Teraz jest 29 mar 2024, o 08:55

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: 26-27 LIPCA 2014...-KRAKÓW
PostNapisane: 15 sty 2014, o 17:44 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2011, o 20:22
Posty: 5411
Lokalizacja: ʍoʞɐɹʞ ________ Niepołomice
Sprzęt: RN23
Imie: MIŚ
Lokalizacja: MałoPOLSKA
[poprawka ogłoszenia z dnia 22 Czerwca 2014 by MAD]

W ostatni weekend Lipca dzień 26-27 w MAŁOPOLSCE odbędzie się "Seminarium :lol: i spotkanie z wręczeniem wyróżnień i nagród forumowych GSXR-Forum i R1R6".

Mój numer telefonu każdy zna a kto nie zna a ma przyjechać nich zapisze: 666 336 000

Zaproszeni są: wszyscy forumowicze z ewentualnymi osobami towarzyszącymi i znajomymi ale raczej nie życzymy sobie ludzi złych i wrogo nastawionych do naszej społeczności. Prosze nie zapraszajcie pracujących służb mundurowych bo niektórzy mają uczulenie i mogą rzygać czy coś a to nie do końca jest zdrowe i wskazane !

Jako że inicjuje tylko spotkanie w konkretnym miejscu na rozdanie nagród
a nie paradę, nie mogę podejmować żadnej odpowiedzialności za to co i jak jedziecie na to spotkanie. Ja mogę tylko wskazać drogę jaką pojadę i w których godzinach. Zachowujcie pełne bezpieczeństwo i koncentracje na dojazd na spotkanie i powrót do domu. Każdy z forumowiczów przystępujący do tego spotkania ma obowiązek raportu powrotu do domu potwierdzić postem na forum lub smsem do mnie!

Nieskromnie pisząc geneza i historia tej corocznej daty: dzień ten był pretekstem do spotkań i przelotów krakowskich-małopolskich na dzień moich urodzin które są akurat 28 Lipca.
I tak się składa pozytywnie że wypada na środek sezonu motocyklowego i jest to dobra pora na taką akcje forumową która co zaskakujące mocno rośnie w tradycję i co rok liczy coraz większe grono a co ciekawe odbywa się od kiedy jestem zarejestrowany na forum R1R6 i mam nadzieję że będziemy co rok podtrzymywać ten schemat spotów.

Dzień ten jak co rok jest mega wyprawą,
za dnia jest zwykle bardzo gorąco a nocami czasami chłodno. W dzień CZARNE SZYBY a w NOCY PRZEŹROCZYSTE
Okazja do pogadania i poznania się na żywo. W tym roku jako że mamy fundusze wyjątkowych ludzi nagrodzimy.

Na ten rok dla tych którzy mają ochotę już w Sobotę przyjechać do Krakowa proponuję:

W Sobote 26 Lipca spotykamy się w BALICACH wstępnie o godzinie 14. Kto będzie chciał zjeść obiad pojedziemy do Kryspinowa (nie mylić z Kryspinem https://www.youtube.com/watch?v=W9apFL6MJtE)
jest o miejsce przy Balicach nad wodą gdzie można fajnie wypocząć o ile nie będzie w tym czasie całego Krakowa w tym miejscu. Potem możemy lecieć na chatę na grila lub pojeździć ale to wedle ustaleń bo nie wiem czy wszyscy będą mieli siły i chęci - jeśli TAK to trasa jest zaplanowana na SOBOTE i trwać będzie około 2 godziny pięknym szlakiem Małopolski.
przykłądowa TRASA: 65km km pięknych dróg GALICJI
tu mapa: https://goo.gl/maps/1yzw4

Potem GRILL na wieczór pewnie u mnie ale to do ustalenia, być może tylko i wyłącznie jeden kieliszek i pogawędki. Po za tym żadnego picia alkoholu bo każdy ma być dyspozycyjny i bezpieczny na NIedzielę !
Spanie dla umowionych ludzi u mnie (część ludzi chce u Ghosta ale to sobie proszę ustalić), przekimać się można u Kanibala w górach - trzeba to wcześniej zabukować i zaplanować !

W NIEDZIELE 27 LIPCA - MAŁOPOLSKA około godziny 11 jak co rok jadę dokładnie tam gdzie poznałem Rataja !

navi: 49.98, 20.34
49°59'13.776"N, 20°20'17.448"E
49.9871600°N, 20.3381800°E
charakterystyczny wiadukt szklany czerwony łączący strony A4 -
450 KM autostrady na środkowym słupku !

