Teraz jest 13 maja 2024, o 16:40

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Moja Rsix na ten sezon:)
PostNapisane: 6 cze 2014, o 04:40 
Offline
kursant

Dołączył(a): 9 mar 2013, o 18:17
Posty: 176
Sprzęt: R6 Rj15 i GSX-R k9
Imie: Paweł
Lokalizacja: mielec
Różnie mogło być :p a wydech miazga :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Moja Rsix na ten sezon:)
PostNapisane: 6 cze 2014, o 07:34 
Offline
pochłaniacz winkli

Dołączył(a): 6 gru 2011, o 23:13
Posty: 686
Sprzęt: R1 2012
Imie: Dawid
Lokalizacja: WBK
oj kolego widze,że mało jeszcze wiesz na temat zmian jakie ludzie robią ot tak. Wejdz sobie na forum r1 i zobacz r1kę maridera w której też są powymieniane różne owiewki z młodszego rocznika i jakoś bez powodu to zrobił, ba nawet felgi są wymienione, to już wg Ciebie musiał być gong skoro felgi wymienione na inny kolor, bo przecież nikt tak nie robi bez powodu? Nie mierz wszystkich swoją miarą kolego. Fakt źle się wyraziłem, motocykl jest w 50% oryginał bo reszta to akcesoryjne dodatki, 100% oryginał byłby gdyby wyjechał jako "golas" z salonu. A tak apropo czepiania to może pokaż sam czym jeździsz bo kogoś sprzęt stawiać w "czarnym świetle " to łatwo


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Moja Rsix na ten sezon:)
PostNapisane: 6 cze 2014, o 08:34 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 5 maja 2014, o 17:55
Posty: 55
Sprzęt: R6 2008
Imie: Patryk
Lokalizacja: Bydgoszcz/Warszawa
Jeżdżę takim samym sprzętem co Ty(czarnym) , z tego samego rocznika.


Nie porównuj felg , do owiewek. Bo to całkiem inna bajka :)

A czy mało wiem.. możliwe , ale nie napisałbym nigdy o swoim motocyklu " 100% oryginał , 100% oryginał owiewki" skoro nie są oryginał i nie chodzi tutaj o dodatki , tylko o OWIEWKI , które nie są od tego rocznika i zauważy to każdy zorientowany w temacie w momencie gdy będziesz chcial sprzedać motocykl.

Zapewne domyślasz się , że potencjalnemu kupcowi ciężko będzie uwierzyć , że "ot tak" wymienione były owiewki. Ja nie piszę Ci tego kolego w złej intencji , bo maszynę masz bardzo fajną , ale to jest mocny argument , który za jakiś czas może odbić się echem przy sprzedaży - a zapewne kiedyś będziesz chciał zmienić sprzęt :)


Możliwe , że rzeczywiście zostały zmienione , bo "lepiej wygląda" czy po prostu dla walorów estetycznych , ale ja osobiście bym w to nie uwierzył i większość ludzi zapewne też. Co innego felgi , tłumiki , manetki , klamki itd itd , co innego owiewki.

Tym bardziej nie zapominajmy , że jest to sprzęt sportowy i istnieje większe prawdopodobieństwo , że miało szlifa , niż którykolwiek turystyk. :)

Jedna na milion pewnie ma zmienione " ot tak" owiewki i miejmy nadzieję , żę to jest właśnie Twoja erka , ale na Twoim miejscu ściągnąłbym owiewke i mocno przyjrzał się każdemu detalowi pod nią. :)


Pozdrawiam i nie spinaj się tak, bo czasem trzeba w milczeniu przyjąć troche krytyki na klatę. :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Moja Rsix na ten sezon:)
PostNapisane: 6 cze 2014, o 09:42 
Offline
pochłaniacz winkli

Dołączył(a): 6 gru 2011, o 23:13
Posty: 686
Sprzęt: R1 2012
Imie: Dawid
Lokalizacja: WBK
owiewki były zdjęte do wymiany oleju i płynu w chłodnicy i śladów brak;) jeśli chodzi o sprzedaż to takie "rodzynki" się sprzedają, że 2 inne owiewki nie robią żadnego znaczenia:D nie spinam się, po prostu nie lubie takiego "pierdolenia" jak to wcześniej powiedziałeś. Do każdego sprzętu można się doczepić, nawet do nowego że jest "goły" np:) dobra kończmy temat bo szkoda pogody na pierd:D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Moja Rsix na ten sezon:)
PostNapisane: 7 cze 2014, o 06:24 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 mar 2011, o 18:13
Posty: 89
Sprzęt: R6
Imie: Jacek
Lokalizacja: 13 Poludnik
....mnie moga zainteresowac zaslepki tylnich podnozkow. Bo ja mam do rj11 i owe do rj15 nie pasuja.
Ale ogolnie fajna.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Moja Rsix na ten sezon:)
PostNapisane: 8 cze 2014, o 12:07 
Offline
mistrz toru

Dołączył(a): 1 wrz 2013, o 15:08
Posty: 1541
Lokalizacja: Ciechanowiec/Siemiatycze
Sprzęt: r1 2005
Imie: Albert
Lokalizacja: podlasie
Jest moc! LWG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1