Teraz jest 17 maja 2024, o 11:56

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Yamaha YZF R6 2010 - Dźwignia sprzęgła i hamulca Puig
PostNapisane: 11 sty 2013, o 14:37 
witam wszystkich znalazłem taką ofertę

http://www.puig.pl/dzwignie_sprzegla_i_ ... p2414.html

1. zastanawiam sie czy te złote klamki będą pasowały do mojego motocykla. malowanie czarno złote. nie chce aby okazało się że klamki są np. zółte

2. producent pisze ze w zestawie jest sama klamka bez mocowania czy orientuje sie ktoś czy moje oryginalne mocowanie nie będzie pasowało do tych klamek? (domyślam się że Puig mógł wymyślić mocowanie tylko i wyłącznie dla swoich klamek ale nie jestem pewien może ktoś pomóc w tym temacie)

3. czy sama oferta jest atrakcyjna cenowo? wiem że sa również oferty z chin ale znajomy skorzystał i kolor kompletnie mu wyblakł i teraz wygląda to okropnie.

4. przykładowo musiałbym wydać 110+110zł prawa i lewa strona hamulec i sprzęgło oraz 80+80zł za mocowania prawa lewa strona. czyli razem 380zł wiec nie mało i nie dużo a jak waszym zdaniem?


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Yamaha YZF R6 2010 - Dźwignia sprzęgła i hamulca Puig
PostNapisane: 11 sty 2013, o 16:01 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2012, o 11:43
Posty: 478
Sprzęt: r6
Imie: Iskra
Lokalizacja: Lipno
witam ja zamówiłem sobie taki zestaw do mojej r6 z rabatem kolegi kosztuje mnie nie 450 a taniej z tym że biorę te łamane. Pokaż fotkę swojego moto i podyskutujemy czy przypadkiem nie lepiej kupić czarne, ze złotą regulacją. Oryginalne powinny pasować ale nie jestem pewien w 100% Cena nie jest super Legato sprzedaje wom-tech za 279 chyba a to też spoko firma jak na klameczki.
Ewentualnie jak się zdecydujesz to mogę Tobie też zamówić to też byś rabat dostał.
Ja zamówiłem swoje to pod koniec lutego przyjadą dopiero.

_________________
www.chemskor.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha YZF R6 2010 - Dźwignia sprzęgła i hamulca Puig
PostNapisane: 11 sty 2013, o 20:48 
-wydaje się mi że złote klamki sportowe (krótsze) pasowały by idealnie z czarna regulacją a jak według Was

- masz może jakieś foty jak wyglądają te klamki z wom-tech'u i czy za 279 są one składane i czy z mocowaniem czy bez?

-czemu dopiero maja przyjechać te klamki pod koniec lutego, czemu tak długo?


Załączniki:
111.jpg
111.jpg [ 738.8 KiB | Przeglądane 2307 razy ]
Góra
  
 
 Tytuł: Re: Yamaha YZF R6 2010 - Dźwignia sprzęgła i hamulca Puig
PostNapisane: 11 sty 2013, o 21:10 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2012, o 11:43
Posty: 478
Sprzęt: r6
Imie: Iskra
Lokalizacja: Lipno
piękna maszynka;D
wiesz co mi to mój kolega zamawiał, on zamawia jeszcze lampę na tył i coś tam dla siebie i po prostu chcemy że by to w jednej paczce przyszło. A w sumie to nie wiem czy dla mnie nie ma towaru czy dla niego=] i trzeba poczekać na dostawę.

http://moto.allegro.pl/dzwignie-womet-t ... 94827.html

ale się nad tym zastanawiam jeszcze chyba, że mocowanie jest oddzielnie i trzeba dokupić i dorzucić jeszcze parę stówek to sobię odpuszczę

_________________
www.chemskor.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha YZF R6 2010 - Dźwignia sprzęgła i hamulca Puig
PostNapisane: 11 sty 2013, o 22:05 
ze zdjęcia aukcji wygląda to jak by Womet- tech również miał swoje mocowanie które trzeba by było dokupić

a poza tym kolor wygląda bardziej na żółty niż na złoty (ale zawsze mogę się mylić) dla tego fajnie gdyby już ktoś się odezwał i napisał jak się ten kolor ma się do felg czy złotego koloru lagów.

do tego wygląda że womet tech ma regulacje jedynie w kolorze bordowym co w ogóle by nie pasowało do mojego moto

Puig trochę drogie ale chyba pójdę w ich kierunku, pytanie tylko czy klamki łamane czy tez nie. znasz kogoś kto miał może jakiś ślizg i czy warto w to inwestować?


