Teraz jest 3 maja 2024, o 10:20

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jaki kask? Pytania...
PostNapisane: 2 lut 2010, o 13:25 
Witam, poszukuje kasku, koszt w granicach 1500zł

ma to byc kask rowniez na długie trasy, zeby zbytnio w nim nie wiało i zeby nie był zbyt głosny, co polecicie?:)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: KASK
PostNapisane: 2 lut 2010, o 16:09 
Shoei XR 1000

Suomy Spec R1/Vandal

Arai RX7

AGV GP Tech/Ti Tech

te mogę szczerze polecić, gadałeś z tym człowiekiem do którego dałem Ci namiary...?


Góra
  
 
 Tytuł: Re: KASK
PostNapisane: 2 lut 2010, o 18:50 
napisałem mu na gg, ale od wczoraj nie odpisal


Góra
  
 
 Tytuł: Re: KASK
PostNapisane: 2 lut 2010, o 22:37 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2010, o 16:45
Posty: 455
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: YZF R6
Imie: Piotr
YZF R1 napisał(a):
Shoei XR 1000

Suomy Spec R1/Vandal

Arai RX7

AGV GP Tech/Ti Tech

te mogę szczerze polecić, gadałeś z tym człowiekiem do którego dałem Ci namiary...?


Troszeczkę bym zminimalizował propozycję Gabriela,a mianowicie do dwóch:
-Arai
-Suomy

Xr'a mam i za cichym kaskiem to bym go nie nazwał(chyba przez to ,że sam mam problemy ze słuchem),a Agv to już kilka złych opinii słyszałem,że głośny,że taki i taki...
Teraz tak stwierdzam,że zamiast xr'a to mogłem sobie kupić Araia lub Suomy hihi. ;) Pozdro.

_________________
http://www.arachnea.org/
"Przeciwko kur**twu i upadkowi zasad !!!"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: KASK
PostNapisane: 3 lut 2010, o 12:17 
Mahomet opowiedz coś o XRze bo cały świat tym jest zachłystnięty... jak masz i używasz to masz na pewno jakieś zdanie... mówisz ze nie warto?


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Modyfikator +, czy warto?
PostNapisane: 3 lut 2010, o 15:22 
Offline
kursant

Dołączył(a): 21 sty 2010, o 11:09
Posty: 188
Sprzęt: -Bmws1000rr
Imie: s
Lokalizacja: Jarocin
Jaka jest najlepsza firma która produkuje kaski, a przy tym najlepszy kask ?

_________________
V max 100 150 200 250 270 280 300


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: KASK
PostNapisane: 3 lut 2010, o 19:54 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2010, o 16:45
Posty: 455
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: YZF R6
Imie: Piotr
YZF R1 napisał(a):
Mahomet opowiedz coś o XRze bo cały świat tym jest zachłystnięty... jak masz i używasz to masz na pewno jakieś zdanie... mówisz ze nie warto?

No więc tak,Ogólnie kask jest ok. System wentylacji jest super. Jak jedziesz w upalny dzień to czujesz jak powietrze chłodzi czachę. Antifog tragiczny nie jest,ale zdarzyło mu się kilka razy przy rantach troszeczkę zaparować. Plusem też jest to,że ma ileś tam wkładek policzkowych i można sobie dobrać odpowiednie do swojej papy (oczywiście w standardzie jest jeden rozmiar inny trzeba sobie dokupić). Zapięcie jest 2D i mają szczęście bo jakby był zatrzaskowy to bym tego kasku nie kupił :lol: nie uznaję innego zamknięcia...Mógłby być nosek do tego kasku w standardzie,ale go nie ma i trzeba sobie też dokupić...XR'y mają to do siebie ,że malowania tych kasków to prawie mistrzostwo świata ja ma Rogue i uważam to malowanie za najlepsze,lepszego malowania nie widziałem,ale jak wszyscy wszem i wobec wiedzą są gusta i gusta... No właśnie czy jest cichy...? Jedni mówią,że tak. Jedni,że tragedii nie ma,ale mógłby być cichszy. Ja uważam jak Ci drudzy,jeździłem już w głośniejszych kaskach,ale o wiele tańszych od tego i uważam,że jak za to siano to powinien być cichszy i dla tego poleciłem koledze Arai'a i Suomy bo oni robią najcichsze kaski i z opinii jakie usłyszałem i przeczytałem to te kaski oczywiście w cenie około 2koła są wypasione ,nie ma się tam o co doczepić każdy najmniejszy szczególik jest dopracowany. Jak kupowałem Shoei'a to na 100 opinii 90 było pozytywnych, ,rozmawiałem także z jego użytkownikami więc go kupiłem. Na tamte 2 firmy jeszcze nie słyszałem złej opinii jeśli chodzi o kask z wyższej pułki. ;)
Jeśli jakiejś kwestii nie poruszyłem,o czymś zapomniałem i macie jakieś pytania to walić jak w dym. :D

