Teraz jest 3 maja 2024, o 10:18

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Yamaha R1 czy R 6 Pomocy?
PostNapisane: 4 sty 2014, o 14:01 
Offline
mistrz toru

Dołączył(a): 1 wrz 2013, o 15:08
Posty: 1541
Lokalizacja: Ciechanowiec/Siemiatycze
Sprzęt: r1 2005
Imie: Albert
Lokalizacja: podlasie
Będziesz dbał o motocykl to będziesz miał. Regularna eksploatacja motocykla to podstawa. Ja też swojego nie pałuje, na kole nie latam i jest wszystko jak narazie OK :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha R1 czy R 6 Pomocy?
PostNapisane: 4 sty 2014, o 14:51 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2011, o 20:22
Posty: 5411
Lokalizacja: ʍoʞɐɹʞ ________ Niepołomice
Sprzęt: RN23
Imie: MIŚ
Lokalizacja: MałoPOLSKA
ja moim RN12 zrobiłem powiedzmy niecałe 20 tys km w 3 lata, 2 tys zrobiłem na torze.
Poprzedni włąściciel załątwił silnik to wiecie, po wymianie silnika i ekspoatacji 3 lat motocykla wymieniłem: łańcuch, olej kilka razy, klocki, ksenony, akumulator po 7 latach oryginalny świece oraz koło magnesowe czyli realnie jedyna awaria to ten alternator z kołem powyższym. Nic więcej nie było robione w tym motorze dlatego twierdze że to dobry sprzet.

Gdybym kupował teraz R1 kupił bym chyba tą żółtą 12 co jest na allgero bo stoi ponad rok w stanie realnym i cena nie spada więc nikt tym nie jeździ - takie mam wrażenie że fajna sztuka i sam bym się jej podjął - ale to ja. model 19 to już trudniej znaleść pewny, najlepiej od forumowicza i mamy takiego: Vader ma model 19 na sprzedaż czerwoną strzałe pewną i nigdy nie bitą i zadbaną. Tyle wg mnie. Ja mam 12 na sprzedaż ale nie jest stanem salonowym bo miała ślizga czyli jeśli sprzedam to z całą historią która nie będzie tak idealna jak od obcego profesjonalisty handlarza bo powiem dokładnie szczerze co było ... a wiadomo że psycha ludzka jest taka że woli nie wiedzieć :) dlatego 90 % pojazdów ma cofane liczniki i wstawiane zastępcze pełne elementy rozbitków które wyglądają idealnie i polaki to kupują i są zachwyceni. Ja nie patrze na stan wizualny tylko na historie i pewność techniczną - to ma dla mnie znaczenie: bo coż mi z tego że kupiłęm piękną 12 3 lata temu jak w 2 tygodnie się rozleciał silnik ... i co ... było rozczarowanie i to chujowe i wielkie. Zmądrzałem i nie patrze na stan wizualny.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha R1 czy R 6 Pomocy?
PostNapisane: 4 sty 2014, o 15:26 
Offline
mistrz toru

Dołączył(a): 1 wrz 2013, o 15:08
Posty: 1541
Lokalizacja: Ciechanowiec/Siemiatycze
Sprzęt: r1 2005
Imie: Albert
Lokalizacja: podlasie
Dobrze Mad mówisz. Stan wizualny to zazwyczaj cudo, a jeśli chodzi o serce to każdy handlarz wciśnie bajerke. dzwieku86 jak masz coś pewnego do kupienia to ja bym się nie zastanawiał tylko brał. Może akurat Ci r1 naszego forumowicza wpadnie w oko :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha R1 czy R 6 Pomocy?
PostNapisane: 4 sty 2014, o 19:02 
Offline
świeżak

Dołączył(a): 29 gru 2013, o 21:27
Posty: 35
Sprzęt: W planach Yamaha R 1
Imie: Sławek
Lokalizacja: pawłowice
daj Fotki napisz cos wiecje o moto ile ma przjechane rok itp


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Yamaha R1 czy R 6 Pomocy?
PostNapisane: 4 sty 2014, o 19:18 
Offline
mistrz toru

Dołączył(a): 15 lut 2012, o 21:02
Posty: 1030
Sprzęt: r1
Imie: Grzesiek
Lokalizacja: Śląskie
Mad666 napisał(a):
nie latałem r6 to nie wiem jak tam z mocą, sugerował bym byś się przejechał R1 i miał porównanie.
Kiedyś MartiniR1 (nasz forumowicz kolega dobry z którym lataliśmy razem do momentu zgładzenia maszyny na Brnie) zarzuciłem mu że wolno jeździ, gdy mu powiedziałem że wystarczyła by mu R6 powiedział tak:
"R1 zawsze ma moc i nigdy jej nie brakuje i nawet redukować nie musze by ciągło jak chce, a R6 trzeba kręcić by się żwawiej ruszyło do przodu - i to jest powód dla którego mam R1 a nie że wyciąga 300".
miał racje bo coś w tym jest.

Jeśli to ta biało czerwona R1 to potem chłopak ją kupił za grosze zreanimował i się zabił,to tak po za tematem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1