Teraz jest 18 maja 2024, o 20:56

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co to jest?
PostNapisane: 16 kwi 2010, o 21:07 
ja juz pisalem do gosia na prv o co chodzi z tymi aukcjiami i nic zero reakcji:D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Co to jest?
PostNapisane: 16 kwi 2010, o 22:24 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2010, o 01:45
Posty: 32
Lokalizacja: Brodnica
Sprzęt: R6 05r
Imie: Darek
jaworgocha napisał(a):
witam mówisz ze moto kupiłes z aukcji z urzędu sk. jak to działa możesz moi napisać na priv. kiedy są takie aukcje i czy mają tez inne żeczy :D :?: sorki ze odbiegłem od tematu a co do alarmu napewno jest odłonczony albo nie działa skoro nie dali ci kluczyka
karwos napisał(a):
Z tym że problem jest taki że żadnego pilota nie mam :/ Motor kupiłem na aukcji z urzędu skarbowego więc nie wiem co się z nim stało. Da radę coś takiego dorobić?

W gazecie i w necie było obwieszczenie o licytacji. Zadzwoniłem, dowiedziałem się takich rzeczy jak przebieg, kolor. Aukcja była na 50% wartości rzeczoznawcy. W dniu licytacji można było obejrzeć motor (ale nie pojeździć bo śnieg leżał). Przed licytacją wpłacasz wadium (10% wartości początkowej licytacji). Ja się dogadałem z innymi uczestnikami licytacji że dam im kasę do podziału a oni nie będą licytować. Panowie się zgodzili po czym była pozorna licytacja (podbiliśmy o 300zł żeby nikt się nie połapał że się dogadaliśmy i wygrałem). Ogólnie wyszła mnie poniżej 15tys zł za 2005rocznik w super stanie z przebiegiem poniżej 8tys km (wersja amerykańska).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1