Teraz jest 24 maja 2024, o 07:12

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: R6 2007
PostNapisane: 17 paź 2016, o 15:12 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 15 mar 2014, o 19:14
Posty: 33
Sprzęt: z750
Imie: Dominik
Lokalizacja: Bolesławiec
Rafcik89 napisał(a):
Mam w identycznym malowaniu. Ta wygląda na lalkę. A z tą mocą US z tych roczników to do końca nie wiem jak jest, skoro poleciałem ponad 280km/h.
Niech wyśle Ci zdjęcia lewej strony motocykla. Bo te co na aukcji to pokazują tylko prawą stronę motocykla.


280 :haha: Litr, który ma 50 km wiecej jedzie 285-288 :ubaw:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 2007
PostNapisane: 17 paź 2016, o 15:23 
Offline
pochłaniacz winkli

Dołączył(a): 27 lut 2015, o 23:34
Posty: 690
Sprzęt: r5
Imie: kil
Lokalizacja: polska
D0minik napisał(a):
Rafcik89 napisał(a):
Mam w identycznym malowaniu. Ta wygląda na lalkę. A z tą mocą US z tych roczników to do końca nie wiem jak jest, skoro poleciałem ponad 280km/h.
Niech wyśle Ci zdjęcia lewej strony motocykla. Bo te co na aukcji to pokazują tylko prawą stronę motocykla.


280 :haha: Litr, który ma 50 km wiecej jedzie 285-288 :ubaw:

Mam z USA i lecialem 271km/h przy 105kg wagi i pewnie jeszcze by poszla,gdyby nie koniec dobrej drogi. Fakt juz szla jak moja Vectra 1,8 ale mysle ,ze jeszcze by sie bujnela troche z czasem.
Popatrz na filmy YT jak w usa ida widzialem, gdzie 297km/h.

_________________
https://t.me/pump_upp


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 2007
PostNapisane: 17 paź 2016, o 15:47 
Offline
pochłaniacz winkli

Dołączył(a): 27 lut 2015, o 23:34
Posty: 690
Sprzęt: r5
Imie: kil
Lokalizacja: polska
dodziu napisał(a):
Amerykance mają niższą moc i brak np imo. Jesli to nie przeszkadza r spoko. MarioMotoVlog ma wersje USA i może pomoże ocenić.

Nie wiem jak chodżą wersje EU bo moja tez jest z usa, znajomych 3 maja tez z usa ,wiec nie mam porównania. Kupujący niech sprawdzi malowanie z tym tematem na forum ,gdzie sa foty i roczniki podane.Najlepiej jechać i zobaczyć potem.
Albo jest z 2006 albo 2007 czasami ludzie ściągają i rok dodają bo np końcówka lub w pewnych krajach wiem,ze data produkcji jest data pierwszej rejestracji.
Jeśli moto pali i śmiga jak lala, opony ok napęd, sprzęgło,rama itp trzeba brać.
*Wersja USA na pewno nie ma postojowej i migacze pala się cały czas.Ten widać ma z tylu już lampkę do rejestracji i zapewne rozpięty pin od ciągłego palenia sie migaczy.
*Zostaje kwestia noska czy jest led czy nie. Zawsze można zrobić i wpiąć sie w pin przy migaczu,gdzie jest napięcie do postojowego. Ja tak robiłem.
*Brak przycisku od awaryjnych.W moim przypadku w wiązce jest pin jeden,zas w kostce manetki jeden pusty. Przy[puszczam,ze jeśli założyłbym włączniki EU przycisk byłby aktywny.Tylko już nie było czasu na dociekanie czy instalacja zmieniona czy taka byla.
*Kolejna sprawa, moto z usa nie posiadają niby Imo,tak z tym iz dzwoniłem do aso twierdzili,ze jeśli ktoś zamawiał moto tam mógł sobie dokupić wersje z zabezpieczeniami jak alarm i Immo. Moje moto ma Immo akurat i alarm,wiec albo zostało to dołożone bądź zakupione tak. Zapomniałem zapytać tylko czy w USA przy imo powinna żarówka w liczniku od imo u mnie nie ma jej.W Eu jest.Kolejna sprawa jeśli ktoś zakładał immo to tez musiał to w ecu modyfikować.
*Dalej licznik jest w milach ,lecz da się przestawić na KM/H, zaś temperatura zostaje w F`
*Moto niby USA jest słabsze niż EU ale o tym już było na forum, ktoś podawał foty map.Mapy zawsze można wgrać z eu bo bebechy r6 sa takie same.