1. Stacja parkingowa MOP Kłaj - Stanisławice autostrada A4 to duży parking MOP ze stacją benzynową BP i MacDonaldem (sporo się tam teraz zmieniło i jest FULL komplex), z kładką nad drogą którą można przejechać na drugą stronę autostrady czyli w stronę Krakowa (nie ma tam zakazu wjazdu więc spokojnie można nią przejechać)

2. Jedziemy w kierunku Zakopanego i na stacji Orlen na zjeździe z A4 na Zakopiankę jest pierwszy przystanek o godzinie 11:30. TO 35 km TRASY, 20 MIN. od puntu nr1

navi:
49°59'4.596"N, 19°54'45.648"E
49.9846100°N, 19.9126800°E


3. Potem trasa Zakopianka
Przerwa na winklach w Chabówce (tzn OBIDOWA) 12:30 To 55 KM TRASY, 30 minut jazdy

4. Potem trasa dalej na Zakopane i o godzinie 13:30 na stacji ORLEN przed NOWYM TARGIEM mniej wiecej w miejscowości Klikuszowa wręczę Nagrody - to jest to miejsce gdzie było zrobione mega zdjęcie forumowe z pięknym widokiem na Tatry. To zaledwie 15 KM w 10 MIN od słynnych winkli "OBIDOWA"

5. Potem planowany będzie obiad a restauracji Adamo w Zakopanem niemal w centrum TRASA 30 KM w 30 MIN
motocykle zostawimy na strzeżonym parkingu który kosztuje 2 zł - motocykle będą bezpieczne i pod nadzorem.

6. Potem jest plan lecieć przez Bukowine Tatrzańską na Spissa Bela piękną trasą w lesie gdzie jest klimat i jest pięknie, super droga i dotrzeć do jeziora w Czorsztynie, 100KM 1:30 , tam odpoczniemy i jazda do domu powrotem Zakopianką

do Krakowa 90 KM w 1:30


Schemat jak co rok tą trasą, piękną drogą w lesie, piękne góry i widoki, piękne winkle ale też niebezpieczne. Jako że w tamtym roku były 2 akcenty mrożące krew w żyłach proszę o zachowanie pełnej koncentracji w te gorące godziny jazdy.


TRASA NIEDZIELNA JEST LICZONA NA 300 KM 5 GODZIN JAZDY z PUNKTU 1. A4 MOP START do PUNKTU KRAKÓW A4. Przygotujcie się na ewentualne korki szczególnie przy powrocie na Kraków.

POLICZYŁEM KOSZTY
Realnie należy przygotować sobie kase na planowaną wycieczkę opisaną w poście na 2 baki paliwa oraz pieniążki na jedzenie które wiadomo różnie może kosztować bo można zjeść za 30 zł a można za 70 zł. Do tego dojazd na miejsce oznaczone jako NR1 czyli z domu do Krakowa A4 MOP.
Wycieczka Sobotnia może stabilizować się na kosztach 1 baku paliwa i jednego obiadu 30-50 zł. Jeśli ktoś chce nocleg w górach u Kanibala można szacować 20-30 zł chyba że impreza przerodzi się w zamawianie gołych bab to wtedy więcej.


TRASA Mapa google:
https://goo.gl/maps/sR24t

Obrazek

[poprawka ogłoszenia z dnia 24 Lipca 2014 by MAD]


W SOBOTE 26 Lipca - godzina 14 - BALICE KRAKÓW
nocleg 35-50 zł na Niedziele

Proszę zapisac moj numer: 666 336 000

W NIEDZIELE 27 Lipca - godzina 11 - A4 MOP Stanisławice

navi: 49.98, 20.34
49°59'13.776"N, 20°20'17.448"E
49.9871600°N, 20.3381800°E

charakterystyczny wiadukt szklany czerwony łączący strony A4 -
450 KM autostrady na środkowym słupku !

To jest Stacja parkingowa MOP Kłaj - Stanisławice autostrada A4 to duży parking MOP ze stacją benzynową BP i MacDonaldem (sporo się tam teraz zmieniło i jest FULL komplex), z kładką nad drogą którą można przejechać na drugą stronę autostrady czyli w stronę Krakowa (nie ma tam zakazu wjazdu więc spokojnie można nią przejechać)




Szanowni Forumowicze.

NIe ogranizuje żadnego zlotu ani żadnej imprezy masowej ! chce tylko wręczyć nagrody kilku osobom !
Kaźdy na własną odpowiedzialność może sobie dojechać na miejsce spotkania. Żadna osoba włącznie ze mną nie ponosi żadnej odpowiedzialności za tych którzy chcą przyjechać do Małopolski. Osoby które nie zgadzają się na te warunku prosimy o pozostanie w domach.
Nieskromnie pisząc geneza i historia tej corocznej daty: dzień ten był pretekstem do spotkań i przelotów krakowskich-małopolskich na dzień moich urodzin które są akurat 28 Lipca.
I tak się składa pozytywnie że wypada na środek sezonu motocyklowego i jest to doskonała pora na zorganizowanie wyróżnień.
Na ten rok dla tych którzy mają ochotę już w Sobotę przyjechać do Krakowa proponuję nocleg przy Niepołomicach gdzie można łowić ryby.