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Yamaha YZF R6 2010 - Dźwignia sprzęgła i hamulca Puig
PostNapisane: 11 sty 2013, o 22:13 
Offline
przyszły mistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2010, o 21:26
Posty: 990
Lokalizacja: TBG
Sprzęt: R1 RN02
Imie: Rafał
moze takie ci sie tez spodobaja ?

http://allegro.pl/sportowe-klamki-yamaha-r1-r6-suzuki-gsxr-honda-cbr-i2929152321.html
i polecam skracane ( ja przynajmniej nie wyobrazam sobie jazdy na innych)
one są anodowane takze kolor nie zejdzie a 1/2 ceny

_________________
Regulamin pkt 16 ZA NIE STOSOWANIE SIE NOWYCH USEROW DO TEGO OD 2012 DAJE BANA NA TYDZIEN I OSTRZEZENIE


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha YZF R6 2010 - Dźwignia sprzęgła i hamulca Puig
PostNapisane: 11 sty 2013, o 22:22 
nie wiem czy mam jakąś zchize z tym kolorem czy tez nie ale na aukcji gold wydaje się mi kolorem żółtym, ale tak jak już pisałem mogę się mylić.

Jaki kolor Ty wybrałeś. mogłbyś wrzucić fote swojego moto jak one wyglądają już założone?


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Yamaha YZF R6 2010 - Dźwignia sprzęgła i hamulca Puig
PostNapisane: 11 sty 2013, o 22:25 
Offline
przyszły mistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2010, o 21:26
Posty: 990
Lokalizacja: TBG
Sprzęt: R1 RN02
Imie: Rafał
ja mam akurat krutkie niebieskie. zaraz popatrze jak znajde jakies foto to wrzuce lub dam ci link

Obrazek

Obrazek

niestety zdjecia nie oddają realnego koloru ale w realu wyglada super

_________________
Regulamin pkt 16 ZA NIE STOSOWANIE SIE NOWYCH USEROW DO TEGO OD 2012 DAJE BANA NA TYDZIEN I OSTRZEZENIE


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha YZF R6 2010 - Dźwignia sprzęgła i hamulca Puig
PostNapisane: 11 sty 2013, o 22:41 
z tego co widzę u Ciebie to jest różnica w kolorze między malowaniem motocykla a klamkami a tego właśnie bym nie chciał. wiadomo żeby mieć idealnie identyczny kolor to musiałbym pobrać próbę z felg i pomalować sobie klamki ale nie mam tutaj takiej możliwości dla tego szukam coś najbliższego mojego koloru.

jeżeli nie znajdę nic co mi na prawdę przypasuje do gustu zawsze pozostaje możliwość neutralnie wziąć i założyć czarne dźwignie ;))) też powinno pasować

dorzuć jakąś fotę jak coś znajdziesz, wielkie dzięki


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Yamaha YZF R6 2010 - Dźwignia sprzęgła i hamulca Puig
PostNapisane: 11 sty 2013, o 22:44 
Offline
przyszły mistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2010, o 21:26
Posty: 990
Lokalizacja: TBG
Sprzęt: R1 RN02
Imie: Rafał
jak nie szczedzisz grosza to na jakims zakladzie ci zabarwią klamki w taki kolor jak chesz

:google: barwienie aluminium / anodowanie

_________________
Regulamin pkt 16 ZA NIE STOSOWANIE SIE NOWYCH USEROW DO TEGO OD 2012 DAJE BANA NA TYDZIEN I OSTRZEZENIE


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1