Teraz jest 28 mar 2024, o 10:14

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 725 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 73  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wszystko o oponach...
PostNapisane: 12 sty 2010, o 01:50 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2010, o 16:45
Posty: 455
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: YZF R6
Imie: Piotr
Jak w tytule proszę tutaj o wypowiedzi na temat opon.Które uważacie za dobre w których się wam dobrze jeździło a w których nie. Jaki model do jakiego motocykla się nadaje. Jeśli ktoś ma coś do powiedzenia w tym temacie to zapraszam. :D

W mojej niuni mam komplet: Pirelli Dragon Supercorsa tył 180/55/R17 przód 120\70-17 Wykonane z miękkiej mieszanki szybko się nagrzewają i dobrze trzymają asfaltu. Jeden minus miękkiej mieszanki to,że szybko znikają... :evil:

Ps.Kiedyś czytałem o jakimś modelu w którym środek był wykonany z twardszej mieszanki,żeby tak szybko na środku nie znikała a miękkiej na bokach.Tylko nie pamiętam nazwy,wie ktoś o jaki model i producenta chodzi :?:

_________________
http://www.arachnea.org/
"Przeciwko kur**twu i upadkowi zasad !!!"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wszystko o oponach-Wasze opinie,zapytania...
PostNapisane: 12 sty 2010, o 07:27 
Mahomet napisał(a):
Ps.Kiedyś czytałem o jakimś modelu w którym środek był wykonany z twardszej mieszanki,żeby tak szybko na środku nie znikała a miękkiej na bokach.Tylko nie pamiętam nazwy,wie ktoś o jaki model i producenta chodzi :?:

Ja słyszałem - DUNLOP SPORTMAX QUALIFIER 2 i mam już zamówiony komplet na ten sezon, będę testował i bardzo chętnie podzielę się swoimi wrażeniami, zaraz jak się zima skończy oczywiście ;)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wszystko o oponach-Wasze opinie,zapytania...
PostNapisane: 12 sty 2010, o 11:56 
Tayson te opony są ok jak dobrze zagrzejesz są idealne , plusem na sucha nawieszchnie cos za cos, jest minus po deszczu uażaj. Polecam


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wszystko o oponach-Wasze opinie,zapytania...
PostNapisane: 13 sty 2010, o 16:47 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2010, o 16:45
Posty: 455
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: YZF R6
Imie: Piotr
daro napisał(a):
Tayson te opony są ok jak dobrze zagrzejesz są idealne , plusem na sucha nawieszchnie cos za cos, jest minus po deszczu uażaj. Polecam

Daro długo trzeba jeździć,żeby się rozgrzały :?: A na mokrej jest konkretna masakra,czy jak umie się jeździć to da się radę :?:
Ps.Tayson czekam z niecierpliwością na Twoją recenzję. :)

_________________
http://www.arachnea.org/
"Przeciwko kur**twu i upadkowi zasad !!!"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wszystko o oponach-Wasze opinie,zapytania...
PostNapisane: 13 sty 2010, o 17:12 
To fakt że rozgrzewać trzeba troche , ale jak sie rozgrzeja są ok.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wszystko o oponach-Wasze opinie,zapytania...
PostNapisane: 14 sty 2010, o 07:24 
Opis opon:
http://www.scigacz.pl/Dunlop,Sportmax,Q ... ,8971.html


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Wszystko o oponach-Wasze opinie,zapytania...
PostNapisane: 14 sty 2010, o 16:27 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2010, o 16:45
Posty: 455
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: YZF R6
Imie: Piotr
TYSON napisał(a):

Czytałem ten art ale wolę bazować na wypowiedziach ludzi którzy na nich jeździli niż na tym artykule,ponieważ tam napisali co innego a Daro napisał też co innego a mianowicie:"zapewnia krótki czas rozgrzewania się, dużą stabilność podczas hamowania, polepszone prowadzenie na mokrej nawierzchni." Chyba,że Daro jeździł na wcześniejszym modelu... ;) Czekam na Twoją opinie wiosną. :)

_________________
http://www.arachnea.org/
"Przeciwko kur**twu i upadkowi zasad !!!"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Wszystko o oponach-Wasze opinie,zapytania...
PostNapisane: 14 sty 2010, o 18:33 
Mahomet masz rację z tym bazowaniem na opinii użytkowników, osobiście też nie sugeruję się opisem i rekomendacją producenta ale mało jeszcze jest ludzi, którzy testowali te opony.
Daro jest piewszą osobą, ktora dzieli sie spostrzeżeniami jako użytkownik w/w.


Góra
  
 
 Tytuł: Opony do R1
PostNapisane: 19 sty 2010, o 15:21 
Panowie co polecacie do ER ONE, co juzsprawdziliście jakie wrażenia.

ja miałem jak kupiłem na erce Micheliny pilot roady, gumy bardziej do turystyki twarde, łapałem często uślizgi wywaliłem je i kupiłem Micheliny Pilot Powery bardzo polecam gumy mięciusie szybko znikają przy takiej mocy to fakt ale kleją sie kapitalnie. ;)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Panowie jakie Gumy
PostNapisane: 19 sty 2010, o 15:26 
YZF R1 napisał(a):
Panowie co polecacie do ER ONE, co juzsprawdziliście jakie wrażenia.

ja miałem jak kupiłem na erce Micheliny pilot roady, gumy bardziej do turystyki twarde, łapałem często uślizgi wywaliłem je i kupiłem Micheliny Pilot Powery bardzo polecam gumy mięciusie szybko znikają przy takiej mocy to fakt ale kleją sie kapitalnie. ;)

Podpinam się do tematu :D ja do ersix chcę założyć Dunlop Sportmax D209. Może ktoś lata na takich oponkach?? :)


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 725 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 73  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1