Teraz jest 29 kwi 2024, o 09:21

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaski [opinie]
PostNapisane: 27 maja 2010, o 12:07 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2010, o 01:45
Posty: 32
Lokalizacja: Brodnica
Sprzęt: R6 05r
Imie: Darek
Ja zasuwam w HJC FG-14 (udało mi się dość tanio kupić). Po 2latach jazdy jestem zadowolony. Jedyną trochę denerwującą rzeczą jest to że jest głośny. A po za tym wszystko bardzo dobrze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Kaski [opinie]
PostNapisane: 16 cze 2010, o 18:53 
zna ktos moze cos takiego Nitro N760-VX Kojot ?? co to w gole jest to tylko cos co sie zakalda na glowe czy ma tez wlasciwosci kasku?


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Kaski [opinie]
PostNapisane: 16 cze 2010, o 20:05 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2010, o 21:04
Posty: 203
Lokalizacja: SI-SH-SK
Sprzęt: R1
Imie: Gosia
yamahar6 napisał(a):
zna ktos moze cos takiego Nitro N760-VX Kojot ?? co to w gole jest to tylko cos co sie zakalda na glowe czy ma tez wlasciwosci kasku?


Jezdziłam w nim 2 sezony . Nie jest to szczyt marzeń ale nie jest też najgorszy. Jedyne co mi w nim troszke przeszkadzało to to , że jest dosyć głosny .

_________________
A w sercu wyryte, tych 6 magicznych liter i kamertonów znak , co przysłania cały świat.....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Kaski [opinie]
PostNapisane: 17 cze 2010, o 12:29 
Ja jeżdżę w AGV K3 i jestem jak narazie bardzo z niego bardzo zadowolona. Wcześniej miałam lazera i szumiało w nim, że własnych myśli nie słyszałam... :roll: (nawet jak szybkę zamknęłam :lol: )


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Kaski [opinie]
PostNapisane: 17 cze 2010, o 18:21 
ja wczorajszy wypadek (juz drugi w tym kasku) mialem w agv kinetic. Pare dobrych lat temu byl to najtanszy albo prawie najtanszy kask agv. Kiedys podczas wypadku minimalnie przyrysowal sie z tylu. Wczoraj nawet nie dotkanal asfaltu. W lutym kupilem agv gp pro. Niestety po kilku przejadzkach zareklamowalem go i od 2 tygodni czekam na rozpatrzenie. Wczoraj sie wyglebilem takze juz mi sie nie spieszy... W gp pro ktory pare lat temu byl najwyzszym modelem wentylacja w porownaniu z kinetic to naprawde wentylacja. W kineticu po przejazce w okolicach 25-30 stopni gdy zdjalem kask mialem poprostu mokra glowe jakbym polal sie woda. NIestety moj kask byl wadliwy co spostrzeglem podczas uzytkowania. Wentylacja obojetnie czy zamkalem czy otworzylem nawiewy byla az za dobra. Do kasku czesto wlatywaly mi owady co nigdy nie zdazalo mi sie w starym kasku. W nowym zdazalo sie ze ginely po wewnetrznej stronie szybki?! Wiatr poprostu hulal w srodku, lzawily mi oczy. Po dokladnych ogledzinach okazlao sie ze: szyba jest zle spasowana i nie przylega do uszczelki, uszczelka w kilku miejscach sie odkleila, odkleila sie rowniez metalowa siatka we wlocie powietrza. Kask oddalem sprzedawcy a on odeslal go do intermotors i czekamy na odp. Wracajac do mojego poprzedniego kasku ktory byl wyprodukowany w czechach stwierdzam ze mimo uplywu 5 lat uzytkowania plus pewnie ze 2-3 lata lezal w intermotors z racji ze byla to ostania sztuka z 50 % rabatem kask jest jak a ta cene czyli okolo 500 pln jest naprawde super jezeli chodzi o jakosc wykonania. Przez te 5 lat nic sie nie odkleilo. Zrobilo sie tylko malutkie rozprucie. Antifog dziala praktycznie caly czas tak samo(czyli dla jezdzacych powyzej +10 stopni). MEchanizm szyby jak i szybka sa w bardzo dobrym stanie. Wszystko dziala a na szybce jest moze z jedna rysa. Naprawde nie rozumiem ludzi ktorzy maja porysowane szybki czy nie dziala im antifog. No chyba ze ktos myje szybke plynem do mycia okien lub na sucho a od wewnatrz myje gabka czy szoruje papierem. JEstem ciekaw jak moja reklamacje rozpatrzy intermotors. Jezeli dane bedzie mi dalsze uzytkowanie tego kasku to podziele sie swoja opinia o gp -pro.
Pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Kaski [opinie]
PostNapisane: 21 cze 2010, o 23:58 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2010, o 14:22
Posty: 86
Lokalizacja: Warszawa
Sprzęt: R6 2003
Imie: Michał
Ja śmigam w Shoei xr 1000 kask idealny po przesiadce z Marushina TNT 777. Bardzo lekki, pin lock to mistrzostwo tylko trochę za mało miejsca na uszy, aa no i teraz wiem co to znaczy wentylacja 8-) chociaż muszę przyznać, że Marushin za taką cenę i z takiej pułki naprawdę dawał rade ;)

_________________
Były sprawy w które chciałem się bawić, dziś te zabawy odzwierciedlają nawyk.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Kaski [opinie]
PostNapisane: 22 cze 2010, o 10:32 
Do poczytania artykuł o kaskach --> http://moto.onet.pl/1608717,1,artykul.html


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Kaski [opinie]
PostNapisane: 22 cze 2010, o 18:48 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2010, o 16:45
Posty: 455
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: YZF R6
Imie: Piotr
Maykey napisał(a):
pin lock to mistrzostwo


Wszystko ok tylko go nie dotykać,bo każde dotknięcie pozostawia ślady=rysy,nawet chusteczką czy jedwabną szmatką nie można,bo już są rysy... :|

_________________
http://www.arachnea.org/
"Przeciwko kur**twu i upadkowi zasad !!!"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Kaski [opinie]
PostNapisane: 23 cze 2010, o 21:52 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2010, o 14:22
Posty: 86
Lokalizacja: Warszawa
Sprzęt: R6 2003
Imie: Michał
Zgodzę się ale to i tak o niebo lepsze od warstwy anti fog, która dosyć szybko zanika bez różnicy w jakiej marki kasku :P fakt że w szuji za tą cenę powinni dać podbródek i kołnierz gratis ale dobrze, że jest możliwość dokupienia i raczej nie jest trudno dostępna ;)

_________________
Były sprawy w które chciałem się bawić, dziś te zabawy odzwierciedlają nawyk.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Kaski [opinie]
PostNapisane: 23 cze 2010, o 21:56 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwi 2010, o 19:33
Posty: 152
Lokalizacja: W-wa
Sprzęt: Diablica
Imie: Krzysztof
Ja od zeszłego sezonu mam AGV Stealth
nie ma podbródka ale za to mam kominiarke i wlasny kolnierz :mrgreen:
Antifog na szybce to jakaś ściema. Tak samo parował nowy jak i teraz :|
Przy wiekszych prędkościach nim tak nie rzuca.
ogólnie troche dmucha ale w końcu wentylacja działa jak należy (przesiadka z Lazera Vertigo). No i jest jakby zgrabniejszy nieco ;)

_________________
Obrazek
IROC-Z 350 TPI - 4wheel dream...

only ONE

[*] life is brutal :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1