Teraz jest 29 kwi 2024, o 12:59

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zbiórka na forum 2016r
PostNapisane: 9 gru 2015, o 18:54 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 kwi 2010, o 08:02
Posty: 1438
Sprzęt: r6 RJ15
Imie: Brylant
Lokalizacja: Kalishfornia
3 tyg to mało czasu na zebranie kwoty o której mowa przy tym zainteresowaniu ta kwestią. Jurek pomysł z mailem też jest dobry. Można to zrobić w formie pożegnania i info o zamknięciu forum bo jal tak dalej pójdzie to tak to wyjdzie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Zbiórka na forum 2016r
PostNapisane: 9 gru 2015, o 19:43 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 gru 2009, o 20:09
Posty: 743
Lokalizacja: Nowy Sącz
Sprzęt: Sprzedany :(
Imie: Mateusz
Serwer opłaciłem w pazdzierniku.
Na domeny dorzucę i będę czekał to może się zwróci :roll:

_________________
Każdy ma taki moment, kiedy musi zamknąć pewien etap
Nie po to, żeby siedzieć; Po to, żeby iść dalej
Po to, żeby sięgnąć dalej; Po to, żeby zrobić więcej!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Zbiórka na forum 2016r
PostNapisane: 9 gru 2015, o 22:24 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 kwi 2010, o 08:02
Posty: 1438
Sprzęt: r6 RJ15
Imie: Brylant
Lokalizacja: Kalishfornia
Damy radę. Tylko trzeba się sprężyć. Przeraża mnie tylko ze na tyle wyświetleń tylko 3 wpłaty. Co za ludziska :!:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Zbiórka na forum 2016r
PostNapisane: 10 gru 2015, o 14:14 
Offline
mistrz toru

Dołączył(a): 1 wrz 2013, o 15:08
Posty: 1541
Lokalizacja: Ciechanowiec/Siemiatycze
Sprzęt: r1 2005
Imie: Albert
Lokalizacja: podlasie
Zaraz zaraz... Zostało 21 dni więc nie ma co się oburzać. Niektórzy mają wypłatę 10, 15 czy 20. Ja sam osobiście mam 15 więc przeleję jak będę MIAŁ.

Pomysł z mailem popieram :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Zbiórka na forum 2016r
PostNapisane: 11 gru 2015, o 13:00 
Offline
pochłaniacz winkli
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lut 2013, o 17:52
Posty: 614
Sprzęt: r6 rj11
Imie: Artur
Lokalizacja: Warszawa
Jurek napisał(a):
Na dzień dzisiejszy wpłaty, które do mnie dotarły:

Brylant86 -30zł

914zł - 30zł = 884zł zostało jeszcze do zapłaty za serwer i domeny

jeśli w tym roku się nie uzbiera to niestety w przyszlym roku już nie przedłuże a forum zostanie zamknięte. Bardzo mi przykro ale już nie pierwszy raz płaciłem albo dokładałem ze swoich za serwer i ten rok będzie już ostatni :cry:
21 dni zostało do opłacenia domen :?

Pozdrawiam!

a przepraszam bardzo ta olbrzymia reklama która wyświetla się na tytułowej stronie forum to jest pro bono bo nie widzę jej w zestawieniu wpłat na forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Zbiórka na forum 2016r
PostNapisane: 11 gru 2015, o 14:11 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2011, o 20:22
Posty: 5411
Lokalizacja: ʍoʞɐɹʞ ________ Niepołomice
Sprzęt: RN23
Imie: MIŚ
Lokalizacja: MałoPOLSKA
kiedyś z kasy za reklamę były zakupione koszulki dla wyjątkowych forumowiczów i było o tym pisane i mówione na zlocie na moich urodzinach w 2014 roku, nie każdy dostał koszulkę bo były robione na zamówienie. Było zamówionych chyba 10 koszulek gdzie jedna sztuka kosztowała 60 zł.
W tamtym roku uzbieraliśmy kase na serwer i domeny, nadwyżka kasy została zwrócona wtedy Ottowi. Wszystko było jak należy.

Nie chcę się rozkręcać w temacie ale wiemy dobrze kto zapłacił i ile ale moge napisać ciekawą anegdotkę: nie zapłacili ci którzy największe zadymy robili na forach i to był sygnał do tego by ich eksmitować na bruk. Jakże to ciekawe, nieprawdaż ? żeby nie było to tłumaczę że nie wylecieli na bruk z powodu niewpłacenia kasy lecz zadym które robili.

