Teraz jest 20 kwi 2024, o 13:41

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Angel Eyes Yamaha R6 2005
PostNapisane: 4 lut 2010, o 18:34 
Witam :)

Mam pytanie czy moze ktos posiada w swojej R6 Angel Eyes

Ostatnio na allegro pojawiła sie aukcja

http://moto.allegro.pl/item892573539_angel_eyes_yamaha_r6_r1_cbr_instrukcja_na_cd_f_vat.html

Tak tez skusiłem sie i czekam na paczke 8-)
W końcu to kosmiczna kasa a moze bedzie ladnie swiecić

Czy ktoś ma to założone??????


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Angel Eyes Yamaha R6 2005
PostNapisane: 4 lut 2010, o 19:03 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2010, o 16:45
Posty: 455
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: YZF R6
Imie: Piotr
Ten gościu się już od bardzo dawna ogłasza z tymi ringami sam rozmyślam czy sobie takie sprawić,ale nie wiem czy warto. Podłączam się do pytania kolegi. :D
Ps. Czy w niebieskich jak na zdjęciu z aukcji można jeździć chyba polskie prawo zabrania,tylko może być biały=ksenon mam rację :?:

_________________
http://www.arachnea.org/
"Przeciwko kur**twu i upadkowi zasad !!!"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Angel Eyes Yamaha R6 2005
PostNapisane: 5 lut 2010, o 01:08 
Tak, masz racje kolego tylko kolor biały wchodzi w grę w Polskim prawie ruchu drogowego. Zaś powiem wam szczerze nie bawiłem się w to nigdy... co prawda jasno białe wyglądają fajnie ale kolorowe chyba zdeka Agro tuning z tego jest... powiedzcie mi jak oni to montują w momencie gdy w lampie nie ma soczewek tak jak u mnie 2003 rok bo w np: r6 z 2004 są soczewki wiec jest jak by okrągłe miejsce gdzie można je no właśnie przyczepić przykleić.....?


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Angel Eyes Yamaha R6 2005
PostNapisane: 5 lut 2010, o 01:18 
Panowie zamówiłem kolor xenon :D
Jak przyjdzie paczka i załoze to wstawie zdjecia i bedziecie mogli ocenić jakość 8-)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Angel Eyes Yamaha R6 2005
PostNapisane: 5 lut 2010, o 01:25 
i weź daj info jak to się montuje bo jestem szalenie ciekaw...


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Angel Eyes Yamaha R6 2005
PostNapisane: 5 lut 2010, o 19:44 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sty 2010, o 18:02
Posty: 217
Lokalizacja: małopolskie
Sprzęt: R6 RJ09
Imie: Mateusz
z tego co wiem odnośnie lamp R6 03-05 to problem tkwi w ich rozbieralności. Tzn o ile xenon owszem bo nie wymaga zbytniej ingerencji o tyle juz z ringami gorzej (bo trezba rozbierać lampe która została stworzona nierozbieralna-klejona). Moto mam z anglii i sam chciałem się dobrać do lampy by obrócic przesłonkę na Europę. Jednak zrezygnowałem po oglądnięcu w rękach tej lampy która właśnie jest klejona i dodatkowo na zatrzaski. Coś kiedyś oglądałem na youtube że są patenty, ludzie wsadzają do piekarnika, rozgrzewają i wtedy rozbierają ale ja tam sie w to nie bawiłem, zobaczyłem jak potem "zmęczona" jest taka lampa na łączeniu szka po rozbiórce i zrezygnowałem. Więc i z tymi ringami by je tam wsadzić może być nie wesoło. Nie mówie że się nie da bo ludzie mają, ale może być trudno :) chyba że ktoś ma lepsze sposoby na zdjęcie szkła... to sam skorzystam :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Angel Eyes Yamaha R6 2005
PostNapisane: 5 lut 2010, o 21:14 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2010, o 21:03
Posty: 63
Lokalizacja: Śląsk
Sprzęt: YZF R1 RN12
Imie: Mirek
Potwierdzam słowa przedmówcy, właśnie przyglądnąłem się dokładnie moim lampom bo motocykl rozebrany w drobny mak i też zrezygnowałem. Klosz przyklejony na amen na jakimś czarnym gumo-silikonie. próbowałem to rozpołowić ale spasowałem po 10 min.

