Teraz jest 18 maja 2024, o 01:39

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Power commander III + Laser Hotcam
PostNapisane: 3 kwi 2015, o 21:07 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2015, o 17:44
Posty: 205
Sprzęt: yamaha r1
Imie: Roman
Lokalizacja: Maków Podhalański
ale jak TPS coś nawala to na liczniku powinien się wyświetlać błąd przecież...? to sie zaczęło akurat teraz jak wywaliłem katalizator i jak wgrałem mapę z dynojeta do PC.... może jakieś jeszcze podpowiedzi...? jutro z tym myślę grzebać....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Power commander III + Laser Hotcam
PostNapisane: 3 kwi 2015, o 21:33 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2011, o 20:22
Posty: 5411
Lokalizacja: ʍoʞɐɹʞ ________ Niepołomice
Sprzęt: RN23
Imie: MIŚ
Lokalizacja: MałoPOLSKA
włąśnie TPS nie wywala błędu i to jest lipa

TPS objawy jakie miałem: jade sobie normalnie podjeżdzam do świateł na czerwonym, stoje stoje pare sekund zaczynam ruszać a ten mi gaśnie. Albo po prostu podjeżdząm do świateł a ten gaśnie. Albo po prostu ruszam z jedynki, naciskam sprzęgło do zmiany biegów a ten gaśnie. A jak się rozgrzał to już nie miałem siły i zatrzymywałem się odpocząć bo mordowałem się tak ze 2 miesiące. CO ciekawe on nie gasł zawsze tylko czasami i to w takich momentach że wręcz się tego niespodziwałem a najgorsze bgyło to że czasami działął dobrze więc jak przyjeżdzałem do ASO na reklamacje tego TPS (bo była na to akcja serw2isowa) to akurat wtedy zawsze działo wszystko dobrze i nie gasł !

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Power commander III + Laser Hotcam
PostNapisane: 3 kwi 2015, o 21:57 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2015, o 17:44
Posty: 205
Sprzęt: yamaha r1
Imie: Roman
Lokalizacja: Maków Podhalański
hmmmm ale jak dodawałeś gazu to ci reagował na gaz...? bo mi reaguje tylko to tak wygląda żeby nie miał ustawionych obrotów na luzie.... spróbuję zresetować PC 3 akumulator odłączę na kilka minut i jeszcze raz wgram mapę zobaczymy co to będzie.... jak tak samo to będziemy patrzeć do tego TPSa.... kwestia jest jeszcze taka że 1 xenon mi jeszcze wtedy czasem łączył a czasem nie i nie wiem czy też czasem przez to jakiegoś zwarcia nie było albo coś z amperażem....? :geek: i pytanie czy na wyświetlaczu ci się jakiś błąd wyświetlał wtedy jak ci TPS nawalał....?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Power commander III + Laser Hotcam
PostNapisane: 4 kwi 2015, o 12:13 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2015, o 17:44
Posty: 205
Sprzęt: yamaha r1
Imie: Roman
Lokalizacja: Maków Podhalański
zrobiłem moto w zeszłym tygodniu jakieś 250-300 km przez weekend w 1 dzień chyba sie mi nie zagrzał żeby wiatraki się włączyły, a jak właśnie w niedzielę się włączyły to tak zaczął warjować... dziś przed chwilą się bawiłem z tym znów, usunąłem mapę i jeszcze raz ja wgrałem i świrował dalej ale tak jak mówię przy wysokiej tmp tak ponad 90 stopni jak ma i jak się włączają wiatraki to wtedy jest galimatias... obroty przed włączeniem wiatraków miała około 2500 a jak wiatraki przechłodziły to około 1000 a jak regulowałem tą śrubką z boku to różnica 1 mm robiła takie zawahania 2200-1000 obr. przy ostygniętym moto czyli w miarę tak do 86 stopni jest wsio ok... i zastanawiam sie czy przez tą mapę jadzia świruje czy przez brak katalizatora czy co....? zrobiłem nią w zeszłym sezonie 11 tys km i tak się mi nie działo w ogóle... teraz po moich modyfikacjach tak świruje... w jakich rocznikach ten TPS był wadliwy Mad666? ja mam 2005


