Teraz jest 29 mar 2024, o 14:24

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: R6 RJ11 White - Red
PostNapisane: 7 sie 2017, o 13:24 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 maja 2017, o 20:21
Posty: 261
Sprzęt: Speed Triple RS 1050
Imie: Michał
Lokalizacja: Kraków
No to chyba czas na mnie...

YAMAHA R6 RJ11 2006 White - Red

Z gadżetów to:

- przewody w stalowym oplocie
- crash pady - no name (będą wymieniane)
- łamane klamki Yamaha EVO I (też chyba zmienie)
- manetki Domino
- akcesoryjne ciężarki kierownicy LIGH-TECH
- pokrętła do regulacji zawieszenia LIGH-TECH
- akcesoryjne mocowanie tablicy rejestracyjnej LIGH-TECH
- carbonowy tylny błotnik
- wydech Akrapović Yamaha Racing (silniczek EXUP i linki pozostały zamontowane)


Obrazek

Obrazek


Parę fotek z drogi do nowego domu :)


Załączniki:
DSC_4973.JPG
DSC_4973.JPG [ 155.37 KiB | Przeglądane 5824 razy ]


Ostatnio edytowano 15 sie 2017, o 13:46 przez Piasek, łącznie edytowano 8 razy
Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 RJ11 White - Red
PostNapisane: 7 sie 2017, o 15:23 
Offline
kursant

Dołączył(a): 30 cze 2017, o 20:16
Posty: 134
Sprzęt: R1 R6
Imie: Kamil
Lokalizacja: Poznań
Nie kupiłeś jej przypadkiem w Rzeszowie? :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 RJ11 White - Red
PostNapisane: 7 sie 2017, o 16:31 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 maja 2017, o 20:21
Posty: 261
Sprzęt: Speed Triple RS 1050
Imie: Michał
Lokalizacja: Kraków
NIE ;] Motocykli z Rzeszowa się nie kupuje


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 RJ11 White - Red
PostNapisane: 7 sie 2017, o 21:29 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 27 cze 2017, o 23:44
Posty: 13
Sprzęt: R6 RJ16
Imie: Krzysztof
Lokalizacja: Lubuskie
Ładny ten kolorek :D , szerokości na drodze, udanej przygody z tym moto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 RJ11 White - Red
PostNapisane: 7 sie 2017, o 21:52 
Offline
kursant

Dołączył(a): 30 cze 2017, o 20:16
Posty: 134
Sprzęt: R1 R6
Imie: Kamil
Lokalizacja: Poznań
Piasek napisał(a):
NIE ;] Motocykli z Rzeszowa się nie kupuje


Pytałem z ciekawości, bo kiedyś podobna była w Rzeszowie. A co do hasła, że "z Rzeszowa się nie kupuje" to nie generalizujmy bo pewnie czułbyś się pokrzywdzony sprzedając za rok ten motocykl będąc w 100% przekonany o jego wysokiej jakości, a wtedy ktoś wtłoczyłby hasło "Motocykli z Krakowa się nie kupuje"... :)

Wszystkim radzę trochę zluzować w tej kwestii, bo skoro nie kupuje się z Rzeszowa, z Łodzi etc. to może idąc dalej kupujmy TYLKO W CZĘSTOCHOWIE, bo tam święte miejsce, więc pewnie będzie ok! :) Brzmi komicznie? oczywiście że tak- tak samo jak poprzednie hasło :)

Przepraszam za off top. Maszynka fajna, życzę by bezpiecznie woziła i wiele rozwagi bo o to dosyć trudno :P Dla ciekawości, ile przebiegu? :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 RJ11 White - Red
PostNapisane: 7 sie 2017, o 22:05 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 maja 2017, o 20:21
Posty: 261
Sprzęt: Speed Triple RS 1050
Imie: Michał
Lokalizacja: Kraków
fender92 napisał(a):

Pytałem z ciekawości, bo kiedyś podobna była w Rzeszowie. A co do hasła, że "z Rzeszowa się nie kupuje" to nie generalizujmy bo pewnie czułbyś się pokrzywdzony sprzedając za rok ten motocykl będąc w 100% przekonany o jego wysokiej jakości, a wtedy ktoś wtłoczyłby hasło "Motocykli z Krakowa się nie kupuje"... :)

Wszystkim radzę trochę zluzować w tej kwestii, bo skoro nie kupuje się z Rzeszowa, z Łodzi etc. to może idąc dalej kupujmy TYLKO W CZĘSTOCHOWIE, bo tam święte miejsce, więc pewnie będzie ok! :) Brzmi komicznie? oczywiście że tak- tak samo jak poprzednie hasło :)


