Teraz jest 29 kwi 2024, o 11:49

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zbiórka na forum 2016r
PostNapisane: 11 gru 2015, o 21:44 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 20:13
Posty: 2661
Sprzęt: Sprzedany
Imie: Damian
Lokalizacja: Międzyrzec Podl
BiRD napisał(a):
dobra było minęło, nie ma co wyciągać brudów

wróćmy do tematu :roll:

moje pytanie jak widzę wciąż aktualne ;)


Również czekam na odpowiedź, chciał nie chciał sprawa dosyć istotna. Tym bardziej że legut ma wyłączność...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Zbiórka na forum 2016r
PostNapisane: 11 gru 2015, o 22:38 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 gru 2009, o 20:09
Posty: 743
Lokalizacja: Nowy Sącz
Sprzęt: Sprzedany :(
Imie: Mateusz
Jedna domena 121,77zł brutto x3szt (chce ktoś zdjęcie proformy to zrobię i wyślę na PW tylko napiszcie)
koszt serwera każdy sobie może sprawdzić na home.pl a teraz dostaliśmy jakiś rabat bo normalnie to 723zł


Wpłaty są DOBROWOLNE!
Kto nie chce niech nie wpłaca.

Sprawdzić kiedy była pierwsza zrzutka na serwer i ile razy sam opłacałem i dopłacałem? Nikt nie namawia i nie zmusza. Jeśli ja mam opłacać i dopłacać do forum na którym korzystają inni a ja mam tylko urwanie głowy i setki maili z pytaniami i problemami poświęcając na to wiele godzin to szczerze wam mówie, że forum zamknę i tyle. Już kiedyś był problem na forum to zamknąłem na tydzień i było dziesiątki maili ze nie działa. Ja w tym nie widze żadnego problemu.

Każda wpłata jest wpisywana na liste (zaktualizuje ją dzisiaj albo jutro), koszty znacie j/w

Dany jak nie chcesz wpłacać to nie wpłacaj (Twoja wpłata zostanie zwrócona) BEZ ŁASKI

Dobra przyznam się :roll: legut wpłaca 5000$ miesięcznie za reklame paru pikselową i ja cały czas tylko leżę i jak mi się znudzi obijanie to w wolnym czasie coś robię na forum i dla forum :krzeslo: Baner leguta jesli dobrze pamiętam jest na forum od 2 lat, od tego czasu zmieniłem 4 samochody, kupiłem dom we Włoszech i porzuciłem prace.


Czy ktoś myśli, że ja wszystko dostaje za nic?
Forum się samo zrobi? Zoptymalizuje? Pozycjonowanie było kiedyś kupowane z MOICH pieniędzy i jakoś nikt się nie pytał czy może jakoś pomóc :lol:
Kiedyś był problem na forum (3-4 miesiące temu baza się wysypała) i robiłem go o 1 w nocy (nie w 5 min a 3-4 godziny) za granicą gdy musiałem wstać o 5 rano i były tylko maile z info że forum padło i pytania kiedy bedzie naprawione

Dany i Bird czy wy bierzecie pod uwagę to, że pierwsze dwa albo trzy lata sam opłacałem te fora ze swoich pieniędzy? Czy teraz ja mam wam wystawić rachunek i jeśli wtedy nie wpłaciliście to wypad z forum?
Zastanówcie się czasami zanim coś głupiego palniecie (chociaż u niektórych chyba ciężko z tym).

Przypominam że wpłata jest DOBROWOLNA tak jak i ja DOBROWOLNIE udostępniam wam to forum i wkładam swój czas.

