Teraz jest 14 cze 2024, o 22:14

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: crash pady
PostNapisane: 16 sty 2010, o 14:12 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2010, o 20:43
Posty: 95
Lokalizacja: Limanowa
Sprzęt: r6
Imie: Dawid
jak zrobisz to pokaż je może ja też się skusze ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: crash pady
PostNapisane: 16 sty 2010, o 14:20 
maniek16 napisał(a):
jak zrobisz to pokaż je może ja też się skusze ;)

Spoko tylko nie wiem czy będą pasowały do Twojego modelu.Do 99'02'pasują super :D Kolega Mahomet podpowiedział mi z jakiego materiału je najlepiej wykonać więc moje aluminiowe idą na śmieci zrobię sobie nowe:D Tylko szkoda grawerki z logo R6 :(


Góra
  
 
 Tytuł: Re: crash pady
PostNapisane: 16 sty 2010, o 14:46 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2010, o 20:43
Posty: 95
Lokalizacja: Limanowa
Sprzęt: r6
Imie: Dawid
Cooken napisał(a):
maniek16 napisał(a):
jak zrobisz to pokaż je może ja też się skusze ;)

Spoko tylko nie wiem czy będą pasowały do Twojego modelu.Do 99'02'pasują super :D Kolega Mahomet podpowiedział mi z jakiego materiału je najlepiej wykonać więc moje aluminiowe idą na śmieci zrobię sobie nowe:D Tylko szkoda grawerki z logo R6 :(

wiem wiem ja mam inny montaż ale mając pady co za problem z małymi przeróbkami ;].
ale jakby Ci maszyna się przewróciła to nie ma problemów że coś pęknie na tych aluminiowych padach no ale gleba to już gorzej ;/////


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: crash pady
PostNapisane: 16 sty 2010, o 14:57 
wiem wiem ja mam inny montaż ale mając pady co za problem z małymi przeróbkami ;].
ale jakby Ci maszyna się przewróciła to nie ma problemów że coś pęknie na tych aluminiowych padach no ale gleba to już gorzej ;/////[/quote]
Zrobiłem z aluminium na wzór Suzuki gixxera K4.Tam fabrycznie są aluminiowe.Dlatego pomyślałem,że zrobię tak samo.W sumie podczas konkretnej gleby to nawet crash pad nie pomoże :D Narazie zostaną te aluminiowe a jak znajdę czas w pracy to zrobię nowe


Góra
  
 
 Tytuł: Re: crash pady
PostNapisane: 17 sty 2010, o 14:18 
Tak ode mnie dodam iż Crashe powinny być robione z miękkiego materiału mają się wygiąć a nie pękać jak będą za twarde to się nie wygną i rama ucierpi... :roll:

PS Cooken Crasch nie jest od konkretnych gleb tylko od paciaków... pacniesz na bok i nic sie nie stanie nawet przy szlifie powinny pomóc ale jak już jest dzwonek lub glepa to crasch na niewiele się zda kopsnij fotki tych craschów


Góra
  
 
 Tytuł: Re: crash pady
PostNapisane: 17 sty 2010, o 14:35 
Oczywiście :D jak zrobię fotki to wrzucę.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: crash pady
PostNapisane: 17 sty 2010, o 22:21 
Mahomet napisał(a):
Żeby nie robić reklamy itp.itd. Wysłałem Ci PW.Pozdro. :D

Co do crasch padów to ja kupiłem na alegro za 240 zł orginalne do r6


Góra
  
 
 Tytuł: Re: crash pady
PostNapisane: 17 sty 2010, o 22:50 
ktoś tam coś tam szukał Craschów czerwonych do R6

http://cgi.ebay.pl/Crash-bobbins-Puig-Y ... 3a566189a7

http://images.google.pl/imgres?imgurl=h ... G%26um%3D1

http://images.google.pl/imgres?imgurl=h ... 0%26um%3D1

jeśli podałem Ci nie do R6 to szukaj po producencie i po dystrybutorze na Polskę później. Szerokości jak mawia nasz Admin :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: crash pady
PostNapisane: 18 sty 2010, o 16:45 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2010, o 20:43
Posty: 95
Lokalizacja: Limanowa
Sprzęt: r6
Imie: Dawid
dzięki za pomoc :D kolega Mahomet już mi podrzucił konkretne ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: crash pady
PostNapisane: 22 sty 2010, o 19:05 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sty 2010, o 18:02
Posty: 217
Lokalizacja: małopolskie
Sprzęt: R6 RJ09
Imie: Mateusz
czytam i czytam i widzę że rozpętała się dyskusja z jakiego materiału crashe są lepsze.... ja na swoje wydałem prawie 400zł (Puig) są z jakiegoś plastiku, mega twardego, także i tak nie sądzę by się wygieły przy szlifie, wg mnie zachowają się jak aluminiowe. Kolega w GSR ma też tej firmy, "testował je" i szczeście że przy niedużej prędkości bo pewnie starciłby całe ucho wraz z kawałkiem silnika. Moje zdanie jest takie: crash-pady owszem, ratują ale przy parkingówkach i małych prędkościach. Sam zastanawiam czy jeszcze ich nie ściągnąć bo przy mocniejszym dzwonie wole mieć potargane owiewki, chłodnicę i dekiel niż wyrwany crash pad wraz z kawałkiem ramy i silnika. Mówcie co chcecie ale nie ma bata żeby nawet najlepszy crash pad z super materiału dał radę ;) A masę przypadków znam i nawet na allegro widnieją dziurawe silniki po crash padach ;) No bo tak... śruba w crash padzie słaba no to się ugnie przy mocnijeszym dzwonie (może i dobrze, o to chodzi), oby tylko znów za słaba nie była. A jak mocna.. no to bye bye engine...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1