Teraz jest 17 maja 2024, o 21:43

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: STRASZNIE TANIO I JESZCZE DO ZBICIA ...
PostNapisane: 3 mar 2012, o 07:53 
Offline
pochłaniacz winkli

Dołączył(a): 8 lis 2011, o 07:48
Posty: 686
Sprzęt: r6
Imie: robert
absolutnie nie masz racji. Ostatnio miałem zamowienie na sprowadzenie Merc. S63 , wiesz ile on kosztuje w Europie? 150 tys Euro, i co kolego? taki sprzęt sprowadzisz bez zaliczki i pewnosci ze jest na niego klijent? ani ty , ani ten twoj koles nie zaryzykowalibyscie takiej kasy na sprowadzenie samochodu z ktorym moga byc problemy ze sprzedaza przez lata nawet. Podobnie jest z moto. z zamknietymi oczami zaryzykuje kupno bez zamowienia powiedzmy Yamahy Raider, Hondy VTX, Suzuki VZR, R1, R6, kazdej CBRy, ale gdybym w ciemno miał wydac na Ducati 1098R za 30 tys $ to bez konkretnego klijenta, bez zaliczki na pewno bym go nie sprowadzał i mroził na dwa sezony kupe kasy za ktora mógłbym sprowadzic trzy moto. i sprzedac szybko, czasem gdy jeszcze sa na statku. Co czesto ma miejsce. Sprobuj zamówic jakikolwiek drogi sprzet u delalra w Polsce, myslisz ze bez zaliczki zamówisz? bez zaliczki to mozesz sobie wejsc i kupic to , co aktualnie stoi na salonie do sprzedazy, jesli chcesz cos co trzeba sprowadzic i poniesc ryzyko ze ci sie odpodoba , to zaliczka jest konieczna. Tak obecny swiat jest poukładany , mozesz z tego nie korzystac , twoja sprawa.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: STRASZNIE TANIO I JESZCZE DO ZBICIA ...
PostNapisane: 3 mar 2012, o 07:58 
Offline
pochłaniacz winkli

Dołączył(a): 8 lis 2011, o 07:48
Posty: 686
Sprzęt: r6
Imie: robert
Mad666 napisał(a):
ja uważam że to jest zwykłe oszustwo a dowodem tego jet dokładnie taka sama aukcja tylko z wypasionym Fiatem Bravo ... Czy Bravo można kupić w USA?




procz super fur typu lambo, Maserati, Bugatti, Ferrari zadnych włoskich ani francuskich producentow w Stanach nie ma. Jest mozliwe ze jakis ekscentryk sprowadził sobie z Europy pojedynczy przypadek, ale w sieci dealerskiej w standardzie sprzedazy nie wystepuje.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: STRASZNIE TANIO I JESZCZE DO ZBICIA ...
PostNapisane: 3 mar 2012, o 11:02 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2011, o 18:45
Posty: 64
Lokalizacja: Wodzisław
Sprzęt: R1 RN12
Imie: Dariusz
Pies, ile wynosi okres od zamówienia moto u Ciebie do otrzymania go do rąk na gotowo w Polsce?

_________________
The Doctor is back!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: STRASZNIE TANIO I JESZCZE DO ZBICIA ...
PostNapisane: 3 mar 2012, o 11:10 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2010, o 08:26
Posty: 115
Lokalizacja: CIESZYN
Sprzęt: GSXR K8 1000
Imie: tomasz
MYTU GADU GADU A POGODA SIE ROBI... :P

_________________
BOROWA CIESZYN...
Szukam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: STRASZNIE TANIO I JESZCZE DO ZBICIA ...
PostNapisane: 3 mar 2012, o 13:12 
Offline
mistrz prostej

Dołączył(a): 9 mar 2011, o 23:53
Posty: 393
Sprzęt: R1 RN12
Imie: Sławek
Pies ale mówimy tutaj o 2 różnych rzeczach. Ty masz firmę która podpisuje umowę z klientem przed zakupem, klient wpłaca zaliczkę i ma na to pokwitowanie. Wie jakie moto będzie licytowane itp. Ma potwierdzenie więc jak go oszukasz to może się domagać zwrotu gotówki.
Przypadek z pierwszego linku to taki że moto jest już gotowe do wysyłki tylko trzeba komuś wpłacić pieniądze na konto i on zaraz wysyła na wskazany przez ciebie adres. Pieniądze oczywiście przepadają a ty się bujasz bo nie masz żadnej umowy ze sprzedawcą.

