Teraz jest 19 kwi 2024, o 16:50

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: 6pkt za pasy
PostNapisane: 28 sty 2013, o 09:32 
Offline
kursant

Dołączył(a): 29 lut 2012, o 21:56
Posty: 151
Sprzęt: R6
Imie: M
pasy zapinać trzeba. ale fakt że nagonka zrobiła się na kierowców. zatrzymują za wszystko do czego mogą sie przypierdzielić i nie ma jak kiedyś że pouczenie teraz walą mandaty i zawsze mówią że nić nie mogą zjechać bo taryfikator.
teraz zaczyna się polowanie ale zobaczycie co będzie wiosną jak ludzie zaczną normalnie szybciej jeździć dopiero się zacznie fotoradary itp
ciężkie czasy idą. a to całę gadanie o bezpieczeństwo to tylko takie pitu pitu.

mogli by więcej torów wybudować gdzie można się wyszaleć i nie było by też tego problemu :evil:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: 6pkt za pasy
PostNapisane: 28 sty 2013, o 12:41 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2011, o 20:22
Posty: 5411
Lokalizacja: ʍoʞɐɹʞ ________ Niepołomice
Sprzęt: RN23
Imie: MIŚ
Lokalizacja: MałoPOLSKA
nie chce mi sie drążyć tematu ale dlaczego mam zapisać pasy ? - przeciez to moja sprawa czy dbam o swoje bezpieczeństwo !

Do puki ludzie nie rozumieją powyższego zapisu nie będzie w polsce prawdziwej wolności ! Tylko naiwna propaganda i marketingowy szajs dla kasy!

http://www.youtube.com/watch?v=zO5Y_mmhkRo

Całą sprawę bardzo dobrze opisuje i tłumaczy Korwin Mikke - trzeba jednak miec troche oleju w głowie by to zrozumieć. Dziękuje za uwagę.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: 6pkt za pasy
PostNapisane: 28 sty 2013, o 17:06 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2012, o 00:56
Posty: 300
Sprzęt: YZF-R6
Imie: Karol
Kolego Soldier nie mówimy tu o nie zapinaniu pasów dzieciakom , wszyscy wiemy ze trzeba je chronić w każdy możliwy sposób . W 100 % popieram wypowiedz użytkownika Mad666 '' nie chce mi sie drążyć tematu ale dlaczego mam zapisać pasy ? - przeciez to moja sprawa czy dbam o swoje bezpieczeństwo ! ''



pozdro !
LwG

_________________
They can’t see us!
Let’s go, let’s go!
:krol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: 6pkt za pasy
PostNapisane: 28 sty 2013, o 17:19 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2012, o 12:04
Posty: 165
Sprzęt: R1 RN09
Imie: Michał
Lokalizacja: SZO
Zobaczyłeś filmik, który wrzuciłem? Jak jedziesz sam w swoim aucie to 'wolnoć Tomku', ale jak jedziesz z kimś to już nie tak do końca tylko Twoja sprawa. Nagonki policji mi się nie podobają i jestem temu przeciwny, sam łamię często przepisy ale co do pasów to mam tylko takie zdanie. Nie zapinając pasów ryzykujesz zdrowie bądź życie swoich pasażerów.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: 6pkt za pasy
PostNapisane: 28 sty 2013, o 17:30 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2012, o 00:56
Posty: 300
Sprzęt: YZF-R6
Imie: Karol
No i tu się z Tobą zgodzę w każdym Twoim słowie natomiast tak jak wspomniałes nagonka na kierowców to jest troche nie fear 6 pkt dla kierowcy za pasy to lekkie przegięcie szczególnie że taryfikator jest zbyt ostry niech podnoszą kary pieniężne ale punktów niech się nie czepają , np zwykły kowalski który pracuje za kółkiem X lat i jest to źródłem utrzymania jego i jego rodziny nagle traci prawko bo jechał o 40 km/h za szybko . Za niedługo jakiś palant wymyśli że trzeba będzie zapinać pasy na motocylku ...

_________________
They can’t see us!
Let’s go, let’s go!
:krol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: 6pkt za pasy
PostNapisane: 28 sty 2013, o 17:31 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2011, o 20:22
Posty: 5411
Lokalizacja: ʍoʞɐɹʞ ________ Niepołomice
Sprzęt: RN23
Imie: MIŚ
Lokalizacja: MałoPOLSKA
:lol:

nie chce mi się już drążyć tematu, cały czas się nie rozumiemy.
Ja jeżdze dokładnie tak jak Korwin Mikke powiedział.
Trzeba oczywiście pamiętac że są ludzie którzy nie umieją jeździć ale mają prawko - zgadza się!

Kto mnie zna ten wie jak jeżdzę - nie wiem jakim cudem wyznawcy "racji Policji" od lat liczą tylko bym coś zrobił/że się zabiję itp.

14 lat mija i nie mam ani jednego nawet draśnięcia, przypadek? zrobiłem około 300 tys km.
uwierzcie mi: nie jeden w powyższe słowa reaguje zazwyczaj: "czekaj czekaj, zobaczymy jeszcze" i grozi przepowiednimi niczym nustradamus o roku 2012 , te słowa słysze regularnie od lat

Moje życie i mój przykład czyżby zaprzeczał wielkich teorii że prędkość zabija ?
Zdradze tejemnice mojego sukcesu: myślę za kierownicą ! ...reszta w słowach JKM.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1