Teraz jest 3 maja 2024, o 08:05

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Klocki Hamulcowe
PostNapisane: 12 sty 2010, o 00:50 
Dobre Klocki Hamulcowe.
Czy drogie zawsze oznacza dobre?
Propozycje? opinie?


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Dobre Klocki Hamulcowe
PostNapisane: 12 sty 2010, o 07:31 
Czeka mnie w tym roku wymiana i dlatego też jestem ciekaw waszej opinii, czym ścieracie tarcze i co polecacie?


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Dobre Klocki Hamulcowe
PostNapisane: 28 sty 2010, o 20:17 
Ja zakupiłem klocki firmy ebc za komplet na jedną tarcz dałem 70 zl a jak sie będą spisywać to powiem w czasie sezonu :)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Klocki Hamulcowe
PostNapisane: 29 sty 2010, o 00:48 
borykałem się z tym problemem wiosną 2009 pomysł pierwszy był takie że uderzę do ASO i kupię oryginalne klocki Yamahowskie ale cena nie zachęcała w sumie wyszło ponad 800 zł za przód i tył. wiec zacząłem szukać czegoś dobrego ale nie tak w kuriozalnej cenie: z tego co ogarnąłem temat to marek klocków jest w bród te najciekawsze to EBC, Ferrodo, SBS. ja zakupiłem Ferrodo platynowe przód i tył wyszło mnie chyba 400 zł warto wspomnieć iż sa klocki twarde i klocki miękkie, i tu niestety nie pomogę gdyż sam zgłupłem hehe gdyż każdy mówił co innego że do R1 to lepiej twarde inni mówiłem że lepiej miękkie a jeszcze inni że przód miękki tył twardy i na odwrót. Kupiłem Ferrodo gdyż w tej Platynowej serii nie mają twardych i miękkich tylko NORMALNE. polecam bo nie piszczę widzę że ścierają sie w tempie normalnym. ja jestem z nich bardzo zadowolony :mrgreen:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Klocki Hamulcowe
PostNapisane: 29 sty 2010, o 07:20 
Gabriel, powiedz przyjacielu te ferrody platynowe jak wygladają po całym sezonie, chodzi o zużycie, jak Ci się na nich jeździło i ogólnie czy je polecasz?


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Klocki Hamulcowe
PostNapisane: 30 sty 2010, o 15:23 
polecam bardzo gdyż co prawda nawinąłem mało w sezonie ale zniknęły w małym stopniu na prawdę więc są to raczej klocki o twardszej strukturze, łapią bardzo fajnie szybko, nie piszczą, ja nie mam oplotu ale jeździło mi się na nich bardzo dobrze ogólnie pozytywne odczucia... ;)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Klocki Hamulcowe
PostNapisane: 30 sty 2010, o 16:54 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, o 10:03
Posty: 44
Lokalizacja: Warszawa
Sprzęt: RN10
Imie: Marcin
Dobrze to wiedzieć ,bo mnie też to czeka z początkiem sezonu.Chyba ze znajdzie się ktoś z doświadczeniem na innych markach

_________________
Wsiadając na motor,myśl o rodzinie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Klocki Hamulcowe
PostNapisane: 31 sty 2010, o 02:59 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2010, o 01:45
Posty: 32
Lokalizacja: Brodnica
Sprzęt: R6 05r
Imie: Darek
Ferdodo w wersji platinum :) Ceny na priv


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Klocki Hamulcowe
PostNapisane: 5 lut 2010, o 17:56 
A co sadzice o klockach firmy EBC\?


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Klocki Hamulcowe
PostNapisane: 5 lut 2010, o 21:35 
właśnie założyłem ebc hh, a co sądze powiem wkrótce, a takze tarcze akcesoryjne zapodałem takie postrzepione jak w ZX10R


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1