Teraz jest 3 maja 2024, o 08:31

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: klamki czy sa jakies róznice?
PostNapisane: 27 lut 2012, o 14:33 
Witam mam pytanie odnośnie klamek do r1 rn04 chce je zmienić na titaxy lecz klamka od sprzęgła jest fabryczna a pompa hamulcowa zmieniona jest na promieniowa od nowszego modelu erlana chyba z 2004 roku chciałbym wiedzieć czy klamki sprzęgła i uchwyty do nich z nowszych modeli są takie same jak w r1 z 2001 roku? Patrząc po zdjęciach wydaja się takie same ale pewności nie mam a w salonie Yamahy sami nie wiedzą.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: klamki czy sa jakies róznice?
PostNapisane: 27 lut 2012, o 19:01 
wrzucam zdjęcie pompy jeśli ktoś mógłby określić z którego modelu r1 faktycznie jest pompa z taka średnicą tłoczka byłbym wdzięczny


Załączniki:
Zdjęcie0008.jpg
Zdjęcie0008.jpg [ 240.87 KiB | Przeglądane 2494 razy ]
Góra
  
 
 Tytuł: Re: klamki czy sa jakies róznice?
PostNapisane: 27 lut 2012, o 23:58 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2010, o 13:51
Posty: 1248
Lokalizacja: piwniczna
Sprzęt: r1
Imie: darek
wyglada jak z rn12,jutro moglbym dokladniej sprawdzic, klamki z rn12 nie pasuja do rn04


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: klamki czy sa jakies róznice?
PostNapisane: 28 lut 2012, o 19:59 
Patrząc po allegro sprzęgłowe są takie same od 98 do 07 różnią się tylko klamki hamulca bo od 2004 zamontowali radialne taka właśnie założyłem tylko nie wiem który to może być rok wydaje mi się że 04-06 bo w 07 tłoczek jest chyba 18 ale nie jestem pewny a tym bardziej nie chce wydać kasy na klamki które nie będą pasować choć patrząc po aukcjach zwykłe klamki hamulcowe od 04 pasują i do 07 i jeśli te sprzęgłowe niczym się nie różnią to by nie było problemu a tak to takie kupowanie w ciemno trochę.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: klamki czy sa jakies róznice?
PostNapisane: 28 lut 2012, o 21:36 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2010, o 10:45
Posty: 55
Sprzęt: RyJeden
Imie: ernest
sam zmieniałeś pompę czy już taką kupiłeś?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: klamki czy sa jakies róznice?
PostNapisane: 28 lut 2012, o 21:53 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2010, o 13:51
Posty: 1248
Lokalizacja: piwniczna
Sprzęt: r1
Imie: darek
to jest chyba ta sama pompa.ja montowali w rocznikach 04-08 kupijac komplet klamek do rn04 jedna ci napewno nie bedzie pasowac


Załączniki:
P1110578.JPG
P1110578.JPG [ 168.7 KiB | Przeglądane 2445 razy ]
Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: klamki czy sa jakies róznice?
PostNapisane: 29 lut 2012, o 19:42 
Dokładnie to ta sama pompa dzięki wielkie za foto . Sam ją zmieniałem bo oryginalna pękła na uchwycie klamki po glebie pierwszego właściciela a z uwagi ze myślałem o sportowej pompie to wymieniłem na radialną miała być brembowska rcs 19 ale wiadomo cena, a ta była 3 razy tańsza a hamowanie i wyczucie o niebo lepsze niż oryginał. Na ogłoszeniu koleś napisał ze jest z 07 roku ale jednak jest starsza. Zamówię do rn 12 i będzie gitara.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: klamki czy sa jakies róznice?
PostNapisane: 29 lut 2012, o 19:53 
Jeśli zamówię komplet do rn 12 będzie pasować tylko do pompy a do sprzęgła już nie? Patrząc po pierwszych lepszych aukcjach np: http://allegro.pl/klamka-dzwignia-sprze ... 97194.html lub w sklepie http://www.moto-akcesoria.pl/sportowa-k ... zs,p,36950 nie powinno być problemu chyba ze dotyczy to zwykłych klamek? Czy te sportowe mogą się różnic jakimiś detalami?


Góra
  
 
 Tytuł: Re: klamki czy sa jakies róznice?
PostNapisane: 29 lut 2012, o 20:47 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2010, o 13:51
Posty: 1248
Lokalizacja: piwniczna
Sprzęt: r1
Imie: darek
te sportowe chyba sie troche roznia.kupijac komplet klamek do rn12 klamka sprzegla nie powinna ci pasowac,ale mam pomysl.posiadam sportowe klamki zapasowe do rn12,moglbym ci je wyslac,przymierzylbys i widzialbys co i jak.po takiej przymiarce wiedzialbys jakie ewentualnie brac i jakie podejda a jakie nie ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: klamki czy sa jakies róznice?
PostNapisane: 29 lut 2012, o 21:25 
Jeżeli nie sprawiło by to Tobie problemu to chętnie skorzystam. Zadzwonie jutro jeszcze do titaxa i się zapytam może będą się orientować czy to zadziała i dam znać. Te klamki to tez titaxy? Jak przypasują to może będziesz chciał się ich pozbyć w dobrej cenie? :D


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1