Teraz jest 29 kwi 2024, o 00:25

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Problem z silnikiem
PostNapisane: 2 kwi 2011, o 13:11 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2010, o 13:51
Posty: 1248
Lokalizacja: piwniczna
Sprzęt: r1
Imie: darek
Talerz napisał(a):
10W40 a jeśli by była słabo kompresja to by nie odpalał tylko jak jest zimno?


gdy jest cieplo nie potzrebuje ze tak powiem takiego sprezenia mieszanki i wlasnie zazwyczaj na zimnym ma najwieksze problemy.dlatego zauwaz jak sie kupuje samochod kazdy chce odpalac na zimnym,a w zimie na gieldzie co po niektorzy nawet nie wylaczaja silnika ;) nie ubywalo ci ostatnimi czasy tego oleju? podjedz do serwisu niech ci zmierza kompresje,bedziesz mial pewnosc jak cos


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Problem z silnikiem
PostNapisane: 2 kwi 2011, o 13:14 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2010, o 13:51
Posty: 1248
Lokalizacja: piwniczna
Sprzęt: r1
Imie: darek
kuba09 napisał(a):
hej ja mam podobny problem odpalilem maszyne chodzila i jak wpiolem bieg zgasla i koniec iskra jest paliwo jest wymienilem swiece dalej nic pryskalem samostartem w gazniki nawet nie bylo pojedynczego przepalu z zadnego gara kompletnie martwa ale kreci zadnych chlasow w silniku poprostu zgasla jak bym ja na biegu zadusil . oddalem ja dzis do warsztatu bede cos wiedzial dam wam znac a w kilku miejscach mowili mi o czyszczeniu zaworach ponoc r6 2000r powinny to miec robione po okolo 50000 ponoc objawy sa podobne


raczej regulacje zaworow,ale w zyciu nie spotkalem sie zeby to bylo przyczyna zgasniecia przy wrzucaniu biegu. to wyglada raczej jakbys stopke mial rozlazona i wrzucil bieg,albo czujnik od stopki walniety.jak wcisniesz klamke sprzegla i odpalasz jest to samo?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Problem z silnikiem
PostNapisane: 2 kwi 2011, o 21:27 
hej dzieki za podpowiedz sprawdzilem nie dziala jednak miales racje pewnie zawory bo rzeczywiscie jakos za lekko kreci po tym jak zgasl a ja juz wymienilem modul ale to nic nie pomoglo jutro zajrzymy w zawory i zmierzymy sprezanie na garach dzieki jeszcze raz dam znac po probach :) a ze zgasl jak wpiolem bieg moze to byl tylko przypadek


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Problem z silnikiem
PostNapisane: 2 kwi 2011, o 21:40 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2010, o 13:51
Posty: 1248
Lokalizacja: piwniczna
Sprzęt: r1
Imie: darek
zle mnie troche zrozumiales.nie mialem na mysli ze to przez zawory,zawory nie objawiaja sie tak ze nagle moto gasnie i koniec. poprawilem tylko twoja wypowiedz,bo napisales CZYSZCZENIE zaworow,a ma byc REGULACJA ;) troche namieszalem,mam nadzieje ze zrozumiales


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Problem z silnikiem
PostNapisane: 2 kwi 2011, o 23:18 
hej ok rozumiem teraz, ale to nas troszke naprowadzilo dzwonilem do mechanika ktory walczy z problemem i zeczywiscie niechcacy wykierowales nas w dobra strone znalezlismy problem na dwoch garach ale jutro bedziemy mieli sprzet do pomiarow przez nasze niedomowienie wykierowalesnas w dobra strone oczywiscie bede imformowal na bierzaca co robimi i co znalezlismy raz jeszcze dzieki


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Problem z silnikiem
PostNapisane: 3 kwi 2011, o 22:45 
hej juz dziala wszystko ok :) problem byl w rozrzadzie przeskoczyl o 3 zabki teraz dziala nawet lepiej moj mechanik podejrzewa ze juz wczesniej musial byc przeskoczony o zabek lub jakis pazlak co pojecia nie mial zakladal go. w kazdym razie problem usuniety


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1