Teraz jest 18 maja 2024, o 00:40

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Prędkość max
PostNapisane: 14 sty 2010, o 21:23 
Jarson napisał(a):
No, ale nie można też zapomnieć o dźwięku !!! Wrażenia słuchowe są niepowtarzalne ....
Co do samego silnika, niby dół jest lepszy, ale poniżej 2 tys nie ma go wcale; bardzo szarpie jakby miał zgasnąć, przy manewrach typu zawracanie trzeba używać półsprzęgła, ale to jest drobiazg w końcu nie projektowano go do jazdy po bułki :P

Tak to prawda ,,gada,, super :D 8-)
Ja niestety mogę zabrać głos odnośnie samego dołu... :( Miałam okazję jechać podczas jazdy próbnej, która wiodła przez okoliczne wioski i rzeczywiście większość drogi musiałam często używać sprzegła, żeby mi nie zgasła :( (wiadomo, że w karawanie testujących prędkość waha się między 60-80).


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Prędkość max
PostNapisane: 14 sty 2010, o 22:16 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2010, o 19:15
Posty: 145
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: R1
Imie: Jarek
co do porównania z innymi tysiącami to znalazłem fachowe porównanie do Suzi
http://www.scigacz.pl/Yamaha,YZF-R1,200 ... ,9635.html

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=M1IZObuZ1iU


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Prędkość max
PostNapisane: 16 sty 2010, o 17:19 
Ja się pod koniec sezonu 09, przejechałem testową RN22 i muszę powiedzieć że najlepsza R1 ze wszystkich, prowadzi sie cudownie bardzo podobał mi sie wskaźnik przepustnicy, siedzi sie wspaniale ma sie wrażenie że to bardzo mały motocykl, no i moc moc moc miałem wrażenie że nigdy sie ta moc nie kończy kiedy odkręcałem to koło szło w górę, fajnie że są regulowane sety, niestety jeździłem na seryjnych tłumikach ale mimo wszystko brzmienie dzięki modyfikacjom na wale jest super po prostu z piz...y miąższ.... i sądzę że będzie to mój następny motocykl... 8-)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Prędkość max
PostNapisane: 16 sty 2010, o 17:50 
myśle że ten miąższ zawita u mnie kiedyś :lol: pod siedzeniem


jechałem moją R6 po kielcach i jechała r1 2009 zawruciłem szybko i zanim ostro a ona miała full wydech acaprovic podjechałem bardzo blisko dupy i jak schodził z obrotów to tak szczelała z wydechów że podmuch walił mi po klatce piersiowej jagbym bił się tam pięścią niesamowite a dzwięk vajpera


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Prędkość max
PostNapisane: 16 sty 2010, o 23:31 
zobaczymy co będzie jak konkurencja zacznie bawić się w "wykorbienia" :?:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Prędkość max
PostNapisane: 17 sty 2010, o 12:37 
zanim konkurencja zacznie bawić się w wykorbienia to Yamaha będzie już miała podwójne wykorbienie :twisted:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Prędkość max
PostNapisane: 17 sty 2010, o 12:57 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2010, o 19:15
Posty: 145
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: R1
Imie: Jarek
YZF R1 napisał(a):
zobaczymy co będzie jak konkurencja zacznie bawić się w "wykorbienia" :?:

czyżby jakieś plotki na ten temat się pojawiły ?
wydaje mi się, że tylko Yamaha pracowała nad tym rozwiązaniem, bo to w końcu w prostej linii z M1 z motogp
zobaczymy co przyniesie ten sezon, ale nie słyszałem, aby inni planowali wprowadzić ten "patent" :P

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=M1IZObuZ1iU


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Prędkość max
PostNapisane: 17 sty 2010, o 13:16 
żadnych plotek nie słyszałem ale Yamaha podniosła ostro poprzeczkę i sądzę ze inni polecą za ich śladem w 2010 nie wiele sie dzieje kawe ZX10R już przymierzałem ładne malowania będą i troszeczkę poprawili jej tę paskudną gębę ale jeśli chodzi o silnik to standard 2 cylindry na górze 2 na dole.... zaś 2011 powinny pojawiać się nowe modele... :)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Prędkość max
PostNapisane: 9 lut 2011, o 22:28 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sty 2010, o 20:08
Posty: 139
Lokalizacja: Wadowice
Sprzęt: YZF R1 RN19
Imie: Piotr
Licznikowe 299+ to max jaki pokazuje sie na wyświetlaczu czy mozna przekroczyc magiczne 300? Pytam z ciekawosci bo znalazlem goscia ktoru upiera sie przy swoim foto jak jechal 301...

_________________
Na tym właśnie polega piękno życia że jestem autorem sytuacji nie do przebicia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Prędkość max
PostNapisane: 10 lut 2011, o 15:31 
Można przekalibrować licznik takim badziewiem , a najlepiej sprawdzić za pomocą GPS a http://moto.allegro.pl/kalibrator-predk ... 16604.html
:)
Moje maleństwo też na 299 :D zamyka ale od 280 nie czuć mocy :( ( z GPS em jeszcze nie sprawdzałem ale w tym roku napewno przetestuje) ;)


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1