Teraz jest 28 mar 2024, o 10:14

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [S] R6 rj11 2007 Black Midnight Salon Polska
PostNapisane: 12 lip 2020, o 11:19 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 1 sie 2019, o 12:35
Posty: 6
Sprzęt: Yamaha R6 rj11
Imie: Mateusz
Lokalizacja: Limanowa
Witam!
Posiadam na sprzedaż Yamahe R6 rj11 rocznik 2007 w malowaniu Midnight Black z polskiego salonu. Jestem jego trzecim właścicielem. - jest mi znana praktycznie cała jego historia oraz posiadam kontakt z poprzednim właścicielem. Motocykl aktualnie posiada przebieg ok 46,5k km i ciągle rośnie.

Przegląd techniczny oraz ubezpieczenie ważne na rok: 20.06.2021/ OC do 20.07.2021

Yamaha wcześniej była serwisowana w serwisie Yamahy oraz została wyposażona w dekatalizator przez poprzedniego właściciela.

Po zakupie przeszła generalny przegląd oraz serwis między innymi: sprawdzenie zaworów, wymiana wszystkich żarówek -mijania/drogowe białej barwy, sprawdzenie elektryki, czyszczenie chłodnicy, wymiana wszystkich świec, wymiana płynu chłodniczego, hamulcowego oraz wiadomo wymianę oleju(300v) wraz z filtrami sportowymi.

W tym roku w lutym zrobiłem kolejny serwis oraz zakupiłem nowy tłumik, akcesoryjna ciemna szybę, akcesoryjne krótkie klamki, dymione kierunkowskazy, założyłem crashpady firmy CSP - bezinwazyjne. Oraz komplet nowych opon (magazynowanych koniec 2017r.) Pirelli Diablo Rosso II oraz akcesoryjne odblaskowe naklejki na rant felg, rolki wahacza pod stojak.
Motocykl od samego początku garażowany oraz trzymany na stojaku pod oba koła. Wszystkie wymienione rzeczy dokładam do motocykla plus siedzenie pasażera.

Na wszystkie wymiany, zakupy posiadam paragony/zdjęcia z serwisu.

Motocykl od zakupu nigdy mnie nie zawiódł, nie miał żadnej styczności z asfaltem. czasem robiłem nim trasy rzędu 400 km. Stan techniczny oceniam na bardzo dobry wizualny na dobry + z racji na to że (U poprzedniego właściciela zaliczył parkingówkę na lewą i prawą stronę (co w skutek odrapało naklejki owiewki oraz lusterko) czego nie naprawiałem by nie było domysłów przy sprzedaży, iż motocykl miał wypadek. Jeśli chodzi o pracę silnika, skrzynię biegów, sprzęgła, zawieszenie oraz innych podzespołów nie ma czego zarzucić motocykl prowadzi się prosto bez żadnych niepokojących dźwięków, na nowych oponach przejechane 1000km, klocki hamulcowe na 2 sezony, naciąg łańcucha w połowie. Motocyklem spokojnie można wracać na kołach.
Jazda testowa po okazaniu gotówki.
Motocykl udostępniam w sprawdzeniu dowolnej stacji diagnostycznej/ serwisie.

Motocykl posiadam rok, powodem sprzedaży jest przesiadka na coś bardziej turystycznego.

Więcej zdjęć/filmików informacji wyśle w wiadomości prywatnej lub poprzez telefon.

18.500zl.

Cena do negocjacji!
Zapraszam na oględziny.


https://www.olx.pl/oferta/yamaha-r6-rj1 ... FDVgW.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1