Teraz jest 17 maja 2024, o 07:25

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Amortyzator skrętu
PostNapisane: 24 sty 2010, o 15:37 
koledzy i koleżanki:).Mam okazję zakupić w rozsądnych pieniążkach amorek skrętu Wilbers.Amor został wyprodukowany w 2007 roku,latał z nim mój kolega. Cena za jaką chce go sprzedać razem z mocowaniami to 500 PLN. Co sądzicie,czy to dobra cena,sprawdzona marka itp.Może ktoś z was na takim śmiga. Z góry dziękuję za pomoc i opinie :) I jak to mawia nasz moderator Szerokości i przyczepności życzę :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Amortyzator skrętu
PostNapisane: 24 sty 2010, o 16:19 
Słyszałem o tej firmie lecz nie miałem przyjemnosci testowania ich wyrobów, za to z całą odpowiedzialnoscią moge polecić amortyzatory Hyperpro, Ohlins, czy nawet LSL które traktowane są z przymróżeniem oka, myśle ,że właśnie ten o którym mowa będzie na poziomie właśnie LSL więc chyba za tą kase warto, ale jeszcze kolege bym zapytał dlaczego sprzedaje po tak atrakcyjnej cenie.
ps;przyczepności, itd... życzy administrator ;)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Amortyzator skrętu
PostNapisane: 24 sty 2010, o 17:31 
Cooken napisał(a):
koledzy i koleżanki:).Mam okazję zakupić w rozsądnych pieniążkach amorek skrętu Wilbers.Amor został wyprodukowany w 2007 roku,latał z nim mój kolega. Cena za jaką chce go sprzedać razem z mocowaniami to 500 PLN. Co sądzicie,czy to dobra cena,sprawdzona marka itp.Może ktoś z was na takim śmiga. Z góry dziękuję za pomoc i opinie :) I jak to mawia nasz moderator Szerokości i przyczepności życzę :D


cena super tylko czy jest ok i nie ma zadnych przecieków ale jak mówisz ze to od kumpla to się nie zastanawiaj taniej nie znajdziesz :)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Amortyzator skrętu
PostNapisane: 24 sty 2010, o 20:54 
Kumpel motor chce spieniężyć i dlatego sprzedałby mi sam amorek :)Jak nie kupię to sprzeda go razem z moto.Amor nie ma żadnych wycieków,nie jest zniszczony itp.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Amortyzator skrętu
PostNapisane: 24 sty 2010, o 20:57 
Dobre pieniądze i do tego w zestawie z mocowaniem..., mówisz, że od kumpla, zapytaj go jak się jeździło z amorkiem i jak powie, że dawał radę to bierz, taniej nie znajdziesz.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Amortyzator skrętu
PostNapisane: 25 sty 2010, o 00:32 
ja podzielam zdanie kolegów, jeśli jest tak jak mówisz, to bierz bez zastanowienia, wszystko sprawne, od kumpla wiec Cie w jajo nie zrobi, a amorek dobra sprawa, jeszcze nie byle jakiej firmy ;)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Amortyzator skrętu
PostNapisane: 25 sty 2010, o 11:50 
No towarzysze :D Amorek zanabyty :)Jak moto będzie wreszcie poskładane do kupy to założę go i nie omieszkam zrobić zdjęcia i się pochwalić:) To był mój cel,żeby na nowy sezon mieć amor skrętu :) Powiedzcie mi teraz czy moto będzie bardziej stabilne w trakcie dotknięcia przedniego koła o asfalt po zejściu z gumy? Bo jeśli chodzi o Suzuki to wydaje się bardziej przewidywalne mimo seryjnego amorka.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Amortyzator skrętu
PostNapisane: 25 sty 2010, o 18:24 
bedzie git. tzw jazda bez stresowa


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Amortyzator skrętu
PostNapisane: 25 sty 2010, o 19:19 
jak jest ok to bierz za 500 jak kolo to utarguj coś na flaszkę ale kasa dobra jak za taki Amorek, Wilbers robi ciut lepsze amorki od LSLa. masz fote tego amorka? sprawdź czy nie poci się??? przed kupnem...


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Amortyzator skrętu
PostNapisane: 9 lut 2010, o 23:24 
kolego, za tą kasę bierz w ciemno. ja jestem po zakupie LSL /1150zet/. naczytałem się,że R6 potrafi zatrząść kierownicą i się szarpnąłem. bezpieczeństwo w tym niebezpiecznym sporcie to dla mnie podstawa. zobaczymy jak się z tym jeździ- to pierwsze takie ustrojstwo w moim życiu :D


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1