Tak się mówi, poprostu komisy motocyklowe owiane są złą sławą w Rzeszowie przez wielu rider'ów. Taką samą opinie noszą komisy z Radomia i Gubina tyle że samochodowe.

fender92 napisał(a):
Przepraszam za off top. Maszynka fajna, życzę by bezpiecznie woziła i wiele rozwagi bo o to dosyć trudno :P Dla ciekawości, ile przebiegu? :)


hmm dobre pytanie. Na liczniku napisane ze ponad 22K. Bylbym w stanie w to uwierzyć bo moto miało tylko jedną owiewkę malowaną, i jest bardzo zadbane jak na moje oko. Ile by nie było to ładnie chodzi, nie jest przymęczona i ogólny stan mi się bardzo podoba :) Trzeba mi tylko zrobić papierkową robotę, olej + filtr + płyn chłodniczy, AMORTYZATOR skrętu i można latać :)


BTW a jak pomarańcza ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 RJ11 White - Red
PostNapisane: 7 sie 2017, o 22:56 
Offline
kursant

Dołączył(a): 30 cze 2017, o 20:16
Posty: 134
Sprzęt: R1 R6
Imie: Kamil
Lokalizacja: Poznań
A masz jakieś doświadczenie które mówi Ci o konieczności stosowania amortyzatora skrętu? Czy chcesz go zamontować po prostu, bo tak i koniec? :P Bo ja osobiście uważam jego słuszność przy lataniu na kole a konkretnie lądowaniu lub ewentualnie mocnym torowaniu bo mi przy dość dynamicznej jeździe drogowej ani razu go nie brakowało :P A to już minimum 1000 zł który mógłbyś zainwestować w dobry kask, buty etc., lub po prostu oszczędzić :)

Piasek napisał(a):
BTW a jak pomarańcza ?

Prawdopodobnie z kimś mnie pomyliłeś, a jeśli nie, to wybacz ale nie kojarzę o co chodzi i proszę o naprowadzenie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 RJ11 White - Red
PostNapisane: 8 sie 2017, o 07:16 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 maja 2017, o 20:21
Posty: 261
Sprzęt: Speed Triple RS 1050
Imie: Michał
Lokalizacja: Kraków
fender92 napisał(a):
A masz jakieś doświadczenie które mówi Ci o konieczności stosowania amortyzatora skrętu? Czy chcesz go zamontować po prostu, bo tak i koniec? :P Bo ja osobiście uważam jego słuszność przy lataniu na kole a konkretnie lądowaniu lub ewentualnie mocnym torowaniu bo mi przy dość dynamicznej jeździe drogowej ani razu go nie brakowało :P A to już minimum 1000 zł który mógłbyś zainwestować w dobry kask, buty etc., lub po prostu oszczędzić :)


Bo nie raz widziałem filmiki jak trzepie kierownicą w R6. Wysoka moc w górnej granicy obrotów podobno odciąża mocno przednie koło, wystarczy dziura na drodze i.... wole tego nie poczuć. Większość jak nie wszytkie ścigi z tych lat mają amory już fabrycznie

fender92 napisał(a):
Prawdopodobnie z kimś mnie pomyliłeś, a jeśli nie, to wybacz ale nie kojarzę o co chodzi i proszę o naprowadzenie :)


a rzeczywiście, ty tylko pisałeś w temacie o pomarańczowej R6 a kupił ją kto inny :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 RJ11 White - Red
PostNapisane: 8 sie 2017, o 17:31 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 27 cze 2017, o 23:44
Posty: 13
Sprzęt: R6 RJ16
Imie: Krzysztof
Lokalizacja: Lubuskie
Piasek napisał(a):
fender92 napisał(a):

BTW a jak pomarańcza ?



Pomarańcza w porządku :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 RJ11 White - Red
PostNapisane: 9 lip 2018, o 15:09 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 maja 2017, o 20:21
Posty: 261
Sprzęt: Speed Triple RS 1050
Imie: Michał
Lokalizacja: Kraków
Moto zrobiło praktycznie bez awaryjnie 5000 kilometrów. Głównie w trasie, i miejskich nocnych pojeżdżawkach.

Dzisiaj wleciał manualny napinacz rozrządu firmy PSR (OEM już nie domagał) dzięki uprzejmości firmy LEGATO Motocykle w Krakowie.

Obrazek

Co do samego napinacza: prosty montaż, wykonanie super, zobaczymy jak sie będzie sprawował.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1