Teraz jest 27 kwi 2024, o 20:02

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Moja staruszka :)
PostNapisane: 19 sty 2010, o 21:18 
Ja jeszcze ciągle się uczę latać na takim moto.To mój pierwszy poważny sprzęt więc pierwszy sezon to nauka i jeszcze raz nauka.Staram się odkręcać z głową.W kwietniu zginął mi kumpel a on był dobrym kierownikiem :( :( :( . Koleś wymusił mu pierwszeństwa. I czasem jest tak ,że mimo iż jesteśmy dobrymi kierowcami to zawsze znajdzie się ktoś kto pomoże nam zejść z tego świata .Na drogach ciągle jesteśmy miejszością i jesteśmy uważani za tych gorszych :(


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Moja staruszka :)
PostNapisane: 19 sty 2010, o 21:29 
Cooken napisał(a):
Ja jeszcze ciągle się uczę latać na takim moto.To mój pierwszy poważny sprzęt więc pierwszy sezon to nauka i jeszcze raz nauka.Staram się odkręcać z głową.W kwietniu zginął mi kumpel a on był dobrym kierownikiem :( :( :( . Koleś wymusił mu pierwszeństwa. I czasem jest tak ,że mimo iż jesteśmy dobrymi kierowcami to zawsze znajdzie się ktoś kto pomoże nam zejść z tego świata .Na drogach ciągle jesteśmy miejszością i jesteśmy uważani za tych gorszych :(



zgadza się jazda na motocyklu to jak zaminowany poligon, uwierz mi że gdybyś kupił GSa 500 pojeździł nim chociaż z sezon a potem wsiadł na RJ03 to byś szybciej ogarniał.... ale kupiłeś co chciałeś szanuję...


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Moja staruszka :)
PostNapisane: 19 sty 2010, o 21:36 
Źle mnie zrozumiałeś:)Ja kontakt z moto mam od dziecka :) W wieku 15stu at upalałem edkę 251,i jeszcze kilka innych :D Chodziło mi o to,że to mój pierwszy przecinak :)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Moja staruszka :)
PostNapisane: 19 sty 2010, o 21:58 
Cooken napisał(a):
Źle mnie zrozumiałeś:)Ja kontakt z moto mam od dziecka :) W wieku 15stu at upalałem edkę 251,i jeszcze kilka innych :D Chodziło mi o to,że to mój pierwszy przecinak :)



czyli jeździć umiesz :mrgreen:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Moja staruszka :)
PostNapisane: 19 sty 2010, o 21:59 
Hehe nie mnie oceniać :D Staram się :)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Moja staruszka :)
PostNapisane: 19 sty 2010, o 22:09 
Cooken napisał(a):
Hehe nie mnie oceniać :D Staram się :)


a komu jak nie tobie, zerknij na swoja tylną oponę i odpowiedź od razu uzyskasz...


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Moja staruszka :)
PostNapisane: 19 sty 2010, o 22:11 
No w pełni jeszcze jej nie zamykam ale z winkla na winkiel jest coraz lepiej.Nie jestem mistrzem prostej staram się latać jak najszybciej po różnych zakrętach :)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Moja staruszka :)
PostNapisane: 19 sty 2010, o 22:24 
Offline
pochłaniacz winkli
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2010, o 20:54
Posty: 622
Lokalizacja: Wrzesnia,WLKP
Sprzęt: YZF R1 Rn09
Imie: Piotr
moto ładny i nie mów staruszka bo się moja obrazi a niejednego młodzika opierdzieli jeszcze:))) a ja tam nie umiem jeszcze jeździć i dopiero sie ucze a Diablicy się boję:/

_________________
Lewy pas i gaz, przednie koło w górze nie daj się wyprzedzić furze:)))


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Moja staruszka :)
PostNapisane: 19 sty 2010, o 22:26 
oto chodzi w tego typu motocyklach... mam gdzieś foto swoich gum może coś zapodam....


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Moja staruszka :)
PostNapisane: 19 sty 2010, o 22:29 
Offline
pochłaniacz winkli
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2010, o 20:54
Posty: 622
Lokalizacja: Wrzesnia,WLKP
Sprzęt: YZF R1 Rn09
Imie: Piotr
jakby estakady autostradowe były wszędzie to bym środka nie uzywał:P a zreszta ja tam się skladać nie umiem:)

_________________
Lewy pas i gaz, przednie koło w górze nie daj się wyprzedzić furze:)))


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1