Teraz jest 28 kwi 2024, o 19:43

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: NAKLEJKI NA R6 2000 ROK , GDZIE KUPIĆ ?
PostNapisane: 28 mar 2010, o 15:50 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sty 2010, o 15:20
Posty: 241
Sprzęt: *
Imie: *
Greg Kraków ty chyba powinieneś udać się do okulisty ;) . Po wejściu na stronę grafnetu w zakładkę "motocyklowe " pierwsza pozycja od góry aż bije w oczy
"Zestawy naklejek wg oryginałów - naklejki drukowane z przejściami kolorów - pełna grafika " więc proszę cię bardzo nie pisz bzdur .

_________________
Panować nad maszyną , to tak jakby panować nad bezmyślnym zwierzęciem . Więc panuj nad jego siłą , by ona nie opanowała ciebie , ponieważ byłoby to twoją porażką !!! ( Ta siła , to wszystko co nas w nich kusi )


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: NAKLEJKI NA R6 2000 ROK , GDZIE KUPIĆ ?
PostNapisane: 28 mar 2010, o 16:56 
WSZYSTKIM WIELKIE DZIĘKI ZA POMOC :D a koledze kaczy proponuję wejść jeszcze raz na stronę grafnetu i doczytać kolejne pozycje do końca może zobaczy co pisze grafnet o swoich naklejkach wg oryginału a nie pisać głupot o okulistach , bo nie tędy droga !!!


Góra
  
 
 Tytuł: Re: NAKLEJKI NA R6 2000 ROK , GDZIE KUPIĆ ?
PostNapisane: 28 mar 2010, o 18:31 
Powiem krotko kto kolwiek te naklejki zrobi itd nigdy nie beda zgodne z orginałem


Góra
  
 
 Tytuł: Re: NAKLEJKI NA R6 2000 ROK , GDZIE KUPIĆ ?
PostNapisane: 28 mar 2010, o 21:25 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2010, o 16:45
Posty: 455
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: YZF R6
Imie: Piotr
Co do naklejek z grafnetu. To gdy moja luba je zamówiła i przyszły to byłem miło zaskoczony,że aż tak dobrze koleś je zrobił,a mnie trudno zadowolić... ;)

_________________
http://www.arachnea.org/
"Przeciwko kur**twu i upadkowi zasad !!!"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: NAKLEJKI NA R6 , GDZIE KUPIĆ ?
PostNapisane: 10 kwi 2010, o 21:05 
I JUŻ KUPIŁEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hej , szukacie dobrze wykonanych naklejek na motocykle w rozsądnej cenie ... ( maga szybko , solidnie przy czym bardzo tanio ) polecam gościa który jest w tym naprawdę dobry .
Szukałem kompletu naklejek na swoją R6 2000 , i wyglądało to tak , w yamaha koszt 1600 , grafnet 500 i 2 tygodnie czekania , u gościa z warszawy ( na allegro ) zamówiłem i dostałem dosłownie porażkę , dopiero zadaniu podołał ten gość

http://moto.allegro.pl/item977494625_ya ... lejek.html

Warto do niego napisać czy zadzwonić !!!

Pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł: Re: NAKLEJKI NA R6 , GDZIE KUPIĆ ?
PostNapisane: 10 kwi 2010, o 22:46 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2010, o 16:45
Posty: 455
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: YZF R6
Imie: Piotr
Powiedz ile dałeś za komplet i jaką metodą masz wykonane te naklejki :?:

_________________
http://www.arachnea.org/
"Przeciwko kur**twu i upadkowi zasad !!!"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: NAKLEJKI NA R6 , GDZIE KUPIĆ ?
PostNapisane: 10 kwi 2010, o 23:15 
No cena okazyjna:) Ale ja i tak chwale grafnet :) każdy chwali swoje albo inaczej mówiąc jeden lubi gruszki a inny jak mu nogi śmierdzą :D Oczywiście bez obrazy :) Jak nakleisz pochwal się efektem
PZDR.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: NAKLEJKI NA R6 , GDZIE KUPIĆ ?
PostNapisane: 11 kwi 2010, o 13:57 
greg-krakow napisał(a):
I JUŻ KUPIŁEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hej , szukacie dobrze wykonanych naklejek na motocykle w rozsądnej cenie ... ( maga szybko , solidnie przy czym bardzo tanio ) polecam gościa który jest w tym naprawdę dobry .
Szukałem kompletu naklejek na swoją R6 2000 , i wyglądało to tak , w yamaha koszt 1600 , grafnet 500 i 2 tygodnie czekania , u gościa z warszawy ( na allegro ) zamówiłem i dostałem dosłownie porażkę , dopiero zadaniu podołał ten gość

http://moto.allegro.pl/item977494625_ya ... lejek.html

Warto do niego napisać czy zadzwonić !!!

Pozdrawiam

musze jednak ostrzec innych :? ten gosciu (power21) ma tyle opinii co klientow.. kolega tu jest zadaowolny, ale spotkalem tez wiele osob, ktore strasznie narzekaly na jego naklejki, oraz osoby ktore po porstu oszukal :shock: choc niektorzy chwala jego naklejki.. na prawde nie wiem od czego to zalezy :|


Góra
  
 
 Tytuł: Re: NAKLEJKI NA R6 , GDZIE KUPIĆ ?
PostNapisane: 11 kwi 2010, o 19:58 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 kwi 2010, o 08:02
Posty: 1438
Sprzęt: r6 RJ15
Imie: Brylant
Lokalizacja: Kalishfornia
Grafnet .. kolesie robią naprawde kawał dobrej roboty . Naklejki moze nie należą do najtańszych ale naprawde są wykonane staranie i wachowo. Oklejałem ich naklejkami cala zx6 z 2002 roku a troche tych naklejek tam jest i bylem zadowolony. Co nieststy trzeba powiedzieć ze jednak ten naklejki to tylko replika i różnią się od oryginału małymi detalami. np. jeśli naklejka jest koloru metalik (z malymi błyszczącymi perełkami ) to niestety replika juz taka nie bedzie, bedzie w zwykłym pasetlowym koloże, ale jeśli chodzi o kształt, kolorystyke i rozmiary naklejek były identyczne z oryginałami, wszystkie przejscia kolorów wychodzą im pięknie. Jednym zdaniem różnice widać tylko wtedy gdy w jednej ręce masz oryginał a w 2 replike


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: NAKLEJKI NA R6 , GDZIE KUPIĆ ?
PostNapisane: 11 kwi 2010, o 22:12 
Zgadzam się z przedmówcą... naklejki naprawdę bardzo dobrze wykonane, przejścia kolorów są the best :mrgreen:
Zamawiałam nie tylko naklejki na owiewki, ale również carbonowe i też są git :D

W tygodniu wrzucę kilka fotek sprzętu z naklejkami z grafnetu.
Pzdr.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1