_________________
https://t.me/pump_upp


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 2007
PostNapisane: 17 paź 2016, o 16:05 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2011, o 22:11
Posty: 276
Sprzęt: R1 RN32
Imie: IREK
Lokalizacja: UK
właśnie dlatego kupie ten Twój motor Mario :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 2007
PostNapisane: 17 paź 2016, o 16:15 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 15 mar 2014, o 19:14
Posty: 33
Sprzęt: z750
Imie: Dominik
Lokalizacja: Bolesławiec
MarioMotoVlog napisał(a):
D0minik napisał(a):
Rafcik89 napisał(a):
Mam w identycznym malowaniu. Ta wygląda na lalkę. A z tą mocą US z tych roczników to do końca nie wiem jak jest, skoro poleciałem ponad 280km/h.
Niech wyśle Ci zdjęcia lewej strony motocykla. Bo te co na aukcji to pokazują tylko prawą stronę motocykla.


280 :haha: Litr, który ma 50 km wiecej jedzie 285-288 :ubaw:

Mam z USA i lecialem 271km/h przy 105kg wagi i pewnie jeszcze by poszla,gdyby nie koniec dobrej drogi. Fakt juz szla jak moja Vectra 1,8 ale mysle ,ze jeszcze by sie bujnela troche z czasem.
Popatrz na filmy YT jak w usa ida widzialem, gdzie 297km/h.


Miałem kolego Rn19, na dekacie, przelocie i wgranymi mapami, 5 bieg licznik pokazuje 299, zapinam 6 i jeszcze jedzie. Odczyt z gps. 288 km. Producent pokazuje prędkość maksymalna, RZECZYWISTĄ 285 i tyle jest w stanie pojechać R1. R6 260 km/h z groszem.

Wskazania licznika są zakłamane i to bardzo, pierwsza istotna rzecz, to wymóg m.in UE i jest to odgórnie nałożone. Na fabrycznych ustawieniach ( ori łancuch, zebatka, opony etc ) przekłamanie jest do 10 km/h, W motocyklu dochodzi jeszcze kwestia profilu, zebatek czy buksującej już opony przy tej prędkości co też wpływa na zawyżenie wyniku.

Zrób eksperyment, włącz nawi, nawet endomodo i się przejedz. Zdziwisz się o ile mniejszy masz wynik. Czy nawet głupi wjazd do miasta gdzie pokazywana jest prędkość. U mnie przy 100 licznikowych czytnik pokazywał 96km/h.

Także prędkość RZECZYWISTA, a nie licznikowoa to w przypadku 600tki okolice 260km/h, a 1000 285 km/h. fizyki nie oszukasz.

A kwestie amerykańców nie poruszam, bo tam tyle rzeczy w moto zmieniają, że głowa mała. Zaczynąjac od śmiesznych rozmiarów gum 200+ i większych po wydłużane wahacze, etc. To wszystko zawyża wynik.

To samo tyczy się zmiany końcówki i zrobieniu dekata. U mnie po wyjebaniu tych rzeczy i zchamowaniu straciłem 18 koni, dopiero strojenie nadrobiło strate.

Takze kolego, jaki kolwiek filmik mi pokażesz to nie uwierzę, że 600 tka poleci więcej jak 270. Nie ma takiej możliwości.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 2007
PostNapisane: 17 paź 2016, o 16:53 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sty 2013, o 15:32
Posty: 1385
Sprzęt: R6 RJ12 2007
Imie: Rafał
Lokalizacja: Białystok
Ja i Mario pisaliśmy o prędkości z licznika, a nie z gps'a. A to, że liczniki nie pokazują prędkości rzeczywistej to oczywista sprawa.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 2007
PostNapisane: 17 paź 2016, o 16:57 
Offline
pochłaniacz winkli

Dołączył(a): 27 lut 2015, o 23:34
Posty: 690
Sprzęt: r5
Imie: kil
Lokalizacja: polska
Rafcik89 napisał(a):
Ja i Mario pisaliśmy o prędkości z licznika, a nie z gps'a. A to, że liczniki nie pokazują prędkości rzeczywistej to oczywista sprawa.

No to zrobie test w nastepnym sezonie z GPS. Bo teraz jestem bardzo ciekawy.

_________________
https://t.me/pump_upp


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 2007
PostNapisane: 17 paź 2016, o 16:58 
Offline
pochłaniacz winkli

Dołączył(a): 27 lut 2015, o 23:34
Posty: 690
Sprzęt: r5
Imie: kil
Lokalizacja: polska
dafiR1 napisał(a):
właśnie dlatego kupie ten Twój motor Mario :D

Może kiedyś hehe

_________________
https://t.me/pump_upp


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 2007
PostNapisane: 17 paź 2016, o 20:46 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 14 paź 2016, o 19:44
Posty: 10
Sprzęt: CB1000R
Imie: Piotr
Lokalizacja: Łysomice
Mam zdjęcia.
Jutro wstawię bo dziś mam już jęzor do pasa z przemęczenia .
Jest licznik!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 2007
PostNapisane: 18 paź 2016, o 22:18 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 14 paź 2016, o 19:44
Posty: 10
Sprzęt: CB1000R
Imie: Piotr
Lokalizacja: Łysomice
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1