Teraz jest 2 maja 2024, o 20:18

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: A to moje Serduszko Najkochańsze:*** :D
PostNapisane: 28 sty 2010, o 21:06 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2010, o 20:43
Posty: 95
Lokalizacja: Limanowa
Sprzęt: r6
Imie: Dawid
piękna


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: A to moje Serduszko Najkochańsze:*** :D
PostNapisane: 28 sty 2010, o 22:11 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2010, o 19:15
Posty: 145
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: R1
Imie: Jarek
hell napisał(a):
Sciagnal to taki starszy Pan z USA dla syna

Ciekawe ile lat miał ten "starszy pan"? 35 może 40? :oops:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=M1IZObuZ1iU


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: A to moje Serduszko Najkochańsze:*** :D
PostNapisane: 28 sty 2010, o 23:37 
grunt to wierzyć w to co się mówi : :D moto ładne ok ,ale nie czarójmy się zapalony motocyklista ma malą rysę ,maluje całe moto i jest taki zapalony ze wydaje kasę na malowanie a nie kupuje naklejek' ;) moto ze stanów 100% po szlifie ale to nie wazne tylko po co się oszukujemy :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: A to moje Serduszko Najkochańsze:*** :D
PostNapisane: 29 sty 2010, o 00:40 
jaworgocha napisał(a):
grunt to wierzyć w to co się mówi : :D moto ładne ok ,ale nie czarójmy się zapalony motocyklista ma malą rysę ,maluje całe moto i jest taki zapalony ze wydaje kasę na malowanie a nie kupuje naklejek' ;) moto ze stanów 100% po szlifie ale to nie wazne tylko po co się oszukujemy :D


ty chyba jest łatwowierność kolego. ja zawsze przed kupnem słuchałem takich wywodów i historii z kosmosu potem oglądałem dokładnie moto i pokazywałem właścicielowi jakie głupoty mi przed chwilą opowiadał na dzień dobry był rabat!!! hehe no ale cóż najważniejsze żeby moto było zdrowe... ;)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: A to moje Serduszko Najkochańsze:*** :D
PostNapisane: 29 sty 2010, o 10:48 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sty 2010, o 18:02
Posty: 217
Lokalizacja: małopolskie
Sprzęt: R6 RJ09
Imie: Mateusz
YZF R1 napisał(a):
jaworgocha napisał(a):
grunt to wierzyć w to co się mówi : :D moto ładne ok ,ale nie czarójmy się zapalony motocyklista ma malą rysę ,maluje całe moto i jest taki zapalony ze wydaje kasę na malowanie a nie kupuje naklejek' ;) moto ze stanów 100% po szlifie ale to nie wazne tylko po co się oszukujemy :D


ty chyba jest łatwowierność kolego. ja zawsze przed kupnem słuchałem takich wywodów i historii z kosmosu potem oglądałem dokładnie moto i pokazywałem właścicielowi jakie głupoty mi przed chwilą opowiadał na dzień dobry był rabat!!! hehe no ale cóż najważniejsze żeby moto było zdrowe... ;)


uwielbiam takie spotkania :D mina sprzedającego i jego krętactwo wtedy jest bezcenne :D inny problem że cała wyprawa po moto bez sensu....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: A to moje Serduszko Najkochańsze:*** :D
PostNapisane: 29 sty 2010, o 11:10 
akurat tak sie sklada, ze moto ogladalem z kolega, ktory prowadzi serwis motocyklowy.. przeciez chyba nikt nie jest taki glupi, zeby wydac sporą sume na kota w worku.. on bardzo dokladnie ten motor ogladal, jezdzil nim i mowil, ze jest wszystko jak byc powinno

ja rozumiem, ze duzo ludzi to oszusci, jednak nie kazdy, tak wiec nie powinno sie wszystkich mierzyc jedna miarka;p


