Teraz jest 30 kwi 2024, o 21:47

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jaki uklad wydechowy do Rn12 ?
PostNapisane: 19 lut 2011, o 00:58 
Miałem te wydechy w rn19 i potwierdzam robi to straszną robotę .
tutaj link do producenta tych wydechów http://www.aandrmotorsport.com/store/index.php,

Teraz mam zamówione do swojej rn 22 :lol: 129$ .
filmy przed i po montażu :

przed http://www.youtube.com/watch?v=JGPWaxcP ... re=related
i
po http://www.youtube.com/watch?v=OVW5ZKIj ... er&list=UL

a teraz rn19 , 99$ :lol:

przed http://www.youtube.com/watch?v=YjB9oqhNA6g
i
po http://www.youtube.com/watch?v=t3wKYgE3 ... re=related

Są warte , a właścicielom yoshi czy akrapa daja wiele do zastanowienia :D


Ostatnio edytowano 19 lut 2011, o 10:59 przez Vdoo, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł: Re: Jaki uklad wydechowy do Rn12 ?
PostNapisane: 19 lut 2011, o 10:37 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2011, o 19:40
Posty: 237
Lokalizacja: FZ
Sprzęt: RN12
Imie: Emil
Daje tylko tyle do myslenia ze roznica w cenie jest ogromna. Miedzy wkladami a akcesoryjnym wydechem. W dzwieku roznicy nie ma bynajmniej dla mnie zas w wygladzie jest ogromna :lol: Akcesoryjny wydech vs. wypruta seria.. Wybieram ta pierwsza opcje :)

link do mojej po zalozeniu Yoshimury :)

http://www.youtube.com/user/przemred#p/u/3/_wneuy768hQ

_________________
Bo na luzie trzeba zyc.. A nie jezdzic..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Jaki uklad wydechowy do Rn12 ?
PostNapisane: 19 lut 2011, o 10:55 
Grelo napisał(a):
Daje tylko tyle do myslenia ze roznica w cenie jest ogromna.


I oto tu chyba chodzi , perfekcyjnie dobrałeś słowo OGROMNA .
Wiesz ja ze swojej strony , oczywiście też bym wolał yoshi , lecz nie widzę sensu za tę kasę pakować końcówki , które to poza wyglądem i +5 do lansu nic mi nie dają .
Różnicę miedzy jak to nazwałeś złośliwie wyprutą serią , wolę przeznaczyć na serwis czy nowe opony .

Ps. co innego jeśli to pełen układ wydechowy , kolektor , Y-pipe , końcówki to pełen szacun , a tak jak na początku napisałem szkoda prądu .

Aaa i zwróć proszę jeszcze uwagę na wagę tych wyprutych seryjnych , one nic nie ważą :lol:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Jaki uklad wydechowy do Rn12 ?
PostNapisane: 19 lut 2011, o 11:13 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2011, o 19:40
Posty: 237
Lokalizacja: FZ
Sprzęt: RN12
Imie: Emil
Same koncowki to nie jest jak to zlosliwie nazwales +5 do lansu tylko polowa sukcesu bo plan jest dolozenia kompletnego dolotu rowniez Yoshimury. Ty zas jezeli przerobisz serie to tak tez pozostawisz :)

Odcinam sie od tematu bo nie chce sie klocic, licytowac..

_________________
Bo na luzie trzeba zyc.. A nie jezdzic..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Jaki uklad wydechowy do Rn12 ?
PostNapisane: 19 lut 2011, o 11:37 
Grelo napisał(a):
Same koncowki to nie jest jak to zlosliwie nazwales +5 do lansu tylko polowa sukcesu bo plan jest dolozenia kompletnego dolotu rowniez Yoshimury. Ty zas jezeli przerobisz serie to tak tez pozostawisz :)

Odcinam sie od tematu bo nie chce sie klocic, licytowac..



Oki , nie jest moim celem ani złośliwość ani tym bardziej licytacja , aczkolwiek idąć Twoim tokiem rozumowania jest to droga do pełnego pro wydechu i jestem to w stanie zrozumieć .
Czy posiadasz taki pełny układ wydechowy Yoshi ? Bo ja nie widzę sensu dokładania pełnego wydechu tak jak jest u Ciebie do rn12? jak się nie mylę , no chyba że sprzęt będziesz użytkował dozgonnie lub stać Cie na takie czy inne inwestycje .
Ja ze swojej strony doprecyzuje , jak bym miał inwestować w wydech ( pełen) 12 tyś zł to zmienił bym moto na nowsze ( lecz w moim przypadku dopiero nowszy model będzie podobno w 2012 , a plotki jakie zasłyszałem są takie , iż tylko trakcja będzie dołożona do modelu rn22 i troszkę inne malowania ) .
Następnie ilu jest Userów tu na forum co mają pełne pro układy wydechowe ?


