pupie, po kolejne ze jak ja podniose polece na plecy////


Góra
  
 
 Tytuł: Re: O gumie nauka
PostNapisane: 21 sty 2010, o 13:44 
Monia_R_one napisał(a):

a wy jak podrywacie na koło???

JA pewnie jak kazdy zaczynalem od gazu.
Ale teraz strzal i po wszystkim 8-)

Jak mialem jeszcze ta poprzednia R1 2007 to próbowalem ja postawic na 3 z gazu
niestet nieudawalo mi sie nigdy :evil:
Ale ta co mam teraz postawilem z gazu na 3 i przy 180km/h :twisted: Power commander i Full akrap robią swoje :lol:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: O gumie nauka
PostNapisane: 21 sty 2010, o 15:41 
Miałem 636 ale taka 05r to bez problemu na gume sama szła a na 2 bieg strzał ze sprzegła i juz jedzie na gumie az miło, więc nie wiem w czym problem, pewnie blokada psychiczna bo nie wina moto
;)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: O gumie nauka
PostNapisane: 29 sty 2010, o 22:40 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 gru 2009, o 20:09
Posty: 743
Lokalizacja: Nowy Sącz
Sprzęt: Sprzedany :(
Imie: Mateusz
Filmik instruktażowy ;)
http://www.youtube.com/watch?v=jqqVJmsF6hU

_________________
Każdy ma taki moment, kiedy musi zamknąć pewien etap
Nie po to, żeby siedzieć; Po to, żeby iść dalej
Po to, żeby sięgnąć dalej; Po to, żeby zrobić więcej!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: O gumie nauka
PostNapisane: 29 sty 2010, o 23:36 
Mahomet napisał(a):
Monia_R_one napisał(a):
Kaczy ja kawy niemoglam podniesc na koło chyba ze bym musiała stanąc na podnóżkach :)) cieżka jest... ale na r1.... on sam na kolo idzie :)) lekka delikatna:)))

kaczy bedziecie mnie szkolili w tym :)))) koło koło guma guma:))) a wy jak podrywacie na koło???


Bo nie umiałaś,ona normalnie idzie z gazu jak siedzisz nie trzeba wstawać... W R6 jest tak, ruszasz wiadomo bieg 1 dochodzi powiedzmy do 7/8 tys.obrotów zamykasz manetę i otwierasz i idzie tak na koło,że plecy można zaliczyć czyli tzw. system zero jedynkowy 1.0.1. A na 2 jest tak ,że już trzeba kierą mocno szarpnąć do siebie ,żeby się uniosła podobno bo jeszcze na dwójce osobiście nie próbowałem podnosić.Więc na twojej kawie idzie zrobić to samo koleżanko. :)
Ps.Można jeszcze ze sprzęgła strzelać...

Ja na 2gim biegu przy ok.7/8 tys.strzelam ze sprzęgła i jakoś się podnosi ale ja leciutki jestem :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: O gumie nauka
PostNapisane: 30 sty 2010, o 15:43 
kaaaczy napisał(a):
w temacie tym umieszczam szkolenie na temat latania na kole :twisted: http://www.supermoto.pl/2009/12/interne ... mie-nauka/ piszcie prosze jak wam idzie nauka



w pod temacie "Trza się zabrać za zmianę biegów" nawiązując do sprzęgła a także zmiany biegu na gumie mam o powiedzenia tyle że przez to padają skrzynie w YZF-ach..... :mrgreen:


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1