Teraz jest 17 maja 2024, o 18:20

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: R6 RJ 15 - przebudowa na torówkę
PostNapisane: 26 lis 2014, o 20:00 
Offline
pochłaniacz winkli
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 kwi 2011, o 18:01
Posty: 792
Sprzęt: beemwu
Imie: faker
Lokalizacja: OGL
opowiedz mi o tym

_________________
Faker znowu nadaje


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: R6 RJ 15 - przebudowa na torówkę
PostNapisane: 1 gru 2014, o 23:53 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 wrz 2010, o 13:20
Posty: 1769
Lokalizacja: Konin
Sprzęt: YZF R6 2007
Imie: Karol
Lokalizacja: konin
Sthz napisał(a):
Tak jak w temacie, w okresie zimowym planuje przebudować swoją R6'tkę na torówkę. Motocykl w chwili obecnej z rzeczy akcesoryjnych posiada kompletny wydech yoshimury i amortyzator skrętu. Yamaha z 2008r. Pytałem już kilka osób o porady ale myślę ,że warto zaczerpnąć informacji na różnych frontach zanim zacznę inwestować pieniądze : )

Więc tak, jeden z zawodników doradził mi wymianę w pierwszej kolejności:łożysk w dwóch kołach, łożysk główki ramy, łańcucha z zębatkami, łańcucha rozrządu, olej, filtr oleju, filtr powietrza, owiewki, przewody stalowe, płyn hamulcowy, klocki hamulcowe.


wymine łożysk :O spoko ale jak byś miał z 40tyś km przebiegu ale tak to po co i w główce ramy to samo, łańcuch skoro masz jeszcze w miare to na razie strata kasy tylko zmień przełożenie na zębach to samo z łańcuchem rozrządu wystarczy sprawdzić jego stan ale jak masz w miare maly i realny przebieg to nie tykaj olej wiadoma sprawa i filtr powietrza ale wersje reace przewody jak nie masz parcia to mozesz jeszcze zostawić jak sie nie rozszerzają płyna warto wymienić na sportowy z wyższą tem wrzenia dobry tez jest ipone V300 lub motul warto wymienić oelej w zawieszeniu jak już i PC i QS to podstawa już jak na tor. Legut ci z resztą dobrze doradzi bo zna się na tym

_________________
YAMAHA R6 07r. Żyć chwilą nie chwilę...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1