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Jaki uklad wydechowy do Rn12 ?
PostNapisane: 19 lut 2011, o 11:53 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2011, o 19:40
Posty: 237
Lokalizacja: FZ
Sprzęt: RN12
Imie: Emil
Sprzeta nie planuje narazie zmieniac. A chcialbym wyciagnac z niego pelna moc :) Znalazlem na ebay`u kilka dolotow yoshimury (kolektory, decat). Ceny sa satysfakcjonujace. Wole dolozyc kilka zl do tego sprzeta niz zmienic na nowszy ale goly :P Za dwa sezony moze i RN22 choc bmw 1000RR jest rownie zacna :D

_________________
Bo na luzie trzeba zyc.. A nie jezdzic..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Jaki uklad wydechowy do Rn12 ?
PostNapisane: 19 lut 2011, o 13:56 
Grelo , widzisz jednak można w sposób kulturalny jak i na spokojnie toczyć na forum merytoryczne wymiany zdań , ten EOT z Twojej strony niepotrzebny był :twisted:

Natomiast , jesli masz rzeczywiście zmienić cały układ to mi sie to też podoba , lecz ja podchodze do tego bardzo sceptycznie bo to plany , a do realizacji jeszcze bardzo daleko o ile ona nastąpi .

Jeśli chodzi o zmianę sprzeta , szczerze polecam rn22 , jest to troszkę inna bajka , choćby w porównaniu z b.dobrą jednostka rn19 .
Widzisz , pewnie jak bym miał jeżdzić tak jak Ty przed dłuższy okres czasu jednym motongiem , to również bym dołożył cały okład wydechowy , lecz pakować w moim przypadku do każdego konia cały układ mi się nie widzi , ponieważ jak wychodzi nowy model to go zmieniam .
Natomiast , tez nie do końca zgadzam się z Twoja koncepcją zmiany wydechu by uzyskać więcej mocy itd. Naprawdę wykorzystujesz 100% możliwości tego motocykla , że zaczynasz odczuwać niedosyt ? Ciężko mi w to uwierzyć tak szczerze , ale nie znam Ciebie i nie wiem co sobą reprezentujesz stąd moje pytanie do Ciebie .
Ja na przykład chciał bym KIEDYŚ dojść do poziomu wykorzystania rn22 na poziomie 75% i będę wtedy spełniony . A wydechy , przepraszam końcówki robię tylko po to by ten motor słyszeć , bo już parę razy się naciełem .

Zauważ również , iż wiele osób montuje/doposaża motory w PCIII , a tak naprawdę nie ogarniają motocykla możliwości w 50 % , dziwne ale prawdziwe bo niby im brakuje :lol:
zresztą temat rzeka , a uwierz mi wiem co mówię .

Pozdro

ps. jeśli jesteś chętny to w kwietniu jedziemy na tor do brna , wyjazd 3 dniowy z zawodnikiem SUPERSTOCK 1000 , byłem zawodnikiem Dialog Telecom w pucharze Yamaha Cup Marcinem Dąbrowskim zresztą byłym wicemistrzem polski .
Istnieje możliwość nauki jazdy na torze , wykłady plus praktyka , strojenie zawieszenia pod siebie i td. Jak coś to proszę o kontak gg


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Jaki uklad wydechowy do Rn12 ?
PostNapisane: 19 lut 2011, o 14:28 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2010, o 13:51
Posty: 1248
Lokalizacja: piwniczna
Sprzęt: r1
Imie: darek
zdadzam sie z voodo w 10000% przeplacac 2tys za same koncowki dla wygladu to smiech.pozatym smiem stwierdzic ze niejeden na torze zwykla 600 mnie i niejednemu z was by dokopal ;) wiec szukanie wiecej mocy w r1dla zwyklego szaraka jest niepotrzebne,malo tego,do jazdy ulicznej rowniez 600ccm w spotcie jest tez wystarczajaco duzo


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Jaki uklad wydechowy do Rn12 ?
PostNapisane: 20 lut 2011, o 12:43 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2011, o 19:40
Posty: 237
Lokalizacja: FZ
Sprzęt: RN12
Imie: Emil
Jak zawsze zdania sa podzielone :)

Odnosnie wykorzystywanie mocy WYDAJE mi sie ze wyczerpuje ja dostatecznie na tyle zeby mozna bylo ja troche podniesc. Nie jestem mistrzem prostej ale to juz temat na technike jazdy..

Zawsze inwestuje w sprzeta by bylo w nim to czego sobie zycze i w wygladzie i w mocy. Taki juz jestem :)

DarekR1 porownanie z 600 jest tu nie na mijescu bo nie o to sie temat toczy. Oczywistym jest ze zawodnik ktory gania zawodowo moze objechac 600`tka wyzsze pojemnosci.


Vdoo dziekuje za propozycje lecz w moim przypadku ciezko cos zaplanowac z dwu miesiecznym wyprzedzeniem. Niebawem zglosze sie po szczegolowe info :)

Pzdr

_________________
Bo na luzie trzeba zyc.. A nie jezdzic..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Jaki uklad wydechowy do Rn12 ?
PostNapisane: 2 kwi 2011, o 00:31 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 gru 2010, o 19:41
Posty: 209
Lokalizacja: Slask
Sprzęt: Rn22
Imie: RR_MM
Czy da sie jakos wybebeszyc ori tłumiki? Czy moze lepiej kupic te wkłady?

http://www.tobefast.com/07-08-r1-racing ... 15843.html

_________________
Rn09-Rn12-Rn22

--->> M3-R1 <<---


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1