Po długim czasie dostałem odpowiedz od sprzedawcy w/w. moto. Oczywiście z tego co się spodziewałem moto jest w manchesterze :D Na angielskim ebayu pełno jest takich ogłoszeń i najwięcej właśnie z manchesteru.
Odpisałem że odbiorę osobiście i czekam na odpowiedź.

Ps. To zdanie jest najlepsze: I've listed the bike under this price because the bike season is almost finished and I want to sell it faster. Świadczy to o tym że tekst jest już od pół roku wysyłany do różnych ludzi.

Ps.2 Aukcji już niema: "Ogłoszenie zostało usunięte przez pracownika otoMoto"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: STRASZNIE TANIO I JESZCZE DO ZBICIA ...
PostNapisane: 3 mar 2012, o 14:54 
Offline
pochłaniacz winkli

Dołączył(a): 8 lis 2011, o 07:48
Posty: 686
Sprzęt: r6
Imie: robert
DarekS napisał(a):
Pies, ile wynosi okres od zamówienia moto u Ciebie do otrzymania go do rąk na gotowo w Polsce?


6 tygodni od momentu w ktorym wygramy licytacje, lub zakupimy gdziekolwiek w trybie" buy now"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: STRASZNIE TANIO I JESZCZE DO ZBICIA ...
PostNapisane: 3 mar 2012, o 14:59 
Offline
pochłaniacz winkli

Dołączył(a): 8 lis 2011, o 07:48
Posty: 686
Sprzęt: r6
Imie: robert
Sensei napisał(a):
Po długim czasie dostałem odpowiedz od sprzedawcy w/w. moto. Oczywiście z tego co się spodziewałem moto jest w manchesterze :D Na angielskim ebayu pełno jest takich ogłoszeń i najwięcej właśnie z manchesteru.
Odpisałem że odbiorę osobiście i czekam na odpowiedź.

Ps. To zdanie jest najlepsze: I've listed the bike under this price because the bike season is almost finished and I want to sell it faster. Świadczy to o tym że tekst jest już od pół roku wysyłany do różnych ludzi.

Ps.2 Aukcji już niema: "Ogłoszenie zostało usunięte przez pracownika otoMoto"


no wiesz w Anglii jest pełno naszych :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: STRASZNIE TANIO I JESZCZE DO ZBICIA ...
PostNapisane: 3 mar 2012, o 15:18 
Offline
mistrz prostej

Dołączył(a): 9 mar 2011, o 23:53
Posty: 393
Sprzęt: R1 RN12
Imie: Sławek
Bardziej powiedział bym że jest pełno ciapatych i czarnych którzy nie garną się do uczciwej pracy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: STRASZNIE TANIO I JESZCZE DO ZBICIA ...
PostNapisane: 10 mar 2012, o 19:30 
Offline
mistrz prostej

Dołączył(a): 9 mar 2011, o 23:53
Posty: 393
Sprzęt: R1 RN12
Imie: Sławek
Niestety po mojej sugestii że osobiście odbiorę moto kontakt mailowy ze sprzedającym się urwał.

Ale widzę że moto ponownie wystawione na sprzedaż tym razem z ceną 10.500zł, wcześniej 9500zł o ile dobrze pamiętam, email również inny:
http://otomoto.pl/yamaha-yzf-r1-rn12-M3069851.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: STRASZNIE TANIO I JESZCZE DO ZBICIA ...
PostNapisane: 10 mar 2012, o 20:28 
Offline
pochłaniacz winkli

Dołączył(a): 8 lis 2011, o 07:48
Posty: 686
Sprzęt: r6
Imie: robert
przypadek, o ktorym piszesz pewnie nie nalezy do odosobnionych, dla mnie juz samo to gdy sprzedajcy nie podaje w ogłoszniu nr. vin . lub foto. pola numerowego , jest na tyle zastanawiajace ze nawet dalej juz nie wchodze w analizowanie stanu


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1