Teraz jest 4 maja 2024, o 00:57

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Każdego dopadnie wcześniej czy później mi się to przytrafiło
PostNapisane: 26 sie 2011, o 09:32 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 maja 2011, o 11:12
Posty: 91
Lokalizacja: Gdynia
Sprzęt: R6
Imie: Maciek
A konkretnie mojej wybrance udało się mnie wreszcie przekonać, że czas najwyższy, żeby „na palec zamontować GPSa” ;)

Tak więc dnia 17-go września w Urzędzie Stanu Cywilnego w Gdyni o godzinie 15:20 zakończę swój żywot kawalera.

Mam nadzieję, że pogoda dopisze, bo jako że obydwoje kochamy motocykle, postanowilismy że do ślubu jedziemy na naszym.
Jeśli warunki pozwolą, eskortować będą nas moja siostra z mężem na swoich motocyklach, na których muszą przyjechać tu specjalnie z Krakowa.

Jako że nic nie cieszy tak jak wspólna jazda, o czym przekonałem się nie raz na różnych „szybkich ustawkach”, lataniu w koło komina z dzieciakami z fundacji „Pana Władka”, czy wreszcie na kilku innych ślubnych eskortach, na których miałem przyjemność być (wtedy z tej drugiej strony), będzie nam na pewno bardzo miło, jeśli na trasie naszego przejazdu zawita ktoś z Zacnego Grona Motocyklistów/forumowiczów.

Planowany jest przejazd z pod Urzędu Miasta w Gdyni do „Piaskownicy” w Sopocie. Wjazd pod samą Piaskownicę przez park dla motocykli będzie załatwiony.

Dla wszystkich motocyklistek i motocyklistów oczywiście trunku podziękowalnego żałować nie będę. A i sam widok panny młodej w sukni na R6 powinien być niezłą atrakcją :)

Tak więc jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich chętnych dysponujących chwilą czasu i chęcią do odprowadzenia nas.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Każdego dopadnie wcześniej czy później mi się to przytrafiło
PostNapisane: 26 sie 2011, o 11:56 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2011, o 22:28
Posty: 183
Sprzęt: R 6
Imie: Mirek
...pomysł pierwsza klasa... szkoda tylko że to drugi kraniec kraju. Ale mimo to, wszystkiego naj.... co by wam się darzyło tak jak do tej pory :drink:

_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Każdego dopadnie wcześniej czy później mi się to przytrafiło
PostNapisane: 19 wrz 2011, o 13:05 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 maja 2011, o 11:12
Posty: 91
Lokalizacja: Gdynia
Sprzęt: R6
Imie: Maciek
No i stało się :)

Pogoda dopisała i eskorta również. Dziękuję wszystkim motocyklistom, którzy odprowadzali nas w ten dzień :)

Pozdrawiam.

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1