_________________
" Dawcy, świry, idioci... Ludzie nazywają nas różnie, jednak ta ciemna masa nie wie, że dzięki naszemu działaniu mogą się uważać za normalnych. Dla nas tylko przeciętnych..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Angel Eyes Yamaha R6 2005
PostNapisane: 6 lut 2010, o 20:13 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2010, o 22:15
Posty: 113
Lokalizacja: małopolskie
Sprzęt: R6 '03 raven
Imie: zgadnij..
Lokalizacja: małopolskie
Ja montowałem takie z rok temu, kupione u tego allegrowicza ale już ich nie mam, po prostu nie są przydatne więc się pozbyłem.
Z punktu widzenia przepisów jakakolwiek ingerencja w lampy jest niedozwolona więc w razie drobiazgowej kontroli Policja mają prawo zatrzymać dowód rejestracyjny - to tak apropo dobioru koloru ;) Oczywiście zakładając, że coś znajdą a wyłączonych praktycznie nie widać.
Co do samego montażu - lampa jest sklejona masą podobną do smoły i nie trzeba piekarnika, wystarczy zwykła suszarka lub opalarka - jak lampa jest ciepła ta masa robi się plastyczna i z pomocą płaskiego śrubokręta można stopniowo otworzyć lampę podważając przy zaczepach. Jak nie chce się otworzyć to jeszcze trochę trzeba podgrzać i będzie OK.
Potem montaż samych ringów - ja miałem na cienkich stalowych drucikach bo to daje pewność, że nie odpadną. Tak ktoś radził na zagranicznym forum i tak zrobiłem :) Niektórzy przyklejają silikonem ale osobiście nie miałem pewności, czy pod wpływem np. temperatury wewnątrz lampy to nie puści - a to by oznaczało kolejnych kilka godzin "zabawy".
Jeśli chodzi o elektrykę, to ja zrobiłem na wzór angel-eyes sprzedawanych w UK - kable na porządnych końcówkach bezpośrednio do aku, (poprowadzone pod bakiem i razem z wiązką która idzie do zegarów), pod szybą dodatkowo mała obudowa z bezpiecznikiem, a w okolicy kierownicy dyskretny włącznik.

W razie czego służę poradami jakby się ktoś zdecydował :) Ja zdemontowałem, bo w zasadzie ich nie używałem poza kilkoma fotkami więc polecam przemyśleć zakup (mój był dość nieprzemyślany i ostatecznie z nich zrezygnowałem) ;) Z tym, że ja miałem czerwone więc nie wypadało za bardzo na tym śmigać, choć zdarzyło mi się raz czy dwa :mrgreen: Przy okazji demontując przerobiłem sobie lampę - dodałem pozycyjne bo mam wersję USA i seryjnie nie było :)

A tak na marginesie to byłem jednym z pierwszych kupujących u tego Allegrowicza i widzę, że dalej ma w opisie "100% plug&play Teraz zamontujesz ringi w kilka minut!" :lol: :lol: :lol: Od razu mówię, że to mi zajęło ładnych kilka godzin (zwłaszcza, że wszystko do instalacji elektrycznej musiałem iść kupić, bo kabelki przy ringach mają po ~15cm) :twisted:

PS.
Obrazek
:twisted:

_________________
BURN RUBBER NOT YOUR SOUL...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Angel Eyes Yamaha R6 2005
PostNapisane: 6 lut 2010, o 20:32 
Powiem Ci Piotr że wyglądają odjazdowo!!! dzięki za szczegółowy opis tego mi trzeba było bo byłem szalenie ciekaw jak to jest z montażem... mógłbyś jeszcze zdanko na temat mocowania na druciki jak to wygląda od strony technicznej... ;)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Angel Eyes Yamaha R6 2005
PostNapisane: 6 lut 2010, o 20:56 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2010, o 22:15
Posty: 113
Lokalizacja: małopolskie
Sprzęt: R6 '03 raven
Imie: zgadnij..
Lokalizacja: małopolskie
Nie ma problemu :) Co do drucików - soczewka w lampie jest zamocowana na aluminiowej ramce, wystarczy ją poluzować (kilka śrubek na torx'a) i przepleść druciki dookoła ;) Ja dałem takie cieniutkie, trzeba było naprawdę się przyglądać z bliska, żeby je zauważyć :) Niestety nie robiłem fotek przy montażu ale Raven R6 będzie miał bo sprzedający daje instrukcję na cd ;)

_________________
BURN RUBBER NOT YOUR SOUL...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1