Teraz jest 18 maja 2024, o 21:31

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem z lampką rezerwy R6 99' 02'
PostNapisane: 17 sty 2010, o 22:19 
Panowie może to pierdoła ale jednak uciążliwa.Problem w tym,że w momencie kiedy zapala mi się lampka rezerwy w baku nie ma już praktycznie nic paliwa,moto popracuje jeszcze jakieś 5 minut i robi się sahara.Wszystkie bezpiecznik są ok.Nie mam pojęcia gdzie leży problem.Z góry dzięki za pomoc :)
PS. Takich postów odnośnie porad typowo technicznych na pewno założę więcej 8-) :lol:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: PRoblem z lampką rezerwy R6 99' 02'
PostNapisane: 18 sty 2010, o 14:30 
heheh ja mam podobny problem... jak by mi cos sie zawieszalo..i poprosu takuje do pelna 140km i znow takuje:) ale moze wiece w czym tkwi problem?


Góra
  
 
 Tytuł: Re: PRoblem z lampką rezerwy R6 99' 02'
PostNapisane: 18 sty 2010, o 15:15 
Ja nie wiem niestety u mnie w R1 sie pod koniec sezonu stało coś takeigo że jak zaleje paliwo to gaśnie lampka rezerwy ale F Trip dalej leci po kilku kilometrach sie ogarnia i przechodzi na normalny tyb...

ja nie pomogę ale znam człowieka zaufanego który powinien pomóc

http://www.yamaha-motor.pl/corporate/contact.jsp

poproście Pana Adama z Serwisu bardzo obcykany gość w R1 i R6 ;)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: PRoblem z lampką rezerwy R6 99' 02'
PostNapisane: 18 sty 2010, o 22:42 
blackout88 napisał(a):
heheh ja mam podobny problem... jak by mi cos sie zawieszalo..i poprosu takuje do pelna 140km i znow takuje:) ale moze wiece w czym tkwi problem?

Widzę ,że nie tylko u mnie tak jest.Zajrzałem już dosłownie wszędzie,to ustrojstwo z baku też wyciągnąłem ale nie mam pomysłu jak sprawdzić czy to działa prawidłowo.Chyba tylko został kontakt z tym kolesiem,którego podsunął kolega YZF R1.Może on coś doradzi :?: :)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Problem z lampką rezerwy R6 99' 02'
PostNapisane: 19 sty 2010, o 15:00 
Cooken na pewno doradzi to najlepszy gość w mieście ma obcykane R6 i R1 naprawdę dobrze, ja się za to nie brałem bo na wiosnę wymieniam świece filtry to i niech mi do tego i zajrzy... :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Problem z lampką rezerwy R6 99' 02'
PostNapisane: 19 sty 2010, o 15:21 
YZF R1 napisał(a):
Cooken na pewno doradzi to najlepszy gość w mieście ma obcykane R6 i R1 naprawdę dobrze, ja się za to nie brałem bo na wiosnę wymieniam świece filtry to i niech mi do tego i zajrzy... :D

To gdybys miał z nim jakiś kontakt to może mógłbys zapytac i napisać na forum?? :)Jeśli nie to looz sam się z nim sontaktuję i dopytam się co i jak :) Dzięki za pomoc :d


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Problem z lampką rezerwy R6 99' 02'
PostNapisane: 19 sty 2010, o 15:27 
Cooken napisał(a):
YZF R1 napisał(a):
Cooken na pewno doradzi to najlepszy gość w mieście ma obcykane R6 i R1 naprawdę dobrze, ja się za to nie brałem bo na wiosnę wymieniam świece filtry to i niech mi do tego i zajrzy... :D

To gdybys miał z nim jakiś kontakt to może mógłbys zapytac i napisać na forum?? :)Jeśli nie to looz sam się z nim sontaktuję i dopytam się co i jak :) Dzięki za pomoc :d



eeee szkoda ze nie zapytałeś wcześniej byłem u niego 3 dni temu pochwalić się narzeczoną.... :mrgreen:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Problem z lampką rezerwy R6 99' 02'
PostNapisane: 19 sty 2010, o 15:28 
Miałem zapytać ale wyleciało mi z głowy. W każdym razie mi się nie śpieszy.Moto i tak stoi zdekompletowane i na takie pierdołki mam czas a więc gdybyś jeszcze raz chciał się mu pochwalić to zapytaj :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Problem z lampką rezerwy R6 99' 02'
PostNapisane: 19 sty 2010, o 15:31 
Cooken napisał(a):
Miałem zapytać ale wyleciało mi z głowy. W każdym razie mi się nie śpieszy.Moto i tak stoi zdekompletowane i na takie pierdołki mam czas a więc gdybyś jeszcze raz chciał się mu pochwalić to zapytaj :D


a czemu masz maszynerię na czynniki rozdłubaną... :?:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Problem z lampką rezerwy R6 99' 02'
PostNapisane: 19 sty 2010, o 15:34 
Poprostu staram się wszędzie zajżeć bo kupiłem ją na początku popszedniego sezonu,latałem cały sezon i chcę ją doprowadzić do stanu jak najbliższego memu ideałowi.Poza tym chcę pomalować pług i czaszkę na czarno jak w troszkę nowszych R6.Ogólnie chcę zachować styl rocznika 99 ale coś jeszcze dodać od siebie :) Piszcie co o tym sądzicie:)


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1