Lista wpłacających jest opublikowana do wiadomości wszystkich oraz co najwazniejsze są to forumowicze określani jako VIP czyli mają nadaną grupę i są wyróżnieni kolorem.


tu link:
pytania-problemy-propozycje/wyro-nienia-forumowe-2015-t12572.html

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Zbiórka na forum 2016r
PostNapisane: 11 gru 2015, o 14:26 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2013, o 08:27
Posty: 568
Sprzęt: Czarna Strzała RN49
Imie: Tomasz
Lokalizacja: Wielkopolska
Poszło ode mnie

_________________
"Motocykle są jak wódka, poniżej pół litra nie ma co kupować"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Zbiórka na forum 2016r
PostNapisane: 11 gru 2015, o 14:59 
Offline
pochłaniacz winkli
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lut 2013, o 17:52
Posty: 614
Sprzęt: r6 rj11
Imie: Artur
Lokalizacja: Warszawa
hehe Mad pamiętam wszystko bardzo dobrze ale wraz nie uzyskałem odpowiedzi na pytanie ;) więc ponowie : Czy za główny baner na pierwszej stronie reklamodawca dorzuca się w TYM roku do utrzymania serwera a przy tym do utrzymania forum swoich potencjalnych klientów.

chciałbym zauważyć że to wszystko o czym piszesz to przeszłość i rok 2014.. teraz mamy 2015 i nowych ludzi, ci co byli opłacili (jak sam pisałeś z nadwyżką) więc czas pokaże jak będzie z nowymi ;)

btw. na 33 osoby które wpłaciły w zeszłym roku aż 11 było "zadymiarzy" :D :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Zbiórka na forum 2016r
PostNapisane: 11 gru 2015, o 15:48 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2011, o 20:22
Posty: 5411
Lokalizacja: ʍoʞɐɹʞ ________ Niepołomice
Sprzęt: RN23
Imie: MIŚ
Lokalizacja: MałoPOLSKA
o kurde aż tylu było zadymiarzy ? :shock: no to nie wiem
ja pamiętan 2-3 osoby które mi zalazły za skórę
i o których pamiętam bardzo bo mi zapadły w pamięć ostro :D taki jeden cap nawet dzwonił do mnie tydzień temu i coś tam się slinił bym mu coś pomógł ale nie ma litości dla zdrajców-takie są zasady,
ale zadziwiające na prawdę są niektóre historie:
mi taki jeden cymbał jest w stanie walić co kilka dni smsy z różnymi świństwami, obraża, straszy... To już trwa 2 lata, to jest wydaje mi się ewidentny znak że coś w psychice takiego człowieka nie działa jak należy skoro takie rzeczy są.
Ty Bird utrzymasz znajomości z różnymi ludźmi ale wśród nich jest i ten o którym piszę powyżej, bardzo gratuluje towarzystwa. WIem że to bawi niektórych i może i Ciebie, nie wnikam.
Dla mnie to o tyle dziwne że postrzegam takich ludzi jak Ty po prostu bardzo dobrze i nie umiem sobie tego wytłumaczyć na jakiej zasadzie ludzie z klasą umieją korespondować z ludźmi podłymi. Sądze ze albo nie mają pojęcia o pewnych rzeczach albo .... nie wiem, może tylko wydaje mi się że postrzegam ludzi z klasą że są na wyższym poziomie a może tak nie jest. Nie wiem. Ja zawsze Bird Ciebie lubiłem i nic do Ciebie nie miałem. Ale są ludzie którzy są po prostu obrzydliwi i tyle, sporo mógłbym na ten temat pisać ale jak znam życie to oni szybciutko znajdą ten oto mój wpis i zaraz będe miał kilka a może kilkanascie niemiłych smsów. Z góry dziękuje za nie, teraz wpadło mi do głowy że może je opublikuje ? Hmmmm ale po co szczępienie ryja publikować skoro wiadomo co może w tym być, jak widać nie publikuje takich treści jak powyższe często ale ciekawostką pewnie jest dla niektórych że zwykły moderator może mieć na takim byle forum internetowym tyle przykrości ale dokładnie tak jest, ilośc wyzwisk jest nie do opublikowania bo sa po prostu obrzydliwe i to powinno świadczyć i poziomie moich powyższych wrogów.

Reszta ludzi z tej wymienionej jedenastki to już nie moje biznesy i powody dla których wypadły, napisałem co wiedziałem. dziękuje za uwagę.

aha i jeszcze jedno, nie piszę to z powodu "bo jęczę" bo nie oto mi chodzi by się skarżyć. Pisze jakie tępaki są na świecie byś zrozumiał sytuacje moją na forum, to nie jest bajka, nawet po odejściu z GSXRforum akcja trwa po takim czasie. Ktoś chce to jakoś ładnie nazwać czy nie wymaga komentarza ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Zbiórka na forum 2016r
PostNapisane: 11 gru 2015, o 16:30 
Offline
pochłaniacz winkli
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lut 2013, o 17:52
Posty: 614
Sprzęt: r6 rj11
Imie: Artur
Lokalizacja: Warszawa
dobra było minęło, nie ma co wyciągać brudów

wróćmy do tematu :roll:

moje pytanie jak widzę wciąż aktualne ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1