Teraz jest 28 kwi 2024, o 05:30

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: NAKLEJKI NA R6 , GDZIE KUPIĆ ?
PostNapisane: 12 kwi 2010, o 21:00 
Ja też się zgadzam , NIE PISAŁEM NIC ZŁEGO O GRAFNET , tylko termin mnie wystraszył i postanowiłem zaryzykować , po raz drugi w jednym tygodniu :) Oczywiście liczyłem się z tym że mogą być troszku inne , oryginały kosztują 1600 pln :o

Jak odbiorę od lakiernika , na pewno się pochwalę :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: NAKLEJKI NA R6 , GDZIE KUPIĆ ?
PostNapisane: 12 kwi 2010, o 21:25 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 kwi 2010, o 08:02
Posty: 1438
Sprzęt: r6 RJ15
Imie: Brylant
Lokalizacja: Kalishfornia
co do terminów to sie nie bój ... mi naklejki przysłali po 3 dniach :) a na stronie pisali tez ze chyba kolo 14 dni sie czeka :D ogolnie gitara powiem tak chłopacy nie robili żadnych problemów ... jako ze jestem pedantem w sotsunku do swoich maszyn to 2 naklejki mi sie nie podobały troche (powstał mały błąd podaczas ich drukawania chyba i pojawił sie białby pasek tam gdzie byc go nie powinno )wyminili bez problemów zadych :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: NAKLEJKI NA R6 , GDZIE KUPIĆ ?
PostNapisane: 12 kwi 2010, o 23:00 
Ivory napisał(a):
greg-krakow napisał(a):
I JUŻ KUPIŁEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hej , szukacie dobrze wykonanych naklejek na motocykle w rozsądnej cenie ... ( maga szybko , solidnie przy czym bardzo tanio ) polecam gościa który jest w tym naprawdę dobry .
Szukałem kompletu naklejek na swoją R6 2000 , i wyglądało to tak , w yamaha koszt 1600 , grafnet 500 i 2 tygodnie czekania , u gościa z warszawy ( na allegro ) zamówiłem i dostałem dosłownie porażkę , dopiero zadaniu podołał ten gość

http://moto.allegro.pl/item977494625_ya ... lejek.html

Warto do niego napisać czy zadzwonić !!!

Pozdrawiam

musze jednak ostrzec innych :? ten gosciu (power21) ma tyle opinii co klientow.. kolega tu jest zadaowolny, ale spotkalem tez wiele osob, ktore strasznie narzekaly na jego naklejki, oraz osoby ktore po porstu oszukal :shock: choc niektorzy chwala jego naklejki.. na prawde nie wiem od czego to zalezy :|


Czytając pochwały Grega(a na ten czas nie widzialem jeszcze postu Ivorego) skontaktowałem się z wykonawcą naklejek w celu ustalenia szczegółów...facet był mega bezszczelny...nie moglem uzyskać konkretnych informacji co do naklejek..co juz mnie wkurzyło...a jak zapytałem czy mogę odebrać osobiście(bo też poznań)... to stwierdził ze nie bedzie sie z nikim i nigdzie spotykał...paranoja po prostu...teraz jak czytam co pisze Ivory to zdecydowanie mogę mu uwierzyć...facet pewnie nie chce się spotykać...bo się boi ze po ryju jeszcze dostanie za jego podejscie do klientów...sam bym pewnie mu wypłacił za mega profesjonalne zachowanie...


Góra
  
 
 Tytuł: Re: NAKLEJKI NA R6 , GDZIE KUPIĆ ?
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 11:00 
Ho ho ho , TO JA SIĘ JUŻ NA TEN TEMAT NIE WYPOWIADAM :twisted:

KAŻDY KUPI TAM GDZIE MU ODPOWIADA !!!


Góra
  
 
 Tytuł: Re: NAKLEJKI NA R6 2000 ROK , GDZIE KUPIĆ ?
PostNapisane: 8 lip 2010, o 12:00 
daro napisał(a):
Powiem krotko kto kolwiek te naklejki zrobi itd nigdy nie beda zgodne z orginałem


A mi mówiłeś ostatnio, że zamienniki bądź kupione na allegro są jak najbardziej w porządku i fajne, i że niczym się nie różnią... :?:

Ja jestem zwolenniczką oryginalnego malowania i oryginalnych naklejek, a nie "wiejskiego" tuningu. Ale o gustach się nie dyskutuje!


Góra
  
 
 Tytuł: Re: NAKLEJKI NA R6 2000 ROK , GDZIE KUPIĆ ?
PostNapisane: 8 lip 2010, o 12:19 
ROXI napisał(a):
Ja jestem zwolenniczką oryginalnego malowania i oryginalnych naklejek, a nie "wiejskiego" tuningu. Ale o gustach się nie dyskutuje!


To, że ktoś ma swoją wizję malowania, nie oznacza, że jest wiejskie :x A poza tym, naklejki robione na wzór oryginalnych, jeśli są dobrze wykonane, w 99% pokrywają się z pierwotnym wyglądem.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: NAKLEJKI NA R6 , GDZIE KUPIĆ ?
PostNapisane: 8 lip 2010, o 12:30 
Mokuso jak powiedziałam o gustach się nie dyskutuje i nie mając na celu NIKOGO obrazić, napisałam, że ja jestem zwolenniczką oryginalnego malowania. Każdy niech robi ze swoim moto co mu się podoba, bo to przecież jego. A chodziło mi o naklejki.... Jak sama napisałaś mogą być co najwyżej podobne. A prawie robi różnicę. ;) Taki był sens wypowiedzi. 8-)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: NAKLEJKI NA R6 , GDZIE KUPIĆ ?
PostNapisane: 8 lip 2010, o 12:33 
Ja nie napisałam, że nie popieram Twojego gustu, tylko, że nazwałaś to wiejskim tuningiem :? Wiadomo, że jednemu może się to podobać, drugiemu nie... A ten 1% jest naprawdę niezauważalny.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: NAKLEJKI NA R6 , GDZIE KUPIĆ ?
PostNapisane: 8 lip 2010, o 13:03 
swojego czasu miałem malowane moto i kupiłem do niego naklejki zgodne z oryginalami i jak przyjechal kupiec to dopoki mu nie pow ze moto bylo malowane i naklejki nie sa orginalne to nic nie zajarzyl.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: NAKLEJKI NA R6 , GDZIE KUPIĆ ?
PostNapisane: 8 lip 2010, o 13:35 
Łojoj nie o to mi chodziło jak to odebrałaś. Jeżeli Cię to uraziło w jakiś sposób, to przepraszam. ;)

BTW. Sorry za offtopa, bo już odbiegamy od tematu.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1