Teraz jest 17 maja 2024, o 13:01

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Yamaha R6 2001
PostNapisane: 10 lut 2017, o 20:21 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 7 lut 2017, o 20:40
Posty: 18
Sprzęt: VFR 750/Yamaha R6
Imie: Mateusz
Lokalizacja: Przeworsk
i chyba tak właśnie zrobię że oddam na jakiś zakład tam w okolicy, koszty takiego zabiegu raczej nie będą duże a właściciel (handlarz) nie widzi problemu żeby sprawdzić. ok to raczej mam już wszystko ustalone ale jak ktoś ma jeszcze jakieś pomysły czy np słyszał coś o tym handlarzu to niech daje śmiało :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha R6 2001
PostNapisane: 7 mar 2017, o 13:11 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 18:31
Posty: 28
Sprzęt: r6 2007
Imie: Przemek
Lokalizacja: Tarczyn
http://sprzedajemy.pl/yamaha-yzf-r6-nr48403597[/quote]

Witam Panowie

ta maszyna była kiedys moja , sprzedalem ja 5 lat temu , ale widze ze nie miala zadnej przygody od tego czasu , z tymi uszkodzeniami została sciagnieta z anglii , czache wymienialem na prawie nowa tutaj w Polsce. Oprocz wydechu i kierunkow wyglada tak samo jak wtedy kiedy sprzedawalem, Biegi nie wyskakiwaly , rama jest prosta a silnik byl wtedy igiełka a z tego co widze po przebiegu to przez 5 lat zostalo przejechane 12 tys km czyli prawie ze nic.

Mysle ze jeszcze pojezdzi.

Pzdr.

_________________
Królem prostej może byc każdy, pytanie czy o to chodzi ????


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha R6 2001
PostNapisane: 14 mar 2017, o 17:43 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 7 lut 2017, o 20:40
Posty: 18
Sprzęt: VFR 750/Yamaha R6
Imie: Mateusz
Lokalizacja: Przeworsk
dzięki za opinie ale ta z Jarosławia jakoś do mnie nie przemawiała albo poprostu sprzedawca coś chciał ukryć. szukam ciągle jakiegoś egzemplarza tak do max 8tys. może ktoś z forum sprzedaje? najlepiej z podkarpacia bo lecieć na drugi koniec polski to nie za bardzo mi się chce :D ale jak nic nie będzie to chyba wezmę tą co tu wkleje link. wydaje się być w ok stanie. tylko to już handlarz może o nim ktoś słyszał coś ?
https://www.olx.pl/oferta/yamaha-r6-ory ... 2f7a6bbf94

lub ta
https://www.olx.pl/oferta/yamaha-r6-CID ... 6b42fb8c10

ta za 7tys była malowana ale ciul wie dlaczego bo plastiki całe, rama sprawdzana i jest oki. ogólnie to mi się spodobał :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha R6 2001
PostNapisane: 5 kwi 2017, o 10:03 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 20 mar 2017, o 14:53
Posty: 38
Sprzęt: Yamaha R6
Imie: Michal
Lokalizacja: Puszcza Mariańska
jeśli ma 34 tyś przejechane to niedługo będzie skrzynia do roboty bo w r6 rj03 pada przy 40 tyś.. i bez reguły czy to lift czy przedlift..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha R6 2001
PostNapisane: 5 kwi 2017, o 10:28 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 20:13
Posty: 2661
Sprzęt: Sprzedany
Imie: Damian
Lokalizacja: Międzyrzec Podl
Koledzy....

Ja rozumiem, że nie wszystkich stać na wymarzone motocykle i cieszymy się tym co mamy.
Ale kurde, to forum dudni aż w sprawie wad projektowych tego modelu.
Nie rozumiem dlaczego ludzie wolą kupić wadliwy motocykl, który na 80% zdechnie w naszym posiadaniu zamiast wstrzymać się i kupić solidne moto.....

Jaki jest sens kupić np moto za 6000 PLN i wjebać 4000PLN w remonty, transporty że już nie wspomnę że moto na cały sezon uwalone i jedyne co to można powiedzieć, że TAK, MAM MOTOCYKL.
Jak przecież można kupić moto za 10000PLN i jeździć sezon bez stresu?
Żeby było jasne o czym mówię to proste równanie:
6000+4000=10000
10000=10000

No nie pojmę tego...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha R6 2001
PostNapisane: 6 kwi 2017, o 16:06 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2016, o 01:09
Posty: 179
Sprzęt: R6 '02
Imie: Patryk
Lokalizacja: Częstochowa
Haha, 40 tyś bez reguły przedlift czy polift :lol: Nie mogę z kolegi wypowiedzi się przestać smiać :D

Tak, rj03 leciwe moto, lepiej dołozyć na wtrysk, ale czasem zadbany gaźnik jest lepiej utrzymany niż zajechany wtrysk za 9/10 tysięcy :roll:

Ale tak, lepiej wtrysk kupić bo i silnik i skrzynia już dopracowane, ale niekiedy gazior się kupi w ładnej kondycji, ale w sumie po co, jak wybije 40000, to ino rozbierać i remontować skrzynie :haha:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1