Teraz jest 7 paź 2024, o 08:19

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: sprzęgło
PostNapisane: 15 mar 2010, o 20:44 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2010, o 16:14
Posty: 332
Lokalizacja: Śląsk/ Rybnik
Sprzęt: R6
Imie: Arek
Witam wymieniał ktoś talerze sprzęgła nie tarcze tylko te talerze jaka jest tego cena tyle samo co tarcze z góry dziękuje :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: sprzęgło
PostNapisane: 15 mar 2010, o 22:21 
Offline
pochłaniacz winkli
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2010, o 20:54
Posty: 622
Lokalizacja: Wrzesnia,WLKP
Sprzęt: YZF R1 Rn09
Imie: Piotr
mnie do R1 oryginalne sprzegło Yamahy kompletne po duzych znajomosciach 560zł z robocizną kosztowało niestety nie powiem ile poszczególne części

_________________
Lewy pas i gaz, przednie koło w górze nie daj się wyprzedzić furze:)))


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: sprzęgło
PostNapisane: 17 mar 2010, o 19:55 
Można wiedzieć co masz z talerzami??? Wydaje mi się że najpierw tarcze padną a potem jest możliwość zużycia talerzy :oops: Też bym się chętnie dowiedział ile to kosztuje :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: sprzęgło
PostNapisane: 24 mar 2010, o 20:55 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2010, o 16:14
Posty: 332
Lokalizacja: Śląsk/ Rybnik
Sprzęt: R6
Imie: Arek
talerze już miałem spalone ja dałem za 160 zł sprzęgło 220 luk
powiedzcie mi ile tych talerzy powinno być R6 8 czy 7


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Problem ze sprzegłęm
PostNapisane: 30 mar 2010, o 17:16 
Podczac ruszania jak i zmiany biegów sprzeglo lapie mi dopiero pod sam koniec.Jest jakis sposob zeby chwytalo przynajmniej w polowie?Mozna sie do tego przyzwyczaic ale jak dla mnie troche to denerwujace :/


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Problem ze sprzegłęm
PostNapisane: 30 mar 2010, o 17:40 
masz jakiś luz na klamce sprzęgła czy linka jest naciągnięta??? Jeśli jest naciągnięta to mógłbyś ją po trochę popuścić tak żeby mieć kilka milimetrów luzu na klamce. Z tego co się orientuję jeżeli masz kilka milimetrów luzu na klamce a bierze ci sprzęgło "pod koniec " to już masz sprzęgło do wymiany :( No chyba że ktoś się ze mną nie zgadza no to słucham :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Problem ze sprzegłęm
PostNapisane: 30 mar 2010, o 18:52 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2010, o 16:45
Posty: 455
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: YZF R6
Imie: Piotr
Jak jest temacik o sprzęgle to ja o coś Was się zapytam(sorki Jarek,że się wtryniam w Twój temat ;) ). A mianowicie: Wduszam sprzęgło,wbijam bieg i powolutku puszczam klamkę,powolutku,powolutku nic się nie dzieje moto nawet nie drgnie,puszczam dalej tak samo powolutku i nagle w połowie klamki mniej więcej jest nagłe szarpnięcie do przodu...Troszeczkę mi to przeszkadza gdy szybko chcę wystartować ze świateł(nie mogę do tego przywyknąć). Jeździłem na kumpla r6 z 2000r i on nie ma takich objawów jak ja,puszczam powoli i powolutku rusza moto a u mnie jest jakiś zonk... Dodam jeszcze,że tarczki itp itd mam ok bo kumpel mechanik mi to rozbierał i w sumie on też nie wie od czego to jest,mówił,że może są włożone jakieś sportowe tarcze żeby od razu chwytały. Dodam że z linką jest wszystko ok...
Macie jakieś pomysły koledzy :?: :?: :?:

_________________
http://www.arachnea.org/
"Przeciwko kur**twu i upadkowi zasad !!!"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Problem ze sprzegłęm
PostNapisane: 30 mar 2010, o 19:24 
zalewasz ja full syntetykiem ??


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Problem ze sprzegłęm
PostNapisane: 30 mar 2010, o 19:46 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2010, o 16:45
Posty: 455
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: YZF R6
Imie: Piotr
No właśnie kumpel mi mówił,że to może być wina oleju.. Kupowałem moto w zeszłe lato i koleś robił serwis na wiosnę i pokazał mi karteczkę od mechanika z pieczątką,że było robione to,to i to(KŁAMSTWO). Wymieniałem olej tydzień temu i ogólnie nie wyglądał na tyle ile przejechane na nim niby było i wyglądał na półsyntetyka :| Ja teraz wlałem Castola syntetyka,ale nie miałem czasu jeszcze polatać i sprawdzić...
Mówisz,że teraz jak wlałem syntetyka będzie ok??

_________________
http://www.arachnea.org/
"Przeciwko kur**twu i upadkowi zasad !!!"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Problem ze sprzegłęm
PostNapisane: 31 mar 2010, o 15:42 
Mahomet ja mam dokładnie to samo w mojej R6 99". Kumpel jechał na mojej to ciągle przy ruszaniu gasił bo sprzęgło łapie gwałtownie w jednym momencie :evil: Nie mam zielonego pojęcia co to może być :cry: Mechanik doradził mi żeby rozebrać i zajrzeć do sprzęgła ale u mnie to chyba wina zużytych tarcz bo sprzęgło czasem ślizga czasem nie :? Znowu koszty mnie czekają :cry:


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1