Teraz jest 3 maja 2024, o 16:42

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pierwsze moto...
PostNapisane: 25 sty 2010, o 09:28 
Tak nieśmiało postanowiłam coś napisać...
U mnie słabiutko. Przed prawkiem NIC 8-)
Prwko na SUZUKI 250 (pierwsza gleba na placu manewrowym :) )
Egzamin na TAJFUN 125 (za pierwszym podejściem :D ).
Z uwagi na to, że mój facet jeździł na YAMSZCE R1 to właściwie nie małam wyboru :D. Po otrzymaniu prawka to był mój pierwszy motor.
Hm... potem jeszcze w tym samym sezonie zmieniłam na HONDĘ HORNET 600. Muszę przyznać, że w R1 na początek dla mnie było za dużo koników :( . HORNECIK pomógł mi się ,,wjeździć,,. Na początku następnego sezonu były drzwi otwarte w SUZUKI i tam mogłam przejechać się SUZUKI GSX-R 750...
Po tej testowej jeździe okazało się, że znowu mogę wrócić na R1 :D :D :D :D

Potem próbowałam na jazdach testowych YAMAHĘ R1 2009 i KTM RC8 ale... to zupełnie inna jazda... niż moją YAMASZKĄ :mrgreen:

No zapomniałam, że przez 8 lat byłam ,,plecakiem,, :lol: :lol: :lol:


Ostatnio edytowano 25 sty 2010, o 22:47 przez mysza, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł: Re: Pierwsze moto...
PostNapisane: 25 sty 2010, o 13:15 
A TO PIERWSZE ME CUDO:

w podstawówce odziedziczyłam go po dziadku...wiec wyjęłam go pewnego dnia z gruzu śmieci z piwnicy.. wsadziłam go do zsypu obok klatki. I tam codziennie po szkole chodziłam i grzebałam..pomagał mi kolega który miał mz-te w tym pomieszczeniu.... całe kieszonkowe wydałam na naprawy... wiele czesci brakowało...

i po miesiacu w koncu sie udało doprowadzic go do zapalenia:)))

mixol i bena i pierwsza jazda:) hahahaha

powiem wam ze takiego uczucia nigdy nie zapomne....

ciagle sie zalewały swiece wiec to był nieodłączny punkt kazdego wyjazdu,,jak i szedł na spych wiec kazdy kto był w okolicy prosiłam o popchniecie:)))


całe osiedle to pamieta:)))

wiatr we włosach...


Załączniki:
2005_08_02_bikepics-402850-full.jpg
2005_08_02_bikepics-402850-full.jpg [ 40.99 KiB | Przeglądane 2963 razy ]
Góra
  
 
 Tytuł: Re: Pierwsze moto...
PostNapisane: 25 sty 2010, o 13:17 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sty 2010, o 15:20
Posty: 241
Sprzęt: *
Imie: *
Ja pierdziu ale dzida :lol: ja miałem motorynke ale fotki brak

_________________
Panować nad maszyną , to tak jakby panować nad bezmyślnym zwierzęciem . Więc panuj nad jego siłą , by ona nie opanowała ciebie , ponieważ byłoby to twoją porażką !!! ( Ta siła , to wszystko co nas w nich kusi )


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Pierwsze moto...
PostNapisane: 25 sty 2010, o 13:36 
no udało mi sie znalezc fotke w necie:))) dobra nie:)))) a linka do gazu w manetce mi ciagle wypadała;;;; pozniej reka tylko operowałam gaz hahahha

pamietam jak pojechałam na pole z koleżanką (była plecaczkiem:) hahah tak zapierd......my ze wywaliłysmy sie na zakrecie na piachu:) ona przeleciała do przodu a mnie przykrył sprzet i noge sobie przypaliłam od wydechu... :((((

taka adrenalina.....

no i od tego sie zaczeło....
potem jakis czas jako plecaczek....

potem yamaha Virago 250 :)

no i potem kawa....

teraz R1 :D


Załączniki:
Komentarz: no i ten uroczy sradzik.... przekonał mniedo pozycji leżącej :D
20080501273.jpg
20080501273.jpg [ 522.86 KiB | Przeglądane 2957 razy ]
Komentarz: potem chwile jezdziłam na bandziorze..
2001-Suzuki-GSF600S.jpg
2001-Suzuki-GSF600S.jpg [ 30.96 KiB | Przeglądane 2957 razy ]
Komentarz: Virago :)
24269_0_1_2_virago 250_Image credits - Yamaha.jpg
24269_0_1_2_virago 250_Image credits - Yamaha.jpg [ 27.87 KiB | Przeglądane 2960 razy ]
Góra
  