Dziękuje za uwagę.


Załączniki:
zlot 2014.jpg
zlot 2014.jpg [ 669.24 KiB | Przeglądane 4908 razy ]

_________________
Obrazek
Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: 27 LIPCA 2014 ......... ZLOT forumowiczów - A4 i winkle
PostNapisane: 16 sty 2014, o 15:11 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2013, o 08:27
Posty: 568
Sprzęt: Czarna Strzała RN49
Imie: Tomasz
Lokalizacja: Wielkopolska
Kurde ludziska już na lipiec się umawiają :-) Swoją droga fajna trasa

_________________
"Motocykle są jak wódka, poniżej pół litra nie ma co kupować"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: 27 LIPCA 2014 ......... ZLOT forumowiczów - A4 i winkle
PostNapisane: 18 sty 2014, o 23:12 
Offline
przyszły mistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2010, o 21:26
Posty: 990
Lokalizacja: TBG
Sprzęt: R1 RN02
Imie: Rafał
obecnosc obowiazkowa :D:D ja sie pisze

1) MAD
2) RafalTBG

_________________
Regulamin pkt 16 ZA NIE STOSOWANIE SIE NOWYCH USEROW DO TEGO OD 2012 DAJE BANA NA TYDZIEN I OSTRZEZENIE


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: 27 LIPCA 2014 ......... ZLOT forumowiczów - A4 i winkle
PostNapisane: 20 sty 2014, o 08:52 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 9 sty 2014, o 18:30
Posty: 84
Sprzęt: R6
Imie: Mieto
Lokalizacja: München
Tez bym sie wybral ale to taaakkk daleko, szkoda ze nie robicie czegos blizej dolnego slaska Pozdro.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: 27 LIPCA 2014 ......... ZLOT forumowiczów - A4 i winkle
PostNapisane: 20 sty 2014, o 17:24 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lut 2011, o 11:45
Posty: 36
Sprzęt: R1 RN 19
Imie: gregor
a jak dam radę to też się pisze na to :)
Zobaczymy co czas przyniesie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: 27 LIPCA 2014 ......... ZLOT forumowiczów - A4 i winkle
PostNapisane: 20 sty 2014, o 18:03 
Offline
pochłaniacz winkli

Dołączył(a): 9 mar 2013, o 15:27
Posty: 607
Sprzęt: GSX-R 750 k7
Imie: Alex
Lokalizacja: Katowice
Będę, bo w tym czasie mam wolne ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: 27 LIPCA 2014 ......... ZLOT forumowiczów - A4 i winkle
PostNapisane: 20 sty 2014, o 19:18 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lut 2013, o 12:20
Posty: 1797
Sprzęt: R6 RJ11
Imie: Andrzej
Lokalizacja: Warszawa
No szkoda, że tak daleko, bo praktycznie tyle km musiałbym nawinąć żeby się pojawić co trasa liczy.

Trzeba będzie zorganizować kontrzlot w okolicach Wawki ;)

_________________
Nie ma złej pogody do jazdy, jest tylko złe przygotowanie się do niej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: 27 LIPCA 2014 ......... ZLOT forumowiczów - A4 i winkle
PostNapisane: 21 sty 2014, o 14:09 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 wrz 2010, o 13:20
Posty: 1769
Lokalizacja: Konin
Sprzęt: YZF R6 2007
Imie: Karol
Lokalizacja: konin
Co to jest 400km na moto a zabawa fajna ja na 90% pojade :D bo wiecej km sie nieraz robi w kolokomina przez tydzien :drink:
1) MAD
2) RafalTBG
3) PajskR6

_________________
YAMAHA R6 07r. Żyć chwilą nie chwilę...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: 27 LIPCA 2014 ......... ZLOT forumowiczów - A4 i winkle
PostNapisane: 22 sty 2014, o 18:06 
Offline
mistrz prostej

Dołączył(a): 3 sty 2012, o 08:31
Posty: 331
Sprzęt: rn 23
Imie: Mateusz
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski
spalinowy napisał(a):
No szkoda, że tak daleko, bo praktycznie tyle km musiałbym nawinąć żeby się pojawić co trasa liczy.

Trzeba będzie zorganizować kontrzlot w okolicach Wawki ;)

Jestem za:D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: 27 LIPCA 2014 ......... ZLOT forumowiczów - A4 i winkle
PostNapisane: 22 sty 2014, o 18:09 
Offline
mistrz toru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sty 2013, o 15:32
Posty: 1385
Sprzęt: R6 RJ12 2007
Imie: Rafał
Lokalizacja: Białystok
dudus napisał(a):
spalinowy napisał(a):
No szkoda, że tak daleko, bo praktycznie tyle km musiałbym nawinąć żeby się pojawić co trasa liczy.

Trzeba będzie zorganizować kontrzlot w okolicach Wawki ;)

Jestem za:D


Popieram


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1