Teraz jest 18 maja 2024, o 22:40

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Problem z lampką rezerwy R6 99' 02'
PostNapisane: 19 sty 2010, o 15:50 
każdy ma swój styl, i tego chyba nie należy komentować jeden lubi curię drugi teściową.... Ja wyznaje tylko oryginał, po kupnie wszystko wróciło do oryginału każda śruba ponad 200 zł wydałem na oryginalne kołki śrubki itp. jedyne co nie oryginalne powinno być to wydech i amorek by się przydał tak dla bezpieczeństwa i tyle, mam kolegę który ma Kawe ZX7R i już myśli o zmianie setów na sportowe tarcze sportowe oplot wahacz i wiele innych a dopiero co kupił.... najważniejsze aby dbać o motocykl a odwzajemni się wielekroć... :mrgreen:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Problem z lampką rezerwy R6 99' 02'
PostNapisane: 19 sty 2010, o 15:54 
YZF R1 napisał(a):
każdy ma swój styl, i tego chyba nie należy komentować jeden lubi curię drugi teściową.... Ja wyznaje tylko oryginał, po kupnie wszystko wróciło do oryginału każda śruba ponad 200 zł wydałem na oryginalne kołki śrubki itp. jedyne co nie oryginalne powinno być to wydech i amorek by się przydał tak dla bezpieczeństwa i tyle, mam kolegę który ma Kawe ZX7R i już myśli o zmianie setów na sportowe tarcze sportowe oplot wahacz i wiele innych a dopiero co kupił.... najważniejsze aby dbać o motocykl a odwzajemni się wielekroć... :mrgreen:

Dokładnie :) Ja jak na razie założyłem przewody hamulcowe w stalowym oplocie,złoty łańcuch DID,wcześniej wspomniane crash pady,wydech Microna był,i jeszcze kilka innych pierdół :)Ogółem chcę utrzymać ja jak najbliżej oryginału ale z czymś dodanym ode mnie :D Oczywiście bez robienia wiochy :)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Problem z lampką rezerwy R6 99' 02'
PostNapisane: 19 sty 2010, o 16:12 
Cooken napisał(a):
YZF R1 napisał(a):
każdy ma swój styl, i tego chyba nie należy komentować jeden lubi curię drugi teściową.... Ja wyznaje tylko oryginał, po kupnie wszystko wróciło do oryginału każda śruba ponad 200 zł wydałem na oryginalne kołki śrubki itp. jedyne co nie oryginalne powinno być to wydech i amorek by się przydał tak dla bezpieczeństwa i tyle, mam kolegę który ma Kawe ZX7R i już myśli o zmianie setów na sportowe tarcze sportowe oplot wahacz i wiele innych a dopiero co kupił.... najważniejsze aby dbać o motocykl a odwzajemni się wielekroć... :mrgreen:

Dokładnie :) Ja jak na razie założyłem przewody hamulcowe w stalowym oplocie,złoty łańcuch DID,wcześniej wspomniane crash pady,wydech Microna był,i jeszcze kilka innych pierdół :)Ogółem chcę utrzymać ja jak najbliżej oryginału ale z czymś dodanym ode mnie :D Oczywiście bez robienia wiochy :)


Hehe widzisz ja aby mieć jak najbardziej moto w oryginale kupiłem cały zestaw napędowy Yamaha taki jak jest zakładany na taśmie montażowej. D.I.D kosztuje najmocniejszy 600 zł do mojego modelu w Yamaha łańcuch kosztuje 1300 zł również D.I.D bo ta firma robi dla Yamaha łańcuchy ale ten z Yamaha ma nabite logo Yamaha. wiec po dobrych zniżkach kupiłem oryginał, ja tak dbam o moto hehe wiem wiem pogięty jestem na punkcie mojej sztuki ale kogo mam rozpieszczać jak nie ją.... :mrgreen:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Problem z lampką rezerwy R6 99' 02'
PostNapisane: 19 sty 2010, o 16:13 
Dlaczego pogięty?? :mrgreen: Extra sprawa. Ja robię co mogę,wszystko jest zależne od moich zdolności finansowych :)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Problem z lampką rezerwy R6 99' 02'
PostNapisane: 19 sty 2010, o 16:15 
Ano ale moja RN09 nie bezie na sprzedasz... zostanie w mojej stajni... hehe nawet jak będę chciał kupić model 2009 :mrgreen: dlatego nie żałuje kasy i na tyle ile mogę sobie pozwolić to kupuje na oryginałach... ;)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Problem z lampką rezerwy R6 99' 02'
PostNapisane: 19 sty 2010, o 16:19 
YZF R1 napisał(a):
Ano ale moja RN09 nie bezie na sprzedasz... zostanie w mojej stajni... hehe nawet jak będę chciał kupić model 2009 :mrgreen: dlatego nie żałuje kasy i na tyle ile mogę sobie pozwolić to kupuje na oryginałach... ;)

ja mojej też nie sprzedam,mimo to iż jest stara,no chyba,że będzie moneta na coś nowszego :) jak narazie śrubki ocynkowałem sobie w pracy i wyszły całkiem smacznie,wszystkie elementy niklowane czy polerowane staram się odświeżyć :)Co do części mechanicznych nie kupuje oryginału z wiadomych względów ale chłamu też nie zakładam :)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Problem z lampką rezerwy R6 99' 02'
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 10:58 
Hej , a ile powinno się zrobić km od momentu zapalenia się rezerwy ( ile zostaje litrów paliwa na rezerwie ) ?
Pytam bo nie wiem jak szybko szukać stacji :lol:
Pozdr


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Problem z lampką rezerwy R6 99' 02'
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 13:52 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 kwi 2010, o 08:02
Posty: 1438
Sprzęt: r6 RJ15
Imie: Brylant
Lokalizacja: Kalishfornia
ja mialem taki problem ale w r6 RJ09 ... okazało sie ze czujnik rezerwy który jest zaczepiony w zbiorniku do pompy był wypięty i leżal sobie na dnie .... rezerwa zapalala sie dopiero jak w baku bylo doslowanie kilka mm paliwska. Objawy podobne wiec warto zerknąć. Wczesniej juz kaplem sie ze cos jest nie tak bo przy kołysaniu moto na postloju cos mi stukało w baku ;/ okazało sie ze to wlasnie ten czujnik leżący na dnie. po założeniu wszystko dziala jak trzeba rezerwa zapala sie w momecie gdy w baku jest ok 3 lity wachy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Problem z lampką rezerwy R6 99' 02'
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 17:35 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2010, o 16:45
Posty: 455
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: YZF R6
Imie: Piotr
Ja zrobiłem najwięcej jak dotąd 55km na rezerwie,ale domyślacie się jaka to była jazda...

_________________
http://www.arachnea.org/
"Przeciwko kur**twu i upadkowi zasad !!!"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1