Teraz jest 13 maja 2024, o 22:49

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: KOD BŁĘDU 18 i pali sie chek engine na żółto RN19
PostNapisane: 23 mar 2011, o 17:20 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2011, o 22:11
Posty: 276
Sprzęt: R1 RN32
Imie: IREK
Lokalizacja: UK
Witam!!! Myłem dzisiaj swoj motocykl a dokladnie okolice zebatki przedniej bo bylo wszystko zasyfione smarem od lancucha wiec rozebralem motocykl z bocznych owiewek i pojechalem nim na myjnie tam mi ladnie umyli silnik od spodu kolektrory i przejscie lancucha pod rama do zebatki i zebatke przednia bo wszystko sie az kleilo...

Pozniej odpalilem motocykl i zaczol sie grzac a ja go ladnei do sucha wycieralem i wtyczki zlacz sprezonym powietrzem przedmuchiwalem tak zeby woda w nich nie byla. w pewnym momecie gdy silnik juz sie nagrzal i wentylatory zaczely chodzic woda ladnie z chlodnicy odparowywala ja zaczelem wycierac te przewody przelewowe ktore ida przy zebatce i tak chcac nie chcac wyrwalem z mocowania tz wysunal mi sie przewod cienki od chlodnicyszybciutko zgasilem sprzeta i probowalem zatkac wylot ale plyn goracy wiesc sobie dalem na spokoj i caly zlecial
ja pojechalem po nastepny zalalem ladnie do chlodnicy i wyrownawczego przekrecam stacyjke a tam na wyswietlaczu po prawej widze napis 18 zignorowalem to odpalilem motocykl bez problemu a dalej pali sie chek engine od silnika na zolto i nei wiem co jest probowalem odlaczyc akumulator i dalej nie znika :(


Czy ktos z was wie co to za bład 18 w YZF R1 2008r RN19 z gory prosze o podpowiedz i czy mozna go jakos samemu usunac czy sam moze zgasnie czy tylko serwis;/

kolega mi mowil ze byc moze jak plyn zlecial to sie zapisal blad o temperatury ale sam nei wiem:(


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: KOD BŁĘDU 18 i pali sie chek engine na żółto RN19
PostNapisane: 24 mar 2011, o 21:32 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2011, o 22:11
Posty: 276
Sprzęt: R1 RN32
Imie: IREK
Lokalizacja: UK
JUZ zdiagnozowałem to EXUP PROBLEM zacielt mi sie linkii od exupa i silniczek nie mogl zrobic testu z tad ten problem :))) zdjelem linki perzekrecilem kluczyk i blad znikna jak by nigdy nic nie bylo teraz mam tylko problem co z nim zrobic bo dosyc ciezko chodzi i zastanawiam sie nad jego wywaleniem...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1