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Power commander III + Laser Hotcam
PostNapisane: 4 kwi 2015, o 12:17 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2011, o 20:22
Posty: 5411
Lokalizacja: ʍoʞɐɹʞ ________ Niepołomice
Sprzęt: RN23
Imie: MIŚ
Lokalizacja: MałoPOLSKA
mapa nie ma tu nic do gadania

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Power commander III + Laser Hotcam
PostNapisane: 4 kwi 2015, o 12:37 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2015, o 17:44
Posty: 205
Sprzęt: yamaha r1
Imie: Roman
Lokalizacja: Maków Podhalański
na razie się uspokoiło, obroty na zimnym silniku w porównaniu na gorącym różnią się o niecałe 200 więc zobaczymy co będzie się działo jak się trochę pojeździ... na razie nie mam możliwości do jazdy bo znów śniegu u mnie się nawaliło... :P dam znać po Częstochowie o ile warunki na to pozwolą... ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Power commander III + Laser Hotcam
PostNapisane: 18 kwi 2015, o 19:28 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2015, o 17:44
Posty: 205
Sprzęt: yamaha r1
Imie: Roman
Lokalizacja: Maków Podhalański
obroty dalej falują.... :pijany:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Power commander III + Laser Hotcam
PostNapisane: 21 kwi 2015, o 09:57 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2015, o 17:44
Posty: 205
Sprzęt: yamaha r1
Imie: Roman
Lokalizacja: Maków Podhalański
właśnie resetowałem PC 3 i całe ECU przez odłączenie akumulatora na kilkanaście minut... dzieje mi się tak jak już wcześniej wspominałem jak moto zimne i ustawię obroty na biegu jałowym na 1600/min to gdy się moto nagrzeje do tmp 80-90 stopni obroty na biegu jałowym wynoszą 2000-2300/min na gorącym silniku znów jak wyreguluję obroty na 1500/min to potem na zimnym silniku nie mam obrotów na biegu jałowym... to wszystko zaczęło mi się dziać jak wywaliłem katalizator i wgrałem mapę do Power Commandera, wcześniej się tak nie działo w zeszłym sezonie jak miałem katalizator i nie było mapy wgranej do PC 3 W PC 3 miałem tylko zwiększoną dawkę paliwa na przyciskach które są na PC 3 ( na dolnych obrotach podniosłem dawkę o 2 kreski, a na środkowym zakresie obrotów o 1 kreskę, górnego zakresu obrotów nie ruszałem bo był lux...) sprawdzę jeszcze te kable najwyżej od wiatraków i czujniki jak radzisz... no ale to przy czasie, bo na razie go nie mam ;) dzięki NoExpert.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Power commander III + Laser Hotcam
PostNapisane: 22 kwi 2015, o 18:34 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2015, o 17:44
Posty: 205
Sprzęt: yamaha r1
Imie: Roman
Lokalizacja: Maków Podhalański
co to jest ten system AIS ? na świece właśnie nie patrzyłem, bo widziałem że bardzo kiepski dostęp tam do nich jest żeby je wyciągnąć... =( mapę właśnie mam europejską ze strony dynojeta Mad666 także obstawił mój wybór dokładnie to nr: 411-532

http://www.powercommander.com/powercomm ... 17&yr=2005

a może i dobrze mówisz że może PC się nie zresetował i że trzeba wgrać mapę zerową... myślałem że po odłączeniu od akumulatora mapy się kasują i mapa zerowa sama się instaluje i potem się wgrywa jaką się chce... :cry: przy czasie muszę to obczaić na razie kiepsko u mnie z czasem jeszcze do Vmotor muszę kiedy skoczyć ustawić zawiechę pod siebie jak na razie odwlekam z braku czasu... nom a jak ta upragniona niedziela przyjdzie to siadam na jadzię i ogień... =) chyba trzeba będzie wziąć urlop i zabrać się za to porządnie... :shock: :?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Power commander III + Laser Hotcam
PostNapisane: 23 kwi 2015, o 18:33 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2015, o 17:44
Posty: 205
Sprzęt: yamaha r1
Imie: Roman
Lokalizacja: Maków Podhalański
ahaaaaaaaaaaaa, ok to za pomocą laptopa tak zrobię... a co do świec kiedy były wymieniane...? hmmmm dobre pytanie... :P ja ich nie wymieniałem... :mrgreen: trzeba będzie tam zajrzeć tak czy siak profilaktycznie :?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1