Chociaż mam już wątpliwości czy za jakiś czas nie zrobić "usuń bazę danych" i po sprawie z użeraniem się z JANUSZAMI BIZNESU ;)


PS DANY dostał foto pro-formy od home
kto jeszcze chce proszę śmiało pisać :)


POZDRAWIAM MYŚLĄCYCH ;)

_________________
Każdy ma taki moment, kiedy musi zamknąć pewien etap
Nie po to, żeby siedzieć; Po to, żeby iść dalej
Po to, żeby sięgnąć dalej; Po to, żeby zrobić więcej!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Zbiórka na forum 2016r
PostNapisane: 12 gru 2015, o 10:19 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 gru 2009, o 20:09
Posty: 743
Lokalizacja: Nowy Sącz
Sprzęt: Sprzedany :(
Imie: Mateusz
Na dzień dzisiejszy wpłaty, które do mnie dotarły:

Brylant86 -30zł
Arkadiusz z Przysuchej -30zł (nie dostałem nicku ale domyślam się że z tego forum)
MAD - 47zł
Rafcik89 - 30zł
Miki - 30zł (nie dostałem nicku ale domyślam się że z tego forum)
Tomcy -30zł

DANY posiadał wielkie wątpliwości, że ja z tego się utrzymuje i zbijam "kokosy" ( :ubaw: ) to dostał zwrot wedle życzeń

914zł - 197zł = 717zł zostało jeszcze do zapłaty za serwer i domeny
Jeśli uzbiera się więcej to osoby co wpłaciły najwięcej dostaną zwrot bo nie chce by część osób wpłacała za innych, którzy nic od siebie nie dają na forum.

Zbiórka na serwer i domene jest na WASZE forum i nikt do niczego nie zmusza i nie namawia :)

Dziekuję wszystkim za wpłaty!

Pozdrawiam
LWG!

_________________
Każdy ma taki moment, kiedy musi zamknąć pewien etap
Nie po to, żeby siedzieć; Po to, żeby iść dalej
Po to, żeby sięgnąć dalej; Po to, żeby zrobić więcej!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Zbiórka na forum 2016r
PostNapisane: 12 gru 2015, o 12:15 
Offline
kursant

Dołączył(a): 10 gru 2015, o 12:53
Posty: 297
Sprzęt: R6 RJ09
Imie: Pawel
Lokalizacja: Staszów
Jesli sie nie uzbiera to znaczy ze forum padnie z dniem 1 styczen 2016 ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Zbiórka na forum 2016r
PostNapisane: 12 gru 2015, o 12:25 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 gru 2009, o 20:09
Posty: 743
Lokalizacja: Nowy Sącz
Sprzęt: Sprzedany :(
Imie: Mateusz
Nie. Ja wylozylem ze swojej kieszeni na serwer z nadzieja ze cos sie zwroci. Domena jest chyba do 24 grudnia. Jesli sie nie uzbiera i w przyszlym roku bedzie taka sama sytuacja to zamykam forum albo dam komus pod opieke bo nie bede ktorys raz dokladal :-/

Byly czasy ze sie uzbieralo a byly czasy ze sam placilem ale tego DANY I BIRD nie wzieli pod uwage jak i to ze mase czasu posiecilem dla tych for :-/

_________________
Każdy ma taki moment, kiedy musi zamknąć pewien etap
Nie po to, żeby siedzieć; Po to, żeby iść dalej
Po to, żeby sięgnąć dalej; Po to, żeby zrobić więcej!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Zbiórka na forum 2016r
PostNapisane: 14 gru 2015, o 10:22 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 gru 2009, o 20:09
Posty: 743
Lokalizacja: Nowy Sącz
Sprzęt: Sprzedany :(
Imie: Mateusz
Do dzisiaj nie ma żadnych zmian co do wpłat :roll:

_________________
Każdy ma taki moment, kiedy musi zamknąć pewien etap
Nie po to, żeby siedzieć; Po to, żeby iść dalej
Po to, żeby sięgnąć dalej; Po to, żeby zrobić więcej!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Zbiórka na forum 2016r
PostNapisane: 14 gru 2015, o 11:54 
Offline
pochłaniacz winkli
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lut 2013, o 17:52
Posty: 614
Sprzęt: r6 rj11
Imie: Artur
Lokalizacja: Warszawa
Jurek widzę że masz lekkie problemy z czytaniem ze zrozumieniem..

nikt ci tutaj nie wypisuje głupot że zarabiasz na forum że nie włożyłeś w niego czasu/pieniędzy/serca a unosisz się trochę nie potrzebnie kolego..

pytanie było proste i dziwi mnie czemu nie potrafisz na nie normalnie odpowiedzieć, cóż to za tajemnica???