EDIT:
No właśnie zapomniałem o serwisach. A orientujesz się może czy jak kupiłem garnek w Anglii i mam rachunek to czy tu w PL nie będą robić dymów jak pójdę do serwisu na regulację bo bym musiał iść.
A co do Xr1100 to właśnie w tym modelu poprawili niektóre sprawy z tego co słyszałem,no i chyba to prawda bo kolega jest wniebowzięty.

_________________
http://www.arachnea.org/
"Przeciwko kur**twu i upadkowi zasad !!!"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: KASK
PostNapisane: 3 lut 2010, o 21:28 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2010, o 16:45
Posty: 455
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: YZF R6
Imie: Piotr
Cytuj:
Mahomet , co do uznawalności gwarancji nie będę Ci strzelał bądz wprowadzał w błąd bo nie wiem , lecz mogę Ci pomóc . Będę w sosnowcu na targach centrl europe , będzie tam również Maciej odpowiedzialny ze Shoei Polska i się dowiem dla Ciebie z pierwszej ręki , to bardzo uczynny kolega - więc raczej powinno być :lol: na tak

Ooo jakby Ci jeszcze powiedział gdzie mam oddać garnek w Poznaniu lub w okolicach to byłbym wniebowzięty. Wiem ,że można zanieść kask do nich http://www.motocyklon.pl/index2.php i oni wyślą do serwisu tak mi sprzedawca mówił...Z góry piękne dzięki. :D Pozdro.

_________________
http://www.arachnea.org/
"Przeciwko kur**twu i upadkowi zasad !!!"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: KASK
PostNapisane: 3 lut 2010, o 21:29 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2010, o 19:15
Posty: 145
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: R1
Imie: Jarek
Mahomet napisał(a):
No właśnie zapomniałem o serwisach. A orientujesz się może czy jak kupiłem garnek w Anglii i mam rachunek to czy tu w PL nie będą robić dymów jak pójdę do serwisu na regulację bo bym musiał iść.
A co do Xr1100 to właśnie w tym modelu poprawili niektóre sprawy z tego co słyszałem,no i chyba to prawda bo xxx jest wniebowzięty. :)

Wydaje mi się, że jesteś z Poznania więc polecam Ci odwiedzić Motocyklon przy ul. Polnej. Tam jest dealer, bardzo miła obsługa. Wyregulują, może nie na miejscu, ale na pewno pomogą. :P

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=M1IZObuZ1iU


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: KASK
PostNapisane: 3 lut 2010, o 22:17 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2010, o 16:45
Posty: 455
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: YZF R6
Imie: Piotr
Trimix napisał(a):

zapytam i dam Ci znać , teraz i tak chyba Ci sie nie spieszy

Spokoloko nie pali się. :D

Jarson dzięki jak mi to sprzedawca mówił,że można do nich zanieść i oni wysyłają to jakoś mi się wydało podejrzane... :lol:

_________________
http://www.arachnea.org/
"Przeciwko kur**twu i upadkowi zasad !!!"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1