Teraz jest 28 kwi 2024, o 16:06

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Moja staruszka :)
PostNapisane: 19 sty 2010, o 18:33 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2010, o 16:45
Posty: 455
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: YZF R6
Imie: Piotr
YZF R1 napisał(a):
Mahomet mi się wydaje ze jak jest w środku żarówka pomarańczowa to świeci OK... inaczej jest z ledami świecą bardzo mocno, zobacz ja mam biały klosz i pomarańczowe ledy i chyba świecą dość dobrze :?:

Ledy tak ale jak jest zwykła pomarańczowa żarówa to lepiej widać gdy jest klosz pomarańczowy mam rację :?:

_________________
http://www.arachnea.org/
"Przeciwko kur**twu i upadkowi zasad !!!"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Moja staruszka :)
PostNapisane: 19 sty 2010, o 18:37 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2010, o 19:15
Posty: 145
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: R1
Imie: Jarek
YZF R1 napisał(a):
Jarson a czy my oby mówimy o tym samym ja mówiąc szpadel mam na myśli to:

rzeczywiście myślałem o czymś innym :o
ale co się uśmiałem to moje :P
chociaż prawdę mówiąc to prawdziwy "szpadel" to jest dopiero w modelu 2009, te w poprzednich modelach to wystarczyło w zasadzie lekko przyciąć i zmienić kierunki...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=M1IZObuZ1iU


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Moja staruszka :)
PostNapisane: 19 sty 2010, o 19:01 
Zgadza się Jarson... a tak BTW to termin "szpadel" jest dość znany.... :mrgreen:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Moja staruszka :)
PostNapisane: 19 sty 2010, o 19:09 
Zapomniałem o tym określeniu - "szpadel". Jest świetne i do teraz jak to słyszę chce mi się śmiać.

A wracając do tematu, motorek pirwsza klasa, czyściutki i zadbany a o to właśnie w tym chodzi. Może i staruszka ale swoje potrafi, niejednego młodego jeszcze objedzie ;)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Moja staruszka :)
PostNapisane: 19 sty 2010, o 19:11 
TYSON dobrze, mówi nie motocykl się liczy tylko Rajder... jak brzmi takie pewne przysłowie "lepszy GS z doświadczeniem niż amator na R1".... :mrgreen:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Moja staruszka :)
PostNapisane: 19 sty 2010, o 19:19 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2010, o 19:15
Posty: 145
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: R1
Imie: Jarek
YZF R1 napisał(a):
TYSON dobrze, mówi nie motocykl się liczy tylko Rajder... jak brzmi takie pewne przysłowie "lepszy GS z doświadczeniem niż amator na R1".... :mrgreen:

coś w tym jest ... chociaż wszystko zależy od tego czy motonita ma poukładane w głowie ...
osobiście znam 2 osoby, które kupiły sobie tysiące jako pierwszy motocykl i wręcz od razu jeźdżą "jak starzy", a ten, który kupił sobie horneta 600 już nie ma śledziony :( bo miał "przygodę"

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=M1IZObuZ1iU


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Moja staruszka :)
PostNapisane: 19 sty 2010, o 19:43 
YZF R1 napisał(a):
"lepszy GS z doświadczeniem niż amator na R1".... :mrgreen:

Taka jest prawda, często się z tym spotykam.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Moja staruszka :)
PostNapisane: 19 sty 2010, o 19:46 
Jarson to kwestia pokolenia również, kiedyś ludzie zaczynali od małych motocykli tez trzeba wziąć pod uwagę że i czasy inne były ja zaczynałem od rozklekotanej WSK 175 za kasę uzbieraną uciułaną... i powoli od 8 klasy podstawowej się uczyłem... i zapewne wielu z was podobną ma historię, dziś sytuacja młodych motocyklistów, bo i ich trzeba nazwać motocyklistami mają motocykl jeżdżą na nim to sa motocyklistami z punktu prawa ruchu drogowego, wygląda inaczej dziś jak nie masz minimum 600 i 120 koni to nie masz się co pokazywać kolegom!!! a to że ledwie umieją biegi zmieniać a tylna guma wygląda tak że jest tylko pasek po środku wydarty to już dla niech nie jest śmieszne.... dziś dla młodych ważny jest RESPECT W ŚRÓD KOLEGÓW. a nie to jakim jesteś rajderem. Zawsze z takich szydziłem drwiłem i naśmiewałem się i zawsze będę miał takie podejście, dziś jak kupisz 125 na początek to jesteś lamerem, dlatego STUNT tak bardzo podoba się młodym ludziom bo mogą się pokazać i zebrać oklaski i niech lepiej na parkingu pokazują że potrafią jeździć na baku na głowie czy na rzęsach, niż na autostradzie osiągając bardzo wysokie prędkości. choć tematu stuntu nie poruszam każdy jeździ jak chce ja stuntu nie lubię i nie polubię... :lol: kiedyś lecąc nocą po Wawie zobaczyłem ze jakiś koleś dość niewielkich gabarytów ciśnie za mną na 1000RR więc stwierdziłem lece dalej i w palnik kolo zginął gdzieś po pewnym czasie ale na światłach podjeżdża do mnie uchyla kask i mówi "simka ostro zapie...asz" a ja na to po to kupiłem taki motocykl gdybym nie chciał zapier...ac to bym kupił Drag Stara. a młody do mnie długo latasz ja do niego no troszkę, a on do mnie mi na osiemnastkę rodzice kupili ze stanów 1000rr a ja do niego łał to masz mądrych rodziców, a on do mnie głupi śmiech i mówi to co łapiemy się na zielonym a ja do niego a powiedz mi czemu ci się nogi trzęsą po tej jeździe za mną, chcesz sie złapać jesteś pewien? nic nie powiedział zamknął kask i pojechał w swoją stronę... i tak to wygląda na prostej 200 na zakręcie 50... pozdrawiam młodych na ciężkich sprzętach mam nadzieje że rodzice nei mają kolejnego miejsca do obskoczenia 11 listopada... :roll:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Moja staruszka :)
PostNapisane: 19 sty 2010, o 20:18 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2010, o 19:15
Posty: 145
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: R1
Imie: Jarek
Szczera prawda... też jestem za stopniowaniem prawa jazdy tak, aby młody musiał przejść wszystkie "szczeble"
Ale czasem jest też tak, że ci "starzy" wręcz podpuszczają młodego; co nie dasz za nami rady? Przecież masz tysiąca! I ten młody, "postawiony pod ścianą" stara się jak może, by mieć "poważanie". Nie zawsze te starania kończą się dobrze ...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=M1IZObuZ1iU


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Moja staruszka :)
PostNapisane: 19 sty 2010, o 20:27 
dokładnie... nie jest to hobby, pasja itd dla głupoli... ;)


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1