Teraz jest 19 kwi 2024, o 01:34

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Crashpady do RJ15 - markowe czy "Bolek i Lolek"
PostNapisane: 22 sie 2017, o 09:11 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sie 2017, o 08:44
Posty: 49
Sprzęt: R6 RJ15
Imie: Michał
Lokalizacja: Białystok
Panowie wiem, że temat już się przewijał wielokrotnie, ale po przeczytaniu mnóstwa postów dalej jestem w kropce.
Zastanawiam się nad dwoma typami:
Bolek i Lolek -
http://allegro.pl/crash-pady-pads-slide ... 91122.html
czy markowe
http://allegro.pl/crash-pady-womet-tech ... 80134.html

Jedni mają dobre zdanie o markowych inni wręcz przeciwnie, że lepiej spisały się zwykłe.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Crashpady do RJ15 - markowe czy "Bolek i Lolek"
PostNapisane: 22 sie 2017, o 10:42 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2017, o 12:43
Posty: 39
Sprzęt: Yamaha R6 rj11 Raven
Imie: Daniel
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Temat zależy od kwestii ile masz kasy. Bo jeśli możesz śmiało sobie kupić Womet tech -y to je zakup bo jeśli zaoszczędzisz to przy szlifie na "bolkach" możesz więcej wydać niż zakup markowych padów.Ja bez zastanowienia zmieniłem w Yamaszy crash pady a miałem przy kupię właśnie owe bolki i chciałem je zmienić tez ze względów estetycznych. Myślałem o Womet ale ostatecznie kupiłem CSP i polecam.Są masywne i ładnie wyglądają na moto wręcz sprawiają wrażenie, ze zdadzą egzamin gdy niestety coś nie tak się zdarzy i moto się położy. No i miałem szlifa przy 30 km/h (nierówność drogi, gwałtowna reakcja i koło łatwo się zblokowalo i sekunda i leżę i sunę...) pierwsza myśl ja pier... co z moto bo ja oczywiście wstaje i przechodzeń pyta się czy Ok a ja jeszcze wlurzony po co pyta i lepiej niech moto mi pomoże mi podnieść bo ja nie mogę patrzeć jak leży :) I chwila praawdy bo ja już mam wizje jak cały bok zarysowany i wszystko co się dbało straciło się a tu patrzę i nic. Crash starty i wydech lekko bo nie mam tylnych setów i nie miało gdzie się zblokować i poszło na wydech.Poza crashem i wydechem lakier i ogólnie moto jak było tak zostało i szczęście, ze nic więcej wiec pad zdał egzaminw tej sytuacji. W tej sytuacji co pooponujesz bierz Womety. Albo inne tylko coś markowego gdzie masz pewność, ze crash jest cały a nie jak bolki tylko "wyglądają" a o ochronie nie maja pojęcia.


Załączniki:
IMG_1640.JPG
IMG_1640.JPG [ 1005.04 KiB | Przeglądane 2968 razy ]
Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Crashpady do RJ15 - markowe czy "Bolek i Lolek"
PostNapisane: 22 sie 2017, o 18:02 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 maja 2017, o 20:21
Posty: 261
Sprzęt: Speed Triple RS 1050
Imie: Michał
Lokalizacja: Kraków
Ja też mam nie oryginalne jakieś śmieszne. I będę wymieniał na WOMET albo CSP. 299 zł nie majątek a potem szukać części, malować itp ....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Crashpady do RJ15 - markowe czy "Bolek i Lolek"
PostNapisane: 22 sie 2017, o 19:21 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sie 2017, o 08:44
Posty: 49
Sprzęt: R6 RJ15
Imie: Michał
Lokalizacja: Białystok
...i to jest konkretna odpowiedź. Dzięki Panowie. Zdecyduję się na CSP. Cena przystępna a jak widać po fotkach dały radę. Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Crashpady do RJ15 - markowe czy "Bolek i Lolek"
PostNapisane: 22 sie 2017, o 22:30 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2017, o 12:43
Posty: 39
Sprzęt: Yamaha R6 rj11 Raven
Imie: Daniel
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
kefiR6 napisał(a):
...i to jest konkretna odpowiedź. Dzięki Panowie. Zdecyduję się na CSP. Cena przystępna a jak widać po fotkach dały radę. Pozdrawiam.


Nie w każdym szlifie mogą dać radę wiadomo. Wszystko zależy też jak moto położymy, prędkość, podłoże i wiele innych czynników a głównie szczęście ale jeśli chodzi o jakość to są spoko i jeszcze jedno jak zamówisz to przyślą Ci z takimi alu tulejkami i oryginalne są dość długie i za mocno wg mnie wystają z R6 ale może wtedy bardziej chronią :D ja w swoim przypadku skróciłem te tulejki by bliżej były owiewek przytulone i wpasowują się bardziej w tło :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

cron
Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1