 
 Tytuł: Re: Pierwsze moto...
PostNapisane: 25 sty 2010, o 19:01 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sty 2010, o 18:02
Posty: 217
Lokalizacja: małopolskie
Sprzęt: R6 RJ09
Imie: Mateusz
widać po postach że jednak prawie każdy z nas zaczynał od Wiejskich Sprzętów Kaskaderskich lub ogarków, komarków itp. i się śmigało ;)
ja też wspominam moje początki śmiesznie i miło.
Zaraził mnie ojciec który to daaawno temu zakupił 2 fabrycznie nowe sprzęty (MZ etz 150 i etz 251) i mnie woził od urodzenia praktycznie co mi sie bardzo podobało. Bardzo też lubiłem śmiagać na rowerze. Dodatkowo w podstawówce kolega miał motorynkę (w dodatku działała :D ) co mnie jeszcze bardziej zaraziło i ja sprawiłem sobie swoją w 1 gimnazjum :) faktem jest że wiecej się jej opchałem niż najeździłem ale jakaż frajda była niesamowita jak się siedziało i jechało a nie trzeba było pedałować. 10 minut jazdy i godzina w garażu, potem znów 10min jazdy i godzina w garażu. Po roku sprawiłem sobie WSK 125 KOS, wpakowałem chyba w nią z ojcem 1000zł i kuuupe roboty ale na niej to już była jazda i tak się ze 2 lata popylało z kolegami (kobozy i te sprawy) ;) do dziś ją mam pod folią w garażu bo szkoda sprzedać, w szak stan bdb, szanowałem sprzęta :)
w liceum przymierzałem się do (już nie używanej przez ojca) etz251. Komfort był ten że sprzęt był jak nowy, wszystko działało jak w zegarku. I tak dotrwałem do upragnionej 18stki i kat. A. Po maturze (i tu przełom :D ) zakupiłem pierwszego japońca- Horneta 600N '01. Ależ to była ekscytacja i podnieta. Nie spałem chyba ze 3 noce mając go kupić i już tuż po kupnie. Potem troszkę spróbowałem parę moto (razem z kuzynem kilka różnych motocykli sprzedaliśmy z Włoch i Anglii) i półtora roku temu zakupiłem obecną R6. Jak narazie nie planuję żadnych zmian :) ależ nastukałem... wypracowanie a nie kilka zdań..., jak się nie spodoba to sorki, wywalcie ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Pierwsze moto...
PostNapisane: 25 sty 2010, o 21:05 
Offline
kursant

Dołączył(a): 21 sty 2010, o 11:09
Posty: 188
Sprzęt: -Bmws1000rr
Imie: s
Lokalizacja: Jarocin
Yamaha R1 2009 acaprovic





http://www.youtube.com/watch?v=yD1G382FTDc&NR=1

_________________
V max 100 150 200 250 270 280 300


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Pierwsze moto...
PostNapisane: 25 sty 2010, o 21:18 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2010, o 19:15
Posty: 145
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: R1
Imie: Jarek
michał YZF napisał(a):

hej, kolego, ale to chyba nie ten dział ?! :oops:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=M1IZObuZ1iU


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Pierwsze moto...
PostNapisane: 25 sty 2010, o 21:28 
Jarson napisał(a):
michał YZF napisał(a):

hej, kolego, ale to chyba nie ten dział ?! :oops:


a może to Michała pierwsze moto? :mrgreen:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Pierwsze moto...
PostNapisane: 26 sty 2010, o 10:44 
hahaha no raczej albo pierwszy albo pomyslił tematy :)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Pierwsze moto...
PostNapisane: 27 sty 2010, o 00:13 
mój pierwszy moto to simson sr 50 :D wcześniej upalaliśmy 3 biegowego rometa i 2 biegową motoryne ale to były sprzęty kumpli, kolejne moto to nsr 125 - miiiiiłooo wspominam ten motocykl, sporo z nim przeżyłem ;) później nauka jazdy na gsx 600 (taty) następnie nsr i gsx sprzedane i przesiadka i moja i ojca na 1100 xx, w tym samym czasie przewinęło się jeszcze kilka sprzętów na których jeździłem - thundercat, 900rr, 954 - ale to już właśności wujka który jest dla mnie jak kumpel :D


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1