Teraz jest 2 maja 2024, o 22:27

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Noszę się z zamiarem zmiany moto ale....
PostNapisane: 23 wrz 2010, o 11:12 
Dzięki panowie za odpowiedzi ale nie cieszy mnie to co piszecie bo chciałem kontynuować jazdę na R1 a ogólnie lubię mocne doły, bo właśnie największą one role grają w codziennej jeździe nie wszędzie da się naginać poza 250 to nie Niemcy, choć jeżdżąc z Niemcami zauważyłem ze mało osób lata właśnie na R1 RN12 i 19 prawie same K6. Dokładać kasę do tego co jedzie gorzej od mojej albo trza to kręcić nie wiadomo jak żeby jechało to mi się to nie widzi choć wyglądem jest jak dla mnie numer 1 a RN22 to już nie moja półka za małe fundusze...


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Noszę się z zamiarem zmiany moto ale....
PostNapisane: 23 wrz 2010, o 11:17 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 mar 2010, o 23:11
Posty: 189
Sprzęt: r1
Imie: Jacek
najlepiej ustaw sie z kims kto ma ten model, przejedz sie i sam ocen czy Ci pasuje ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Noszę się z zamiarem zmiany moto ale....
PostNapisane: 23 wrz 2010, o 11:35 
Ustawił bym się ale nikt takiego nie ma w mojej okolicy ani z znajomych


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Noszę się z zamiarem zmiany moto ale....
PostNapisane: 23 wrz 2010, o 12:22 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2010, o 21:04
Posty: 203
Lokalizacja: SI-SH-SK
Sprzęt: R1
Imie: Gosia
To może V-ke np. Ducati 1098 , to ciągnie od dołu i to ładnie :-)

_________________
A w sercu wyryte, tych 6 magicznych liter i kamertonów znak , co przysłania cały świat.....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Noszę się z zamiarem zmiany moto ale....
PostNapisane: 23 wrz 2010, o 18:31 
Dokładnie ciągnie i ten wygląd oblukałem ten model i to ładnie ale finansowo jestem zablokowany nie ta półka cenowa


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Noszę się z zamiarem zmiany moto ale....
PostNapisane: 25 wrz 2010, o 18:02 
Offline
pochłaniacz winkli
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2010, o 20:54
Posty: 622
Lokalizacja: Wrzesnia,WLKP
Sprzęt: YZF R1 Rn09
Imie: Piotr
jezdziłem Rn12 fakt dołu brak... zawsze mozesz poczekać i dozbierac do Rn22 natomiast propozycja Twetty Ducati... no cóż ani tutaj pieniadze te a już napewno motocykl się do codziennej jazdy nie nadaje...

_________________
Lewy pas i gaz, przednie koło w górze nie daj się wyprzedzić furze:)))


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Noszę się z zamiarem zmiany moto ale....
PostNapisane: 26 wrz 2010, o 02:35 
Jeżeli chodzi o rn12 to dół generalnie jest średni, kultura pracy silnika przy dole też ma wiele do życzenia, jazda po mieście przy niskim zakresie też mało przyjemna i mocno się grzeje tylko ze do cholery to nie jest turysta! rn12 to 5 zaworów na cylinder, potem wycofana się już tej koncepcji. Po mimo tego, że moto mało przyjemnie jeździ w ruchu miejskim to w pełni potrafi to zrekompensować przy górnym zakresie obrotów - torpeda i tyle. Silnik jest bardzo delikatny i potrafi nie wybaczyć zbyt późnej wymiany oleju, odkręcania na zimnym silniku itp. łatwo załatwić panewki... Prowadzenie rn12 to jak jazda na rowerze, moto łatwo się składa jest dobrze wyważone i bardzo lekkie. Może i siedzi się ciągle na baku ale to dlatego, że motocykl jest dość ładnie "wycięty w talii" jak dla mnie to zaleta, że nie siedzisz jak na beczce. Musisz się przejechać bo ilu osób spytasz tyle opinii usłyszysz.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Noszę się z zamiarem zmiany moto ale....
PostNapisane: 26 wrz 2010, o 15:04 
bez jaj, sprzeglo stuka wszedzie, w gixxie tez, w hondzie rowniez :roll:
a kazde moto inne, jednemu lepiej sie jezdzi suka, innemu gra na forepiania, a jeszcze inny jest zakochany w gej-hondzie. chociazby wzrost i rozmiary kierowcy maja tu znaczenie, nie kazdy sie wpasuje w dana pozycje :roll: a moc to nie wszystko... z reszta jak kierowca pizda to i tak jego 300konna rn666 jest oblatywana przez zwykla 600, a tak jest baardzo czesto 8-)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Noszę się z zamiarem zmiany moto ale....
PostNapisane: 27 wrz 2010, o 09:02 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2010, o 21:04
Posty: 203
Lokalizacja: SI-SH-SK
Sprzęt: R1
Imie: Gosia
A tak swoją drogą R1 to motocykl sportowy wiec nie wymagajcie żeby sportowa rzędówka jeździła bóg wie jak na niskich obrotach :-).

_________________
A w sercu wyryte, tych 6 magicznych liter i kamertonów znak , co przysłania cały świat.....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Noszę się z zamiarem zmiany moto ale....
PostNapisane: 27 wrz 2010, o 11:58 
Tweety napisał(a):
A tak swoją drogą R1 to motocykl sportowy wiec nie wymagajcie żeby sportowa rzędówka jeździła bóg wie jak na niskich obrotach :-).


Alleluja Tweety :) nareszcie ktoś to stwierdził tak jak trzeba:) jeśli ktoś nie umie operować skrzynią tak jak się powinno w sporcie to niech wsiada na turystę...kolego jeśli chcesz zmieniać sprzęta...to musisz po prostu się na nim czuć...to wszystko...a moim zdaniem każda R1 ma coś dobrego w sobie. pozdr...P.S. jeśli ktoś chce jeszcze coś dodać koledze...to proszę nie piszcie o "dole" ...temat wyczerpany... ;)


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1