Teraz jest 1 maja 2024, o 11:51

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Co myslicie...
PostNapisane: 4 lut 2010, o 12:30 
witam mam takie pytanie, co myslicie na temat kupna uzywanych opon? na alegro jest ich masa i to w dobrych cenach np dzis znalazlem takie cos...

w tej juz malo bieznika http://moto.allegro.pl/item907817281_18 ... 2007r.html

ale ta znow z gwozdzikiem... ale niezla

http://moto.allegro.pl/item909045935_18 ... super.html

mam znajomego ktory twierdzi ze nowych to sie nie opyla kupowac, zawsze kupuje uzywki, a drugi znow mi mowi ze to sa wadliwe opony i sam juz nie wiem ;/

wypowiedzcie sie na ten temat


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Co myslicie...
PostNapisane: 4 lut 2010, o 12:33 
Jeżeli chcesz śmigać , bezpiecznie radze nie kupować uzywek a nawet opon z toru. A wystrzegaj sie tym bardziej wyleżanych starych opon chocby byla nie zakładana. Odradzam kategorycznie


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Co myslicie...
PostNapisane: 4 lut 2010, o 12:58 
Nie polecam, wręcz odradzam...,
mam bardzo złe doświadczenia, uczyłem się na własnych błędach, bardzo ciężko jest trafić na faktycznie dobrą oponę a licząc na fart daleko nie zajedziesz. Bezpieczeństwo i zdrowie jest bezcenne nie wyceniaj go na kilka stówek.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Co myslicie...
PostNapisane: 4 lut 2010, o 13:04 
Offline
mistrz prostej
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2010, o 16:45
Posty: 455
Lokalizacja: Poznań
Sprzęt: YZF R6
Imie: Piotr
skarbek12 napisał(a):
mam znajomego ktory twierdzi ze nowych to sie nie opyla kupowac, zawsze kupuje uzywki, a drugi znow mi mowi ze to sa wadliwe opony i sam juz nie wiem ;/
wypowiedzcie sie na ten temat


Bezpieczeństwo kosztuje :!:
Dobre opony to podstawa. Wiadomo nie zawsze jest się wstanie wyrzucić tysiąc zł z portfela od tak,ale uwierz naprawdę warto,a na używki to trzeba mocno uważać bo różne buble chodzą po ludziach... :| Ja do swojego motunga np nie założę używek,bezpieczeństwo na pierwszym miejscu u mnie. :)

_________________
http://www.arachnea.org/
"Przeciwko kur**twu i upadkowi zasad !!!"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Co myslicie...
PostNapisane: 6 lut 2010, o 15:06 
Nie piszmy tu prosze że ktos tam sobie chwali uzywki itd ,opony uzywane to prawie pewna smierc , ktos poczyta głupoty i potem wiadomo . Moje ostatnie zdanie odradzam i fachowcy którzy lataja testuja moto to samo powiedza


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Co myslicie...
PostNapisane: 6 lut 2010, o 15:28 
no tez mi sie tak wydaje ze jednak nowa to nowa :) uzywki owszem... ale tylko do wyglupow, typu palenie gumy :)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Co myslicie...
PostNapisane: 6 lut 2010, o 15:35 
dokładnie do palenia tak, zreszta skarbek jak ktos chce oszczedzac to na prezerwatywach bedzie jedna uzywał 5 razy


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Co myslicie...
PostNapisane: 6 lut 2010, o 15:49 
Ja mialem taka przygode ze kupilem nowe opony zrobilem ze 100km i zlapalem gwozdzia w tylnej oponie wku***lo mnie to jak nie wiem bo to nowa opona byla :evil:
Wdodatku korsztowala mnie kupe siana.
Postanowilem ja zakleic bo szkoda bylo mi kasy na nowa.
Pojechalem do warsztatu i mowie kolesiowi rzeby mi to zakleil a kolo ze nie zrobi tego bo nie chce odpowiadac za moja smierc mowi zebym kupil nowa opone.
Pojechalem gdzie w inne miejsce i zakleili mi ta opone.
Przyjechalem do domu Dziewczyna mnie zjebala ze sie zabije
i wyslala mnie po nowa opone.
Powiedziala ze na zyciu sie nie oszczedza
To bylo takie proste i oczywiste !!!!
Ale pieniadze czesto nam przeslaniaja oczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Co myslicie...
PostNapisane: 8 lut 2010, o 12:24 
Ja się zgadzam z wszystkimi , opona musi być nowa i koniec innej opcji nie ma . zyci jest najwazniejsze :)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Co myslicie...
PostNapisane: 8 lut 2010, o 13:06 
Offline
kursant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lut 2010, o 15:01
Posty: 261
Lokalizacja: Chorzów
Sprzęt: ciekłe srebro ;)
Imie: Artur
w aucie mogbym zaryzykowac, bo pekniecie opony najwyzej skonczy sie bokiem i ew dachem, niestety motocykl ma tylko 2 kola, awaria ktoregokolwiek to pewny wypadek, +motocyklem rzadko jezdzi sie 90-100, pomysl o tym komforcie psychicznym ze "masz nowka sztuki gumki, wiec jesli cos przekombinujesz to jedyne co Cie zawiedzie to umiejetnosci (nie liczac innych kierowcow) za sprzet mozesz byc pewien" ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1