Teraz jest 16 kwi 2024, o 06:36

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: max przebieg ?
PostNapisane: 30 kwi 2010, o 09:18 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2010, o 15:01
Posty: 261
Lokalizacja: Chorzów
Sprzęt: ciekłe srebro ;)
Imie: Artur
taka mnie refleksyja naszla ostatnio, jak widze w jakim tempie mi przebiegu przybywa a tu dopiero koniec kwietnia, jaki najwiekszy przebieg w r6 widzieliscie ? zastanawia mnie jaka jest zywotnosc takiego silnika, do momentu kiedy zaczynaja sie sypac takie rzeczy ze przestaje sie oplacac inwestowac, wszak to dosyc wysilona jednostka, zakladam oczywiscie regularny serwis no i moto jezdzone ulicznie, nie torowo, ani tez nie ulicznie jak torowo ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: max przebieg ?
PostNapisane: 30 kwi 2010, o 14:00 
kiedys gadalem z M z rapidu (ktory wg mnie jest autorytetem jezeli chodzi o Yamahy)
do 50k km nic nie powinno sie wydarzyc jezeli jest odpowiednio serwisowany itd. zywotnosc okreslil na 200k km tyle ze skrzynie koncza sie szybciej. pytalem sie o tor to mnie opierd. ze to nie robi roznicy tyle ze skrzynie szybciej moga sie konczyc. reasumujac dbajmy o skrzynie :)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: max przebieg ?
PostNapisane: 30 kwi 2010, o 21:21 
bailif a ile ty masz przejechane w R6 że już sie martwisz o silnik?????


Góra
  
 
 Tytuł: Re: max przebieg ?
PostNapisane: 1 maja 2010, o 06:48 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2010, o 15:01
Posty: 261
Lokalizacja: Chorzów
Sprzęt: ciekłe srebro ;)
Imie: Artur
moja jeszcze mloda, regulacji luzow jeszcze nie miala ;) tak dla ciekawostki zapytalem, bo z samchodami tez roznie, niektore 150kkm i kapa, niektore 300kkm i dopiero kapa, a 200kkm nie spodziewalbym sie po tym silniku ;] a na gumie nie jezdze, z biegami raczej obchodze sie delikatnie, dobry olej dostaje, wiec skrzynia u mnie ma lajtowe zycie ;]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: max przebieg ?
PostNapisane: 1 maja 2010, o 07:57 
można nakręcać duże przebiegi rzędu 100-150... Tylko że większość sportów tego nie dożywa bo albo kończy się ich życie na drzewie albo w rowie .,.....


Góra
  
 
 Tytuł: Re: max przebieg ?
PostNapisane: 1 maja 2010, o 09:41 
Szczerze to bardziej mnie martwi układ smarowania silnika niż sam silnik :? W każdej chwili pompa oleju może podawać olej pod zbyt słabym ciśnieniem i szlak trafi panewki. Szkoda że Yamahy nie mają kontrolek ciśnienia oleju :( Po 40tys km wnętrze silnika w R6 niema żadnych oznak zużycia które można by dostrzec gołym okiem (przynajmniej w mojej ) Co do tych pomp oleju w manualu piszą żeby co ileś tam kilometrów sprawdzić ciśnienie oleju w magistrali za pomocą manometru ale nawet na tym forum niema nikogo kto to robi ;) Sam się przekonam ile ten silnik wytrzyma bo mam sporo przejechane i ciągle rośnie :D PS. każdą skrzynię da się wskrzesić :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: max przebieg ?
PostNapisane: 1 maja 2010, o 21:02 
ja mam nabite okolo 41 tys..


Góra
  
 
 Tytuł: Re: max przebieg ?
PostNapisane: 6 lis 2013, o 23:55 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 21 sie 2011, o 21:44
Posty: 64
Sprzęt: r6 rj05
Imie: tom
Lokalizacja: Wrocław
chce odswiezyc temat ;) jaki widzieliscie max przebieg w r6 badz w r1? jakie macie u siebie? u mnie r6 2002r 37tys oficjalnie (naprawde niewiadomo).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: max przebieg ?
PostNapisane: 7 lis 2013, o 00:33 
Offline
pochłaniacz winkli

Dołączył(a): 9 mar 2013, o 15:27
Posty: 607
Sprzęt: GSX-R 750 k7
Imie: Alex
Lokalizacja: Katowice
Największy jaki widziałem to 63 tyś.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: max przebieg ?
PostNapisane: 7 lis 2013, o 13:16 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2010, o 12:31
Posty: 41
Lokalizacja: TARNOW
Sprzęt: Yamaha fz1n
Imie: Marcin
Lokalizacja: TARNOW
Moja byla rn09 ma teraz 84 tys :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1