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Zbiórka na forum 2016r
PostNapisane: 14 gru 2015, o 13:00 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 gru 2009, o 20:09
Posty: 743
Lokalizacja: Nowy Sącz
Sprzęt: Sprzedany :(
Imie: Mateusz
Widze że masz lekkie problemy z określeniem rzeczywistości...

Żadna tajemnica poprostu nikt się nie utrzymuje z tego forum i nie dorabia niczego jak myślicie.

Legut ma reklamę dosłownie za grosze, nie chce robić tutaj z forum wielkiego baneru jak to na innych forach jest. Wszystko co idzie od leguta jest odpowiednio spożytkowane więc nie wiem w czym jest problem. Jest wiele rzeczy do zrobienia zawsze na forum. Nie chce na tym forum się dorabiać bo od początku bylo tto robione z pasji, chęci i naprawdę moim dużym kosztem. Jeśli naprawdę takim zaufaniem obdarowujecie za wszystko to dziękuję bardzo ale ja już nie będę dokładał i w przyszłym roku w pazdzierniku forum może zostać zamknięte albo zostanie przekazane innej osobie jeśli znowu nie zwrócą mi się koszty (nie mówię tutaj o zarabianiu)

Nie wiem bird co Ty chcesz udowodnić jak i dany ale nikt tutaj nie zarabia na forach. Dany był chwile modem i wie ile było pracy na forum a administrator ma jeszcze więcej i jest mniej widoczna bo działa w panelu admina.

_________________
Każdy ma taki moment, kiedy musi zamknąć pewien etap
Nie po to, żeby siedzieć; Po to, żeby iść dalej
Po to, żeby sięgnąć dalej; Po to, żeby zrobić więcej!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Zbiórka na forum 2016r
PostNapisane: 14 gru 2015, o 13:38 
Offline
pochłaniacz winkli
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lut 2013, o 17:52
Posty: 614
Sprzęt: r6 rj11
Imie: Artur
Lokalizacja: Warszawa
Ja mam problemy z określeniem rzeczywistości?????

Człowieku zadaje ci proste pytanie na które nie jesteś w stanie odpowiedzieć i piszesz jakieś smuty o tym ile cię utrzymanie forum kosztuje. Jesli nie zwraca cię finansowo to napisz maila do każdego użytkownika że prosisz o wpłatę a jak się nie uzbiera to zamknij to forum w pizdu!

Jeżeli prosisz o dobrowolne wpłaty to chyba logiczne jest że MY jako w pewnym stopniu finansujący chcieli byśmy wiedzieć czy z reklam są pieniądze i tyle!

Śmieszna jest ta cała sytuacja, tym bardziej że wystarczyło napisać że nie pobierasz opłat za baner od leguta bo np: to stary znajomy albo że w zamian za to daje rabaty dla użytkowników forum czy też jakaś inna sytuacja ale jak widać dla ciebie to za trudne i wolisz wylewać swoje niepotrzebne żale na forum.

Jeszcze wypisujesz mi jakieś pierdoły tutaj że niby ja chcę coś udowodnić :roll: :roll:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Zbiórka na forum 2016r
PostNapisane: 14 gru 2015, o 19:07 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2012, o 20:48
Posty: 345
Lokalizacja: Wyszków
Sprzęt: YZF R1 RN09
Imie: Hubert
Poszedł przelew ode mnie, pozdro

_________________
"Póki się nie przekręcę... tyle czasu będzie trwał ten manewr..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1