Góra
  
 
 Tytuł: Re: A to moje Serduszko Najkochańsze:*** :D
PostNapisane: 29 sty 2010, o 11:39 
Bardzo ładne moto :) uważam,że to że był malowany nie ma więkrzego znaczenia,ważne by dobrze się prowadził,rama była prosta itd.itp.W końcu moto ma dwa koła i większa część ścigów leżała na boku.Takie jest oczywiście moje zdanie:)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: A to moje Serduszko Najkochańsze:*** :D
PostNapisane: 29 sty 2010, o 12:57 
Offline
pochłaniacz winkli
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2010, o 20:54
Posty: 622
Lokalizacja: Wrzesnia,WLKP
Sprzęt: YZF R1 Rn09
Imie: Piotr
moto całkiem całkiem fakt z ta historią że nie lubi naklejek no cóż nie do końca też wierzę no ale nie wydaje mi się żeby to było najważniejsze, może ja lubię po prostu indywidualne malowania i dlatego nie przywiązuję aż takiej wagi do oryginalności ale twierdzę żę ważniejsze jest to żeby moto był prosty i mechanicznie zadbany a zewnetrznie... no cóż co mi po oryginalnym lakierze jak amplituda prostej jazdy bedzie wynosiła 0,5m, każdy ma swoje podejście więc nie neguję nikogo, Hondę po glebie miałem malowaną ale wszystkie mechaniczne częsci po wypadku były wymienione na nowe lub silnik inny bo nie chciałęm spawać i naklejki też według oryginału jakbym nie powiedział gość nawet by sie nie skapnął...

_________________
Lewy pas i gaz, przednie koło w górze nie daj się wyprzedzić furze:)))


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: A to moje Serduszko Najkochańsze:*** :D
PostNapisane: 29 sty 2010, o 13:05 
PiciuR1 napisał(a):
moto całkiem całkiem fakt z ta historią że nie lubi naklejek no cóż nie do końca też wierzę no ale nie wydaje mi się żeby to było najważniejsze, może ja lubię po prostu indywidualne malowania i dlatego nie przywiązuję aż takiej wagi do oryginalności ale twierdzę żę ważniejsze jest to żeby moto był prosty i mechanicznie zadbany a zewnetrznie... no cóż co mi po oryginalnym lakierze jak amplituda prostej jazdy bedzie wynosiła 0,5m, każdy ma swoje podejście więc nie neguję nikogo, Hondę po glebie miałem malowaną ale wszystkie mechaniczne częsci po wypadku były wymienione na nowe lub silnik inny bo nie chciałęm spawać i naklejki też według oryginału jakbym nie powiedział gość nawet by sie nie skapnął...

Jestem tego samego zdania.Moje moto jest w całkiem niezłym stanie a i tak maluję kilka elementów według swojego upodobania.To,że moto było malowane nie powinno go skreślać,ważne jest bezpieczeństwo,stan mechaniczny itp.a lakier to lakier.Nie każdego jest stać na nowy motocykl.moja R6 miała jakiś tam ślizg ale naprawa została wykonana wg.mnie bardzo poprawnie.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: A to moje Serduszko Najkochańsze:*** :D
PostNapisane: 29 sty 2010, o 15:10 
byl to Pan w wieku ok. 50 lat, w sumie jak sie okazalo kolega kolegi mojego taty, prowadzi duza firme budowlana, kasy ma jak lodu, wiec to, ze chcialby kogos oszukac na 500zl na motorze malo prawdopodobne;p zreszta, tam nikt nic nie ukrywal, pokazali zdjecia jak bylo przed, byl obdrapany 1 bok i male pekniecie na pługu w okolicach tylnego koła.

Moto jezdzi prosto, smiga az milo i to dla mnie najwazniejsze:P A ze byl malowany bardzo mi nie wadzi, a jesli mam byc szczery bardziej mi sie podobaja obecne barwy niz fabryczne malowanie- motor wyglada powazniej, nie jest oblkejony jak choinka i ma jakis gustowny wyglad:)

Poza tym chyba sami wiecie jak jest.. co by nie robil to mala obcierka zawsze moze sie zdarzyc.. np. mi raz motor sie przewrocil na stopce;) na szczescie bak sie nie wgial i nic nie popekalo jakims cudem.. jedynie koncowka kierownicy nieco sie obdarla;p naprawde mialem duze szczescie:D jednak nie obylo sie bez 2cm ryski na deklu:P jednak wszystko pociagnalem czarna farbka i gitara jest:D

Od momentu tej przygody moto ma zamontowane crushpady;)

A wlasnie, nie wiecie czemu stopka sie sama sklada? To jest rzecz ktorej musze sie pozbyc, nie wiem czy cos jest zle ze stara, bo tak jakby sprezyna sie zaczepia o taka srube.. i stopka sama mi odbija... to bylo wlasnie przyczyna tego wypadku na stopce.. Musze sie temu przyjzec co tam sie chrzani:)


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1