Teraz jest 2 maja 2024, o 12:00

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wydech
PostNapisane: 17 sty 2010, o 14:33 
Cytuj:
Micron to ta sama liga można powiedzieć co Scorpion dobre tłumiki w sumie to zapomniałem ich wymienić jak dla mnie to "dobry tłumik za rozsądne pieniądze" o dość mrukliwym lekko basowym brzmieniu... :mrgreen:

Hehe mój lekko basowy nie jest :D Ryczy okrutnie i całkiem niezłe marchewki puszcza :D:D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: wydech
PostNapisane: 17 sty 2010, o 15:24 
Marchewki powiadasz.... z mojego filmiku niestety telefonem...


Załączniki:
2.JPG
2.JPG [ 14.47 KiB | Przeglądane 3713 razy ]
Góra
  
 
 Tytuł: Re: wydech
PostNapisane: 17 sty 2010, o 21:51 
Hehe no nieźle :D Moja aż tak nie zieje ogniem :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: wydech
PostNapisane: 17 sty 2010, o 22:42 
Zieje tylko nie umiesz tego zrobić.... :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: wydech
PostNapisane: 17 sty 2010, o 22:44 
To jak Ty to robisz?? :)Bo moja zieje na odcince :D:D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: wydech
PostNapisane: 17 sty 2010, o 23:09 
Cooken napisał(a):
To jak Ty to robisz?? :)Bo moja zieje na odcince :D:D


hehe każdy myśli że ogień idzie w momencie gdy odkręcisz do odcinki (owszem czasem się pokaże) zrób inaczej odkręć bardzo szybko roll gaz na full i szybko puść na wtrysku będzie lepiej ale na gaźnikach tez sie uda, powinno dojść do połowy obrotomierza tak mniej więcej, to nie oto chodzi aby kręcić po obrotach tylko o to aby nie spalił paliwa i wypchnął tłumikiem... zrób to w błyskawicznym tępię a pier..nie z tłumika ja w sylwestra... :mrgreen:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: wydech
PostNapisane: 17 sty 2010, o 23:21 
Hehe jak tylko poskładam ją do kupy to będę próbował :mrgreen: O szczegółach na pewno będę pisał :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: wydech
PostNapisane: 17 sty 2010, o 23:25 
Cooken napisał(a):
Hehe jak tylko poskładam ją do kupy to będę próbował :mrgreen: O szczegółach na pewno będę pisał :D


dobrze jest wcześniej pojeździć i dobrze rozgrzać bo takie rozgrzewanie na postoju i zero jazdy to nie strzela dobrze (oczywiście rozgrzewanie tylko na postoju tak BTW)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: wydech
PostNapisane: 17 sty 2010, o 23:29 
Tak wiem o tym :)Może to źle ale nie ruszam dopóki moto nie złapie 70,75 st. Nie wiem jak obchodził się z nia poprzedni właściciel ale ja nie chce jej zrobić krzywdy nieodpowiednim traktowaniem:)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: wydech
PostNapisane: 17 sty 2010, o 23:32 
Cooken napisał(a):
Tak wiem o tym :)Może to źle ale nie ruszam dopóki moto nie złapie 70,75 st. Nie wiem jak obchodził się z nia poprzedni właściciel ale ja nie chce jej zrobić krzywdy nieodpowiednim traktowaniem:)


i bardzo słusznie gesty olej zabija panewki... u mnie jak nie niknie temperatura "LOW" to nie dotykam manetki... ale 65, 70 stopni i można śmigać... :D trzeba pamiętać ze Yamaha to wspaniałe motocykle ale delikatne...


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1